Czy jestescie atrakcyjne ?smiling bouncing smiley

Wysłane przez Gangsterka 

Gangsterka (offline)

02-03-2011 15:33:01

Antwerpen
chodzi głównie o atrakcyjnosc ,twarz ,wyglad zewnetrzny ,cale cialo ,podejscie do innych osob ,zachowanie ,inteligencja i to jak was oceniaja inni .Podam skale od 1 - 10 .Przy czym 10 to najlepiej oceniane .Moja wlasna ocena 9 .Mam wade,bo nie lubie jak ktos mi opowiada bajki ,oklamuje i wmawia to czego nie uwazam za stosowne .Ciekawa jestem jak jest u was ?zwlaszcza to jak postrzega was maz .

cleo24 (offline)

19-07-2011 15:05:08

Poznań
Myślę że ciężko ocenić samą siebie. Każda chciałaby mieć 10 ale zdaje my sobie sprawę z własnych wad.. :/ Choć niestety nie każda... a najlepsze są te co "im się wydaje" ;/ że są oczywiście najlepsze ;]

mamsynka (offline)

05-09-2011 21:20:03

Ano dobre. Powiem nie a w głębi pomyślę tak. smiling smiley

Mamulka25 (offline)

09-02-2013 10:52:41

Bieleckie Młyny
Jesli czujecie sie nieatrakcyjne to trzeba cos z tym zrobić. Fryzjer, kosmetyczka i dieta. można sobie pomóc tabletkami. Ja łykałam Therm Line Forte i schudłam po ciąży. Nie chodze jednak w starych ubraniach... są na mnie za dużesmiling smiley Do dzieła!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-09 10:55 przez Mamulka25.

catrinka (offline)

11-02-2013 12:52:22

Godziesze Małe
To jak wyglądamy nie wpływa w 100% na naszą atrakcyjność. Najważniejsze by tam w środku żyć w zgodzie z własnymi poglądami. Możesz być garbata, szczerbata, łysa, a Twoja samoocena będzie wysoka. Jak to kiedyś ktoś pięknie powiedział - nie oceniaj książki po okładce. Dla mnie brzydsza osoba z ciekawą osobowością jest bardziej atrakcyjna niż piękna kobieta, obdarzona super kształtami, która w głowie nic nie ma.

Zapraszam na mojego
[link widoczny po zalogowaniu]

Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

mirkaa (offline)

14-02-2013 13:41:52

---------
Dokładnie. Atrakcyjność nie jest wyrażona w kilogramach, czy symetrii twarzy. Bardzo często kobiety które my - kobiety oceniamy nisko, są dla panów bardzo atrakcyjne. Atrakcyjność wychodzi z wnętrza. Choć zrzucenie kilograma czy dwóch od razu podnosi wartość.

bajaderka77 (offline)

27-06-2013 18:38:07

Warszawa
ja tam siebie lubię, mimo niedoskonałości i daję sobie 9 smiling smiley mojemu facetowi się podobam, to najważniejsze. ale miło jest, jak sie jakiś facet obróci na ulicy, nie powiem, zdarza mi się, i jest to bardzi miłe smiling smileysmiling smiley

kamillaFF (offline)

11-07-2013 11:46:19

Warszawa
Ja mam gorsze i lepsze dni, czasem faktycznie się czuję atrakcyjna i wtedy to ode mnie wręcz bije, ale mam takie dni, że tylko schować się pod kołdrę. Mój mężczyzna najczęściej chwali i mówi, jaka jestem dla niego piękna, ale raz na jakiś czas potrafi rzucić niechcący jakiś tekst, który mnie załamie, np. czy to siwy włos? I mam już cały dzień zepsuty, ale o figurę dbam i mam piękne nogi. Teraz mogę odsłaniać i od razu się czuję atrakcyjniej. więc u mnie to taki przedział 5-8 smiling smiley
Ale kiedy patrzę w oczy Zosieńki, to mi wszystko jedno grinning smiley

AgnieszkaIlonaL (offline)

12-07-2013 12:37:30

Warszawa
A ja uważam, że każda z Nas jest piekna ;-) nawet w lusterku widzimy siebie tak jak chcemy - tak naprawdę ;-) no a twarz i ciało zawsze mozna upiekszyc - a to wygladzić balsamikiem, a to nałozyć make up ;-)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1331479, Użytkownicy: 73132.
Ostatnio dołączył/a hellis.

Statystyki tego forum
Wątki: 63, Posty: 1418.