Jak przytyć?

Wysłane przez kasienkazampl 

kasienkazampl (offline)

26-03-2010 16:08:28

zamość
Wszędzie jakieś diety jak schudnąć 2,5 10 kg bo idzie lato no właśnie nie chciałabym wyglądać jak kościotrup w przeciwieństwie do tych kobiet chciałabym się dowiedzieć jak mogę szybko przytyć choćby 5kg.Myślałam ze po porodzie coś mi zostanie (przytyłam 16)a tu nim się obejrzałam już się mieściłam w rozmiarze xs.Mam 163 cm i ważę 42kg proszę doradzcie mi coś

whit (offline)

28-06-2010 08:36:45

Witam prawda,prawda wszedzie o tym ja schudnąć,a gdzie ja przytyć.Tez mam z tym problem.W czasie ciąży mała tak ze mnie wyciagała ze podczas całej ciazy przytyłam tylko 9 kg.
Przed ciążą warzyłam 58kg.przez 2 lata masowałam zeby wygladac jak człowieć,bo wazyłam 49 kg. Jadłam na noc dość dużo bo mąż wracał wieczorami do pracy i odjad zawsze jedliśmy ok godz 9-10.
Potem własnie zaszłam w ciaże,po porodzie schiudłam tak ze wygladałam jak z Oświęcima,nie mogłam na siebie patrzeć.Mineło 4 miesiące a waga stoi w miejscu,waze teraz 53kg,i mam wzrosty 169.Może ktoś ma recepte ja przytyć w szybszym czasie niz 2 lata.

edzia23 (offline)

09-08-2010 10:44:10

czeladź
I JA SIĘ DOŁĄCZE- też bardzo chciałabym przytyc smiling smiley Mam 163 i waże jakies 48 kg- tak +10 było by wspaniałe.W czasie ciązy przytyłam 21kg-ale niestety bardzo szybko cała waga spadła....sad smileyA juz miałam taką nadzieję,że uda mi się większośc zatrzymać...niestety.Jeśli ktos ma jakis super sposób na to by przemiana materii chociaz odrobine się spowolniła będę bardzo zadowolona smiling smiley Kobietki które maja troszkę więcej swojego ciałka nie zdaja sobie sprawy z tego,że "chudym" wcale nie jest fajnie byc...
Bez problemu mozna znaleść diety cud na schudniecie ale do diet o odwrotnym skutku nie dogrzebalam się jeszcze nigdzie-więc pomóżcie nam chudzinkom i doradźcie smiling smiley

pozdrawiam smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

lexie (offline)

12-02-2011 16:27:41

Ja też nie wiem, jak przytyć. Jak mi się uda przytyć kilogram to zaraz mam mnóstwo stresów i schudnę 2 kg. A potem męczę się żeby wrócić do swojej wagi.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-12 16:28 przez lexie.

oleczka2 (offline)

15-01-2013 10:37:42

Wrocław
Ja też bym chciała trochę przytyć. Myślę, że rady w stylu jedz więcej słodyczy jednak nie są zbyt dobre ;/ Trzeba spożywać pelnowartościowe posiłki, tylko większe. Jeść dużo zdrowych tłuszczów nienasyconych itd.
Słodycze w dużych ilościach źle wpływają na organizm i tyle. Podobnie z każdym innym śmieciowym jedzeniem...

catrinka (offline)

15-01-2013 12:54:52

Godziesze Małe
Widzę, że nie tylko ja mam takie problemy. Przed ciążą ważyłam 55-56kg przy 175cm wzrostu. Teraz przy silnych wiatrach nie wychodzę z domu, bo moja waga nie przekracza 49kg i często schodzi do 45kg. Nie uważam na to co jem, jem na prawdę bardzo dużo, a wskazówka na wadze jak stała tak stoi.

Zapraszam na mojego

Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

MamaEli (offline)

11-02-2013 11:46:17

to jest problem, większość informacji i pomocy można uzyskać jak się więcej waży. Ja też miałam taki problem i do dziś ważę nie wiele ale jakoś się tym nie przejmuje smiling smiley

kamillaFF (offline)

16-07-2013 09:40:42

Warszawa
Może dużo węglowodanów, makaronów, białego pieczywa. Rzeczy typu fitness - one tak naprawdę są bardzo kaloryczne i od tego np. ćwiczyć, żeby masę mięśniową nabrać?

marymama (offline)

16-07-2013 11:01:13

Warszawa
Mam nadzieję, że po ciąży będę miała ten sam problem, co Wy smiling smiley może warto się przejść do dietetyczki, żeby Wam coś rozpisała?

woalka (offline)

18-07-2013 21:49:08

Warszawa
ja też bym chciała mieć takie problemy sad smiley jedźcie zdrowo, ale wysokokaloryczne rzeczy. banany, ziemniaki, tłuste sery, oraz wszelkie słodkości winking smiley powinno pomóc, tylko uważajcie na niezdrowe jedzenie, bo może i przytyjecie, ale szkoda zdrowia :/
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5591, Posty: 1392494, Użytkownicy: 73523.
Ostatnio dołączył/a Dudzka17.

Statystyki tego forum
Wątki: 71, Posty: 1340.