Włosy wypadające po porodzie

Wysłane przez Koala_Koala 

Koala_Koala (offline)

14-08-2015 11:56:50

Warszawa
Dziewczyny, od ponad roku od porodu wypadają mi nadal włosy, widzę, że rosnął też nowe, no ale powoli i raczej nie adekwatnie do ilości wypadających. Trafiłam na takie coś jak vitapil mama, to nowośc i czy może ktoś z was już brał? jest niewiele opinii w internecie. Dobre ma opinie zwykły vitapil, ale mi chodzi konkretnie o ten dla mam. Kosmetyki pomagaja mi niewiele szczerze mówiąc, poprawiają wygląd włosów i ich kondycję, ale wypada ich tyle samo.sad smileysad smiley

Koala_Koala (offline)

23-08-2015 12:08:33

Warszawa
bylam w aptece, aptekarka polecila vitapil mama, bo to podobno wlasnie dla kobiet ktorym wlosy wypadaja z powodu porodu lub karmienia piersia, wzielam, bo nie bylo przesadnie drogie i zobaczymy, stosuje 4 dni. Kupilam tez odzywkę apteczną dermena czy jakos tak, zobaczymysmiling smileyna szczescie widze, ze rosna tez nowe wlosy a nie tylko wypadaja

Black (offline)

25-08-2015 14:42:12

Opole
Ja nie wiem czy po porodzie się sprawdzi, ale jak mi włosy wypadały i paznokcie rozdwajały się strasznie to pomogła silica. Może też warto zobaczyć? Środek typowo ziołowy, a u mnie cuda działał.

[link widoczny po zalogowaniu]

Koala_Koala (offline)

27-08-2015 12:12:01

Warszawa
pytaj w aptece, sadze, ze tez ci poleca vitapil mama, bo aptekarka mowila, ze ma najwiecej tych skladnikow potrzebnych wlosom, witamin i minerałów. Ja biorę już ok. tydzień

Koala_Koala (offline)

10-09-2015 12:12:17

Warszawa
o kurcze to rzeczywiście długo. Ja to wam powiem, ze łykam ten vitapil mama i widać troszke poprawę, ale wiadomo to za krótki czas, od tygodni tez staram się lepiej odzywiac, nie jem przetworzonych rzeczy i gotowych produków, za to duzo warzyw. Zrobię sobie też podstawowe badania jeszcze w tym miesiącu

mamaMiB (offline)

03-10-2015 14:08:25

Zielona Góra
super że tu trafiłam mam też problem z włosami, aktualnie karmię piersią a włosy wypadają garściami, skorzystam z tego co piszecie

Koala_Koala (offline)

19-11-2015 17:24:24

Warszawa
na razie zakupilam ten vitapil mama i jest poprawa, opakowanie mam na 2 miesiace jestem w jego środku i powiem szczerze, ze widac różnicę, wlosów wypada mniej, no i jest bezpieczny dla karmiących, bo m.in. dla nich jest wyprodukowany. Na włosy kupilam jeszcze maseczkę z czarnej rzepy, ale to tak żeby uzywac raz w tygodniu najwyzej, tak jest na opakowaniu

mamaeryka (offline)

20-11-2015 13:41:03

zacznij wcierać jantar w skóre głowy, u mnie podziałało

Laurenia27 (offline)

04-12-2015 19:43:55

Kielce
A ja łykałam oeparol. Włosy mi się zagęściły i przestały wypadać i jakoś silniejsza się poczułam i nie łapię co chwila przeziębienia.

Koala_Koala (offline)

14-12-2015 16:35:12

Warszawa
dziekuje z aporady, z tym jantarem to juz od ktorejs osoby slysze, moze sprobuje, na razie sam vitapil mama duzo zdzialal, mam duzo wiecej wlosow na glowie a i na szczotce zostaje ich mniej, takze wypadanie wlosow moze juz za mną?smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5182, Posty: 1278801, Użytkownicy: 72743.
Ostatnio dołączył/a Ewka89.

Statystyki tego forum
Wątki: 58, Posty: 1339.