ciuchy przez Internet

Wysłane przez ewelina_1212 

ewelina_1212 (offline)

06-08-2017 11:16:56

Kielce
Cześć dziewczyny.
Zamawiacie może ubrania na necie? Z jakich sprawdzonych stron najczęściej korzystacie? Ja ostatnio zamawiam na netmoda.pl więc stronka jest w porządku. Stwórzmy listę pewnych sklepów gdzie są fajne ubranka

CzerwonyMotylek (offline)

29-08-2017 14:38:47

Fiugajki
Ja lubie przeglądać allegro - często moża wyrwać fajne ciuszki za małe pieniądze. Wiele osób korzysta też z bon prixa. Mi zdarza się też kupować na aliexpress - tylko tak to trzeb uważnie czytać tabele rozmiarów bo często okazuje się, że to chińska rozmiarówka i np. jak nosisz normalnie XL to musisz kupić XXL winking smiley

Czolko (offline)

03-09-2017 23:52:37

Warszawa
Ciuchy to niekoniecznie, bo kilka razy próbowałam i niestety zawsze jest coś nie tak, ale jakieś akcesoria typu torebki jak najbardziej. Nawet ostatnio sobie kupiłam torbę podróżną Sempertus oczywiście przez Internet.

Vanila (offline)

06-09-2017 13:35:28

Kraków
Ja też się trochę obawiam o ubrania niestety sad smiley że mi przyjdzie coś innego. Buty raz kupiłam, bo mierzyłam długość wkładki, chociaż i tak trochę ciasnawe były, ale być może muszę się nauczyć, że mam zamawiać centymetr większą wkładkę i będzie ok.

krysis (offline)

08-09-2017 12:12:21

Świnoujście
Ja korzystam czasami z H&M Online, Aliexpress, Romve i Shein.

KarolinaTerlak (offline)

06-11-2017 12:23:03

Sokół
Z netmody też kiedyś kupowałam i były ubrania jakościowo ok. Raz nie trafiłam w kurtkę rozmiarem, ale to oddałam i bez problemu. Ale jednak wolę kupować przez internet buty, jakoś tak mi się wydaje bezpieczniej, bo ubrania jednak różnie się na ciele układają, a buty to buty, widać co i jak.

CzerwonyMotylek (offline)

08-11-2017 10:25:22

Fiugajki
Dziewczyny, a macie może jakieś sklepy (nie tylko online) z kurtkami na większy biust? Chciałabym troszkę luźniejszą kurtkę a mam 118 w biuście sad smiley Także musiałaby mieć około 125 w biuście (czyli nie jest to mały rozmiar). Jak mam iść do galerii i nie dopinam się w największy rozmiar w biuście to mam ochotę płakać sad smiley

DaliaA (offline)

04-01-2018 09:55:19

Gliwice
Przez internet kupuję ubrania dla męża- można znaleźć markowe i [link widoczny po zalogowaniu] koszulki, kurtki, wszystko. Sobie różnie - też przez internet, a czasem zajrzę do sklepu stacjonarnego.

KasienkaZOkienka (offline)

15-02-2018 17:53:53

Samborek
Ja kiedyś byłam sceptycznie nastawiona, a potem raz zamówiłam buty raz sukienkę i przyszły spoko.

Kasia99 (offline)

26-03-2018 08:18:53

Alojzów
Kiedyś nie kupowałam bo bałam sie,ze nie będą na mnie pasowały. Jednak teraz zamawiam coraz częściej. Mam kilka swoich ulubionych firm, w których rozmiarówka jest dosć spójna, tak więc jest duża szansa na to,że coś będzie idealnie na mnie pasowało. Poza tym jest 14 dni na wymianę albo zwrot ( w przypadku wielu sklepów jeszcze dłużej)

Polecam wybierać miejsca, w któych jest darmowa dostawa i darmowy zwrot. Tam wcale już nie ryzykujecie. Ostatnio zamawiałam kilka sukienek na wiosnę w sklepie Answear:
[link widoczny po zalogowaniu]

Jest tam darmowa dostawa i zwrot.

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4912, Posty: 1140312, Użytkownicy: 70966.
Ostatnio dołączył/a hapi.

Statystyki tego forum
Wątki: 51, Posty: 1230.