ciuchy przez Internet

Wysłane przez ewelina_1212 

ewelina_1212 (offline)

06-08-2017 11:16:56

Kielce
Cześć dziewczyny.
Zamawiacie może ubrania na necie? Z jakich sprawdzonych stron najczęściej korzystacie? Ja ostatnio zamawiam na netmoda.pl więc stronka jest w porządku. Stwórzmy listę pewnych sklepów gdzie są fajne ubranka

CzerwonyMotylek (offline)

29-08-2017 14:38:47

Fiugajki
Ja lubie przeglądać allegro - często moża wyrwać fajne ciuszki za małe pieniądze. Wiele osób korzysta też z bon prixa. Mi zdarza się też kupować na aliexpress - tylko tak to trzeb uważnie czytać tabele rozmiarów bo często okazuje się, że to chińska rozmiarówka i np. jak nosisz normalnie XL to musisz kupić XXL winking smiley

Czolko (offline)

03-09-2017 23:52:37

Warszawa
Ciuchy to niekoniecznie, bo kilka razy próbowałam i niestety zawsze jest coś nie tak, ale jakieś akcesoria typu torebki jak najbardziej. Nawet ostatnio sobie kupiłam torbę podróżną Sempertus oczywiście przez Internet.

Vanila (offline)

06-09-2017 13:35:28

Kraków
Ja też się trochę obawiam o ubrania niestety sad smiley że mi przyjdzie coś innego. Buty raz kupiłam, bo mierzyłam długość wkładki, chociaż i tak trochę ciasnawe były, ale być może muszę się nauczyć, że mam zamawiać centymetr większą wkładkę i będzie ok.

krysis (offline)

08-09-2017 12:12:21

Świnoujście
Ja korzystam czasami z H&M Online, Aliexpress, Romve i Shein.

KarolinaTerlak (offline)

06-11-2017 12:23:03

Sokół
Z netmody też kiedyś kupowałam i były ubrania jakościowo ok. Raz nie trafiłam w kurtkę rozmiarem, ale to oddałam i bez problemu. Ale jednak wolę kupować przez internet buty, jakoś tak mi się wydaje bezpieczniej, bo ubrania jednak różnie się na ciele układają, a buty to buty, widać co i jak.

CzerwonyMotylek (offline)

08-11-2017 10:25:22

Fiugajki
Dziewczyny, a macie może jakieś sklepy (nie tylko online) z kurtkami na większy biust? Chciałabym troszkę luźniejszą kurtkę a mam 118 w biuście sad smiley Także musiałaby mieć około 125 w biuście (czyli nie jest to mały rozmiar). Jak mam iść do galerii i nie dopinam się w największy rozmiar w biuście to mam ochotę płakać sad smiley

KasienkaZOkienka (offline)

15-02-2018 17:53:53

Samborek
Ja kiedyś byłam sceptycznie nastawiona, a potem raz zamówiłam buty raz sukienkę i przyszły spoko.

angelina_ker (offline)

12-06-2018 08:53:37

Ja muszę zrobić zamówienie online w H&M. Na szczęście dla członków klubu dostawa i zwroty są darmowe.

czesia (offline)

22-07-2018 20:24:19

zamawiałyście coś kiedyś w sklepie internetowym Gatta:[link widoczny po zalogowaniu]?
Zauważyłam, że mają dość duży wybór ubrań dla ciężarnych. Szczególnie zależy mi na rajstopach dla przyszłych mam, bo szczerze mówiąc jak na razie nie udało mi się znaleźć nic odpowiedniego co albo nie uciska brzucha albo nie spada robiąc duży, nieestetyczny krok do kolan. Strasznie podoba mi się Kolekcja Mamma i jestem ciekawa czy jest na forum ktoś, kto nosił rajstopy albo legginsy z tej kolekcji.
Potrzebuje więc opinii na temat samego sklepu internetowego Gatty i samych rajstop z kolekcji Mamma.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4797, Posty: 1165481, Użytkownicy: 71455.
Ostatnio dołączył/a Justyna35.

Statystyki tego forum
Wątki: 51, Posty: 1252.