Przedwczesny wytrysk u męża

Wysłane przez Kajeczka55 

Kajeczka55 (offline)

17-06-2015 09:26:23

Czy któraś z Was miała kiedyś taki problem ze swoim partnerem? Niestety ale od jakiegoś czasu mój mąż walczy z przedwczesnym wytryskiem. Nie wiem co się stało, nigdy nie był krótkodystansowcem ale od jakiegoś czasu ma dużo problemów w pracy. Czy te problemy aż tak mogły wpłynąć na nasze życie erotyczne? No i co robić? Czy są jakieś metody walki z tym?

Kajeczka55 (offline)

18-06-2015 10:29:54

Tak ale od jakiegoś czasu się to nasiliło. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Używaliśmy do tej pory prezerwatyw ale za bardzo nie możemy bo mu...opada ;/ A bez za szybko kończy. I już nie wiem w zasadzie co robić.

mlodamama76 (offline)

20-06-2015 08:30:56

Tych samych chusteczek używa mój maż i rzeczywiście mają takie dobre działanie.Na początku używaliśmy prezerwatyw i również były ok ale z czasem zaczęłam brać pigułki i pomyśleliśmy sobie,że jednak fajnie byłoby to robić bez prezerwatywy . Czasami zamawiamy sobie różne gadżety erotyczne bo sama jestem zdania,że warto jest rozwijać swój związek i testować nowe rzeczy.Zamówiliśmy sobie właśnie te chusteczki OC wipes.Używamy w ramach gry wstepnej.Ja mu wsmarowuję w penisa i rzeczywiście może dłuzej.

iga2 (offline)

14-07-2015 13:15:22

Zdrojowiec
hej
napewno stres dziala negatywnie na przedwczesny wytrysk, maz skupia sie nie na tym co powinien dlatego pewnie tak to dziala.. napewno jest to nie mile dla ciebie bo kilka minut i po sprawie nas nie zadawala.. ja z mezem np kiedy mielismy ten problem razem szukalismy rozwiazania i probowalismy prezerwatyw przedluzajacych stosunek ale no niestety mi sie w gumce nie podobalo a mezowi niestety opadal .. potem tego typu chusteczki i zele, po prostu przedluzalay w fajny sposob gre wstepna z ktorej akurat sue cieszylam no bo to mi dawalo tylko przyjemnosc, maz nie chcial zadnych tabletek ale w koncu widzial ze nic nie mozemy z tym zrobic a do lekarza tez chetny nie byl wiec poszukal i znalazl [link widoczny po zalogowaniu] i to rozwiazalo nasz problem teraz seks jest namietny goracy ze az czasami zbyt dlugi dla mnie smiling smiley tazke poprawa o 180 stopni, polecam smiling smiley

Basiula28 (offline)

26-09-2016 09:01:11

Kolonia
Mój mąż również zmaga się z przedwczesnym wytryskiem od jakiegoś czasu, ale powiedział, że najpierw wypróbuje wszystkie metody dostępne w Internecie: Teraz robimy trening Masters i Johnson: [link widoczny po zalogowaniu] . Zaczęliśmy w tamtym tygodniu i zobaczymy, czy to coś da. Wiem, że można również ćwiczyć mięśnie Kegla.

wilku22 (offline)

01-11-2016 14:34:43

Lublin
Może po prostu niech mąż zanim zabierzecie się za część główną spróbuje Cię zadowolić innymi metodami. Wtedy gdy on już skończy ty tez będziesz zadowolona. Oczywiście przedwczesny wytrysk to może być oznaka innych poważniejszych problemów które należy najprawdopodobniej leczyć. Może niech zrobi takie ogólne badania krew itp.

Śmiech potrafi być potężny. Czasem to jedyna broń, którą dysponujemy

jogger (offline)

02-11-2016 20:35:28

Ważne jest wsparcie partnerki, bo często to właśnie jest problemem psychiki. Ze wsparciem najbliższej osoby jest o wiele łatwiej pokonać przedwczesny wytrysk. Polecam metody opisane na [link widoczny po zalogowaniu] ćwiczenia, tabletki, prezerwatywy, specjalne żele lub spreje, jest tego naprawdę wiele, wystarczy tylko chcieć i poważnie podejść do sprawy.

Laurenia27 (offline)

19-11-2016 21:50:15

Kielce
Czasami mężczyźni mają łóżkowe problemy, ale jak każde inne powinno sie je rozwiązywać wspólnie. Mój mąż inny problem. Praca siedząca, w stresie i złe odzywianie sprawiło, że w łóżku przestało sie układać. Mąż nie mógł osiągnąć erekcji a jesli nawet penis i tak szybko opadał. Niezręczne dla jednej i drugiej strony. Porozmawialismy i zaczelismy razem cwiczyć i zdrowo jeść. Kupiłam też w aptece maxon bo reklamowali a po recepte na viagrę mąż wstydził sie iść. Teraz w łóżku jest wspaniale. jak za czasów narzeczeńskich gdy byliśmy młodzi i spragnieni siebie. Pamiętajcie, problemy trzeba rozwiązywać.

Rjulia (offline)

21-11-2016 10:43:23

Wrocław
spokojnie, może to kwestia stresu

nijo (offline)

15-05-2017 13:41:58

Stres przeważnie to powoduje winking smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6309, Posty: 1197827, Użytkownicy: 69143.
Ostatnio dołączył/a karusia_91.

Statystyki tego forum
Wątki: 180, Posty: 2725.