diabełekRozstępydiabełek

Wysłane przez madziasta88 

madziasta88 (offline)

21-04-2009 21:03:32

JuKej
Dziewczyny jakie kosmetyki polecacie na to dziadostwo?? Co zrobic zeby choc troche znikly confused smiley
Czy solarium lub opalanie sie na sloneczku moze je poglebic, albo odwrotnie, zauwazylyscie poprawe??
Nadchodzi lato, jestem cala w paski, moze ktoras pomoze w jakie kostetyki warto zainwestowac smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

krzyk_ciszy (offline)

22-04-2009 08:54:16

diabełek podpisuję się pod wątek, czekam na jakieś rady, mi nie pomaga nic, kremy nie kremy. 30 stopni a ja jeansy i bluzka po kolana:neutral:

Asia (offline)

22-04-2009 09:31:24

Łódź
Ech, kobitki... na rozstępy nie ma w 100% skutecznej metody. Opalanie- rozstępy się nie opalają, więc i tak je widaćwinking smiley Moja siostra jest kosmetologiem, mnie nakazuje przede wszystkim solidnie nawilżać i odżywiac skórę. Czyli smarowanko 2X dziennie z lekkim masażem. Każda poprawa kondychi skóry niweluje widocznośc rozstępów. Regularne peelingi też są polecane.
Można próbować mikrodermabrazji, podzialać laserem, ale tu trzeba by się liczyć ze sporymi kosztami.
Ja ze swoimi krechami męczę się jakieś naście lat- wyszły mi pierwsze w okresie silnego wzrostu, kolejne to pamiątki po obu ciążach.
Mogę pocieszyć, że z czasem zbledną, nieco zmaleją. Z konkretnych kosmetykow- na mnie działaja jako tako tylko elancyl i krem plus oliwka clarins- niestety, nie tanie, ale chyba warto jeśli tak jak ja swoich krech nie lubicie, a w walce się nie poddajecie winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

23-04-2009 09:28:38

Wlkp
Hm.
Rozstepy wyszly mi pod koniec 8 miesiaca. Bylam mega zla bo cala ciaze stosowalam Mustele p/rozstepom..
Po ciazy zaczelam stosowac kuracje LABO dostepna w aptece.
Najpierw mega zestaw FORTE. Niestety cena 460 zł. Zuzylam takie 3 zestawy. Juz po 3 miesiacach zauwazylam ze rozstepy zrobily sie blade, spłyciły sie. Zaczelam stosowac przedłuzenie kuracji. (150 zł/miesiac). Stosuje 4 miesiac przedłuzenie kuracji, rozstepy jeszcze bardziej sie splycily, sa jasne, jak napinam skore to prawie niewidoczne. Teraz musze popracowac nad napięciem skory. Jak ja napnę to jest szansa ze latem bede mogla pokazac brzuszek.
Zaznacze ze w ciazy przytylam az 26 kg. Brzuch mialam wielki jak wieloryb.. teraz "wałeczek" zostal i napewno nie zniknie sam, poki cos z tym nie zrobie.
Takze moge z czystym sumieniem polecic ta kuracje jesli ktoa ma "wolne srodki"..
Ah no solarium tez ladnie dziala... teraz akurat sloneczko grinning smiley
No i wiadomo, ze rozstepy nigdy nie znikna... beda sobie. .ale przynajmniej jak najmniej widoczne.

Pinezka (offline)

23-04-2009 12:40:19

Radom
Ja jestem w trakcie kuracji antyrozstępowej. Słyszałam, że opalanie pomaga, rozstępy stają się mniej widoczne. Teraz jestem w trakcie stosowania
Dax Cosmetics - Perfecta Extra Slim - Serum koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji rozstępów
Dodatkowo ujędrnia skórę, jest także takie samo przeznaczona do stosowania na piersi. Po tygodniu widać minimalne efekty, zobaczymy jak będzie potem.
Kosztuje ok 12 zł ja znalazłam takie w sklepie real.
A niżej podaje linka do artykułu jeżeli kogoś zainteresuje.

Jeżeli opalanie i kremy nie pomogą zainwestuje w laser, przynajmniej będę miała pewność, że da to jakieś rezultaty.

luiza_m2 (offline)

26-04-2009 10:30:59

Boguchwała
ja sie juz pogodziłam ze rozstępy nie znikna hmm laser droga sprawa, trudno musze sie z tym pogodzić !!! Jestem szczesliwa żona jak również mamusia i tak niech zostanie!!! pozdrawiam was dziewczyny wiem ze roztepy to nie za fajna sprawa one beda zawsze ale coraz mniej widoczne bedzie luzik głowy do góry pozdrwaiam!!!!

Pinezka (offline)

26-04-2009 15:13:12

Radom
Luiza a ile jesteś po porodzie? Dużo masz rozstępów?
Ja najbardziej martwię się tym co to będzie jak w wakacje pojedziemy nad morze i trzeba będzie kostium kompielowy założyć

Chinnok (offline)

26-04-2009 19:15:28

a gdzie ten link????

martus2607 (offline)

26-04-2009 20:36:32

ja tez mam mega rozstepydiabełek wyskoczyly pod koniec 8 miesiaca mimo ze stosowalam krem przeciw rozstepom + oliwka... a przytylam 13kgzarumieniony
od kilku dni stosuje EXTRA SLIM z firmy DAX COSMETICS. podobno pierwsze efekty po tygodniu a po czterech redukcja rozstepow o 50%...ciekaweprzewracjący oczami z czasem napewno zbledna ale lato tuz tuz a nie bede na plazy w koszulce siedziecdiabełek
musze sie pozbyc tej obwislej skory na brzuchu ktora zostala i jakos zmniejszyc te paskudne rozstepysad smiley

Asia (offline)

04-05-2009 13:05:31

Łódź
Mnie polecono bardzo, bardzo preparat na rozstępy firmy Ava. Ale przyznam, że rozglądałam się w sklepach i nie widziałam. Chyba czas w sieci pokopać.

Martus a jak Ci się ten dax sprawdza??

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5297, Posty: 1340324, Użytkownicy: 73165.
Ostatnio dołączył/a Annanna8.

Statystyki tego forum
Wątki: 63, Posty: 1432.