Wasze ulubione lakiery

Wysłane przez marta_marta 

marta_marta (offline)

22-04-2016 00:24:13

Warszawa
Dziewczyny, powiedziecie jakie macie swoje ulubione kolory lakierów klasycznych, i gdzie kupujecie ?

angelina_ker (offline)

28-06-2016 10:28:34

Też lubię czerwień. Chociaż teraz na wakacje wybieram bardziej letnią kolorystykę, a więc wszystkie pastele etc.

Kinda56 (offline)

28-07-2016 10:45:51

Lidzbark Warmiński
Odkąd odkryłam lakiery hybrydowe zwykłe poszły w odstawkę, dużo przyjemniej się takimi maluję do tego nie trzeba tego robić co drugi dzień. Moim ulubionym lakierem jest semilac.

retkini (offline)

28-07-2016 14:20:52

Brzezina
Ja tam kupuje najtańsze i też daja radę!

marta_marta (offline)

30-08-2016 23:05:10

Warszawa
Jak do tej pory raczej na hybrydy chodziłam do kosmetyczki, ale może i to dobry pomysł robic sobie samej w domku. Tylko nie wiem czy dałabym rade sama czy to jest trudne?

costa (offline)

02-09-2016 22:46:20

Jatutów
ja bardzo lubię neonowe kolory jednak nie zawszę mogę sobie na takie pozowlić jednak mam już sporą kolekcję innych kolorków z makear także mogę już szaleć i przebierać smiling smiley Bardzo podpasywały mi lakiery hybrydowe.

barbie (offline)

06-09-2016 22:32:51

U mnie Semilac 026 My Love ciemna czerwień z dużą ilością maleńkiej, różowej drobinki. Cudo! Dzięki temu że cena jest tak korzystna mam możliwość posiadania całej gamy kolorów w domu.

moniamonia (offline)

06-09-2016 22:43:30

Jatutów
costa
ja bardzo lubię neonowe kolory jednak nie zawszę mogę sobie na takie pozowlić jednak mam już sporą kolekcję innych kolorków z makear także mogę już szaleć i przebierać smiling smiley Bardzo podpasywały mi lakiery hybrydowe.

też lubię neony jednak mogę sobie pozwolić na nie tylko na urlopie. Na co dzień tylko ecru. Widziałam właśnie paletę tych kolorów z makear, duży wybór. Ostatnio chciałam zamówić i miałam dylemat jaki odzień hehe.

katrina_mama (offline)

24-09-2016 00:35:03

Kraków
heh oby zawsze tylko takie dylematy! smiling smiley jeżeli makear to wybierz ten żółty, świetnie wygląda na paznokciach! też go miałam przez połowę wakacji smiling smiley ale teraz chyba pora przerzucić się na coś bardziej w kolorach pomarańczowo-brązowych... sad smiley

costa (offline)

24-09-2016 02:19:47

Jatutów
katrina_mama
heh oby zawsze tylko takie dylematy! smiling smiley jeżeli makear to wybierz ten żółty, świetnie wygląda na paznokciach! też go miałam przez połowę wakacji smiling smiley ale teraz chyba pora przerzucić się na coś bardziej w kolorach pomarańczowo-brązowych... sad smiley
wczoraj zamówiłam nowe lakiery właśnie w bardziej stonowanych kolorach, bordo, szary itp.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122332, Użytkownicy: 69736.
Ostatnio dołączył/a Kasia1133.

Statystyki tego forum
Wątki: 48, Posty: 1138.