KREMY PRZECIW ROZSTĘPOM

Wysłane przez SlOwiczek 

SlOwiczek (offline)

06-08-2011 11:21:11

Rzeszów
Kochane przyszłe mamusie (te które są już po równieżsmiling smiley jakich używacie kremów przeciw rozstępom i czy wszystkie z nich można stosować od początku ciąży?

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-06 11:23 przez SlOwiczek.

SlOwiczek (offline)

08-08-2011 08:19:25

Rzeszów
Słyszałam, że Perfecta Mama jest dobry i że można go stosować od początku ciąży (bo na opakowaniu pisze od 4. m-ca).
Macie może lepsze sprawdzone preparaty?

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

bialamasajka (offline)

08-08-2011 08:23:13

Sosnowiec
Ja stosuję Ziajkę i jestem bardzo z niej zadowolona. No i wiesz z tego co pamiętam to wszystkie preparaty są 4 miesiące plus smiling smiley

FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

bialamasajka (offline)

08-08-2011 21:20:51

Sosnowiec
ja Oliwkę stosowałam na początku ale miała takie działanie że zatykała mi pory i pociłam się jak świnka !! Przestałam i jak na razie mam spokój.

FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

rumianek (offline)

13-08-2011 23:28:26

Ja się naoliwiałam do 4 m-ca,a później Perfecta Mama na brzuch i osobny na cycuchy. Dla mnie rewelacja! Nie dość, że nie mam żadnych rozstępów ( a moja mama i siostra mają OGROMNE I MNÓSTWO! więc pewnie mam do nich genetyczną skłonność), to jeszcze wyraźnie zmniejszył mi się rozstęp na biodrze, który nosiłam od czasu dojrzewania.
Koleżanka stosowała Ziajkę i też jet zadowolona. Ja na pewno po 4 m-cu zacznę znów Perfectę smiling smiley Pozdrawiam!

sreberko (offline)

16-08-2011 20:23:52

Łodź
ja używałam w pierwszej ciąży Perfecta Mama a teraz Ziajkę i jestem z niej dużo bardziej zadowolona smiling smiley

Anitka smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Pawełek smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

ktat (offline)

18-08-2011 15:43:34

Wołomin
pierwsza ciąża mustela (ona jest od początku ciąży) plus oliwka chwalę sobie
w młodości popękałam a z wielkim brzuchem z 1-2 rozstępy centymetrowe obok pępka

teraz mam rossmanowy krem też od 1 miesiąca ciąży i planuję zakup musteli po wypłacie winking smiley

mamsynka (offline)

05-09-2011 21:02:13

No właśnie podobno ta mustela jest najlepsza.

Anonimowy użytkownik (offline)

08-09-2011 11:25:30

hej

ja używałam balsamu babydream z rossmanna.tłusty,ciężko wsmarować,ale dla mnie to było plusem.jakoś nie mam zaufania do tych łatwo wchłaniających się.po kąpieli na mokrą skórę-oliwka bambino bo najtłustsza,osuszałam delikatnie ręcznikiem a na to ten balsam.można stosować już od początku ciąży.balsamem smarowałam się 3 razy dziennie-biust,brzuch,pośladki uda.oprócz tego masaż gumową "szczotką" z wypustkami,codziennie,oprócz brzucha.pod koniec ciąży brzuch smarowałam oliwką albo balsamem jak tylko miałam czas albo mi się przypomniało.efekt-żadnych rozstępów.no może nie do końca...sad smiley jak karmiłam,to biustem mogłam konkurować z Pamelą Anderson,szybko się powiększył,rzadko smarowałam i mam trochę cienkich kreseczek,buuuangry smiley

werci (offline)

08-12-2011 19:36:25

Chorzów
mustela jest od początku ciąży, cała reszta dopiero po 3 miesiącu - to informacja od farmaceuty.

Czekam na zdjęcia do kolażu na pół roczku i świątecznego. Mój mail w moim profilu!

Tabelka Majówki 2012 [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5297, Posty: 1340324, Użytkownicy: 73165.
Ostatnio dołączył/a Annanna8.

Statystyki tego forum
Wątki: 63, Posty: 1432.