sposob na rozstepy

Wysłane przez hanka999 

hanka999 (offline)

30-04-2013 13:03:59

Warszawa
dziewczyny macie sprawdzony sposob na rozstepy oprocz kremow ktore stosuje regularnie, a mimo to zauwazylam ze zrobilo mi sie kilka rozstepow. myslicie ze cos jest w stanie w ogole pomoc czy to kwestia predyspozycji i jedna dziewczyna nie uzywajac nic nie bedzie miala klopotu z rozstepami a inna bedzie robila wszystko co mozliwe i ich nie uniknie?

Anulka2409 (offline)

30-04-2013 13:42:26

Żory
Raczej na to mają wpływ predyspozycje i jak szybko tyjemy podczas ciąży..

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hanka999 (offline)

30-04-2013 23:05:31

Warszawa
Myslalam ze genetyka ma tutaj wplyw. wydawalo mi sie ze skoro ani mama ani siostra nie nabawily sie rozstepow, tez mi to nie grozi. a okazuje sie ze to jednak sprawa indywidualna. mam nadzieje ze jednak uda sie delikatnie zalagodzic widocznosc . ktos ma jakies dobre sposoby?

bajaderka77 (offline)

27-06-2013 18:30:10

Warszawa
no mnie na laser nie stać.. ja się ratuję wcieraniem balsamu ujędrniającego (ziaja jest spoko) rano i wieczorem, staram się robić taki mały masaż, bo uważam, że to jest najważniejsze. poza tym piję figurę forever, bo ma kolagen i dobrze robi na skórę "od środka". no a poza tym smkauje jak herbata porzeczkowa, moja ulubiona, więc już w ogóle taka walka to sama przyjemność smiling smiley

kamillaFF (offline)

16-07-2013 09:42:38

Warszawa
Ja z kolei myślę, że tu działa nie tylko genetyka, moja mama ma rozstępy, ja natomiast po ciąży nie miałam, ponieważ solidnie przyłożyłam się do pielęgnacji ciała podczas tych 9 miesięcy smiling smiley. Ta opieka w La Perla troszkę mnie kosztowała, ale nie mam nawet jednej „rozstępowej” kreski na ciele! Poszłam za rekomendacją przyjaciółki, która przez całą ciążę odwiedzała ten salon

marymama (offline)

16-07-2013 11:09:26

Warszawa
Salon spa? Spoko… ;/ To oczywiste, że regularne wizyty na profesjonalnych zabiegach pomogą przebrnąć przez ciążę bez uszczerbku na urodzie smiling smiley Wystarczy popatrzeć na celebrytki, które po ciążach wyglądają świetnie, to z pewnością zasługa profesjonalnych zabiegów.

kamillaFF (offline)

17-07-2013 08:08:20

Warszawa
prawda, mnie możecie wrzucić w tą listę mam wyglądających pięknie po porodzie smiling smiley. Pielęgnacja, która kosztuje, wiadomo, więcej niż oliwki czy kremy z drogerii na pewno zwróci się wam w postaci jędrnego, nie porościąganego ciała po ciąży smiling smiley Jest dużo salonów spa, które w swojej ofercie mają zabiegi specjalnie dla kobiet w ciąży, stosując bezpieczne, certyfikowane kosmetyki.

Mamina (offline)

04-08-2013 23:12:20

Zgadzam sie z przedmowczynią. Najlepsze bedą zabiegi laserowe, dieta i sport. Ale jesli geny są jakie są to wiele się nie zmieni sad smiley

marymama (offline)

12-08-2013 10:11:12

Warszawa
Ehss tylko weź tu sobie pozwól na takie dogodności. sad smiley Chociaż iść tak raz w miesiącu na masaż ujędrniający to min stówka no nie?

kamillaFF (offline)

19-08-2013 07:57:12

Warszawa
racja, dla jednych będzie to dużo, inni będą woleli wydać na coś innego. Ja nie żałuję, że zainwestowałam w siebie, jednak obyło się bez puszczenia rodziny z torbami. Bywanie w spa kiedyś można było powiedzieć, że to luksus. Teraz to powszechny temat, konkurencja robi swoje – obniża ceny, ale z jakością różnie bywa. Ja jestem klientką salonu, który gwarantuje jakość, co, no szczerze powiem, widać po mnie smiling smiley Poza tym z salonami i stałymi klientami jest tak, że na pewno masz inne warunki niż pierwszy klient – lepsze oczywiście…
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5297, Posty: 1340324, Użytkownicy: 73165.
Ostatnio dołączył/a Annanna8.

Statystyki tego forum
Wątki: 63, Posty: 1432.