Planowanie wesela

Wysłane przez Pascalka 

Pascalka (offline)

14-03-2019 10:43:36

Bydgoszcz
Czy jakaś mama niebawem wychodzi za mąż i właśnie planuje swój ślu? Jestem w trakcie zaawansowanych przygotowań do tego niezwykle ważnego dnia. Uważam, że jeśli zaczniemy przygotowania do wesela wcześniej, to jesteśmy w stanie zamknąć się w naprawdę niskim budżecie. Od samego początku doskonale zdawałam sobie sprawę z tego, że jeśli np. zarezerwuję zespół na wesele z odpowiednim wyprzedzeniem, to mogę liczyć na atrakcyjniejsze ceny i większą dostępność interesujących mnie terminów. Wynajęty przeze mnie [link widoczny po zalogowaniu] spisał się na medal, a wcale nie był drogi.winking smiley A jak Wam idzie organizacja tego wszystkiego? Chętnie o tym poczytam.

rewelka (offline)

20-03-2019 17:53:11

Nowa Wieś
Jaką sukienkę masz do ślubu? Przeglądam strony: [link widoczny po zalogowaniu] i nie mogę się zdecydować. Ślub za 4 miesiące i boję się, że nie zdążą mi jej uszyć.

Gonita (offline)

25-04-2019 19:13:43

U nas zespol polecili nam wlasciciele sali w Złotej Koronie gdzie odbyla sie cala weselna impreza smiling smiley To sprawdzone i pewne osoby wiec nie balismy sie ze cos pojdzie nie tak. Poza tym sala tez byla z polecenia znajomych i nie zawiedli nas bo spisali sie na medal
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5030, Posty: 1225496, Użytkownicy: 72322.
Ostatnio dołączył/a barbis.

Statystyki tego forum
Wątki: 56, Posty: 1300.