rower

Wysłane przez pyzia 

pyzia (offline)

06-09-2012 13:29:48

okolice Częstochowy
Witamsmiling smiley) 9 sierpnia urodziłam synka przez cesarskie cięcie,kiedy mogę zacząć jęździc ponownie na rowerze po cesarce?

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

25-09-2012 23:52:22

pomorze
pyzia tak szczerze, to nie mam zielonego pojęcia, ale na Twoim miejscu odczekałabym te 6 tygodni rekonwalescencji, a potem na wizycie u gina spytałabym się czy już możesz jeździć czy nie? A zresztą sama wiesz jak się czujeszsmiling smiley
No i w ogóle to gratuluję synka - niech zdrowo rosniesmiling smiley

ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

Mamulka25 (offline)

19-03-2013 18:27:08

Bieleckie Młyny
Ja po ciąży zaczęłam delikatnie. Najpierw brzuszki i spacery. Potem rower i skakanka. Najlepiej poczekać. Brałam jeszcze tabletki Therm Line bo chciała zrzucić te wszystki zbedne kilogramy. Ale po porodzie trzeba uważać z ćwiczeniami.

pyzia (offline)

21-03-2013 11:58:39

okolice Częstochowy
Mnie tez sie nie chce wierzy c w tabletki cud..........
u mnie jest problem ze zwisającym brzuszkiem ....okropnie to wygląda gdy załoze jaąs dopasowaną tunike wyglądam jak związany baleron.....i nie wiem co z tym zrobićsad smileydostaję przez to depresji chyba .lato nadchodzi a ja chyba z domu nie wyjdęsmutny

woalka (offline)

18-07-2013 21:53:19

Warszawa
mi lekarz powiedziała, że taka aktywność to dopiero po jakiś 6 miesiącach po urodzeniu

kinga53 (offline)

21-11-2013 09:27:45

Bulowice
Ja muszę sobie kupić rower na wiosnę właśnie, słyszałam, że jazda na rowerze jest bardzo dobra po porodzie, ale należy od czekać 6 tygodni od porodu.

Ornetka (offline)

18-12-2013 22:13:41

Warszawa
Ja bym się bała po cesarskim tak szybko jeździć na rowerze. Wolałabym odczekać dłużej, a w tym czasie zajmować się tylko maluszkiem. A po tem pierwsze co bym zrobiła, to jak podrośnie, wyjechała do Hiszpanii, strasznie chcemy [link widoczny po zalogowaniu] i to będzie nasza pierwsza podróż z maleństwem, jak już się doczekamy smiling smiley

angelina_ker (offline)

13-03-2014 07:15:12

Ja tak zaraz po porodzie raczej rezygnowałam z roweru, ale teraz już regularnie znowu jeżdżę

angelina_ker (offline)

02-05-2014 08:23:50

Uważam, że czasami używane rzeczy wcale nie są droższe - szczególnie jeśli ma się możliwość wcześniejszego sprawdzenia towaru.

nikina (offline)

14-05-2014 09:41:01

kalisz
Poczekaj troszkę dla świętego spokoju bo jeszcze się coś stanie i będziesz miała do siebie pretensje!
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4861, Posty: 1174418, Użytkownicy: 71568.
Ostatnio dołączył/a gojda6.

Statystyki tego forum
Wątki: 42, Posty: 1070.