Pomocy! Jakie meble do pokoju dziecka?

Wysłane przez kamyki_80 

kamyki_80 (offline)

03-10-2017 15:16:13

Wrocław
Jestem na etapie planowania i urządzania pokoju dziecięcego - dla dziewczynki.
Szukam pomysłów aranżacyjnych, co najlepiej jakby się znalazło w pokoju: łóżko / łóżeczko (na początku będzie pewnie spała z nami) jakie szafy, komody, przewijaki? ( jestem świeżynką, to moje pierwsze dziecko i chce dla niej jak najlepiej smiling smiley )
oczywiście niedrogim kosztem, dziecko przecież tak szybko rośnie smiling smiley
Co z resztą sprzętu? co będzie mi potrzebne?

kamyki_80

atramanka (offline)

05-10-2017 08:57:31

Chojnice
Najlepiej popatrz najpierw w oferty "sieciówek" czyli np. IKEA - mają całkiem dobrej jakości meble w przystępnych cenach. Kiedy pomagałam mojej koleżance wybrać mebelki to właśnie pierwsze co to pojechałyśmy właśnie tam.

aktoto (offline)

10-10-2017 10:11:35

Kraków
Ja też jeszcze nie mam dużego doświadczenia, ale wydaje mi się, że przy dzieciach przydają się jakieś plastikowe pojemniki, ogólnie dużo szuflad, pudełek i tego typu rzeczy, bo tam najwygodniej trzymać zabawki.

kamilab97 (offline)

01-11-2017 11:13:54

Park Miejski
U nas było łóżeczko, komoda z przewijakiem, szafa i wygodny fotel dla mamy smiling smiley ogólnie wychodzę z założenia że nie ma co przesadzać z ilością mebli, dziecko szybko rośnie i potrzeby się zmieniają. Postawiliśmy też na neutralne meble i kolory ścian, żeby za dwa-trzy lata nie trzeba było robić generalnego remontu grinning smiley

ferszka (offline)

31-12-2017 10:57:03

Kraków
Poszukaj na promocjach lub czasami ludzie w necie umieszczają ogłoszenia i można znaleźć naprawdę tanie perełki.

markop12 (offline)

12-04-2018 14:07:35

Zadziele Klęczańskie
Często widzę jakiejś wyprzedaże w marketach, czasami również zdarzyło mi się znaleźć meble które są sprzedawane w internecie za niewielkie kwoty ponieważ ludzie chcą się ich czasami pozbyć bo już nie są potrzebne. Ja swoje zamówiłam własnie ze sklepu internetowego ponieważ odniosłam wrażenie że w stacjonarnych jest jedno i to samo a ja chciałam kupić coś nowego. [link widoczny po zalogowaniu] przyszły do mnie miesiąc temu i na moje oko są lepsze niż na zdjęciach smiling smiley

bejbuszek (offline)

13-04-2018 12:04:01

Gdańsk
ja mam serie mamut z ikea i jestem bardzo zadowlona. Córka tez smiling smiley

Aaatusiek (offline)

20-04-2018 17:44:43

Brodnica
Ja wychodzę z założenia, że na dziecku się nie powinno oszczędzać. Nie zawsze ta niska cena mebelka, który nam się wydaje świetny będzie dobrym rozwiązaniem dla malucha. Lepsze są meble systemowe, modułowe, nawet droższe, ale takie, które naprawdę się sprawdzą. No chociażby takie łóżeczko - [link widoczny po zalogowaniu], kosztuje więcej ale poczytajcie za co płacicie. Drewno bukowe, nietoksyczne farby, a łóżeczko można zmienić w tapczanik dla starszego malucha. Czyli spokojnie do 4 rż ono posłuży. Czy w takiej perspektywie to jest aż taki duży wydatek?
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4651, Posty: 1143271, Użytkownicy: 70732.
Ostatnio dołączył/a OlgaM.

Statystyki tego forum
Wątki: 51, Posty: 1216.