MAMY MIESZKAJĄCE ZA GRANICĄ, CZYLI ZA GÓRAMI, ZA LASAMI...smiling smiley

Wysłane przez violus 

jagoda31 (offline)

20-01-2012 23:00:26

UK
Hej !!!

Dawno mnie nie było.

Kociczka oj sto latek Amadeos urodzinowe baloniki zdrówka i radości.

Agatko coś ty, a może winking smiley drugie w sam raz ...a ty nadal z Niemczech ???

U nas spokojnie ... mąż do pracy, ja w domku pracuję ( choć nadal mamy plany wspólnej domowej pracy), dzieci zdrowe ...cóż chciec więcej .

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 23:02 przez jagoda31.

agata19123 (offline)

31-01-2012 12:55:36

stare brynki
witajcie!!! my juz w PL bylo fajnie. oprocz tego ze mala byla chora za,lapala nam tam anginesad smiley ale juz ok. jestesmy w domku i nie ma to jak u siebiesmiling smiley zimno wrr..... szkoda ze sniegu nie ma. a co tutaj takie pustki??????

DOMINIKABRYAN (offline)

31-01-2012 13:12:06

Venlo
end sub
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)witam

Na wstepie WSZYTKIEGO DOBREGO W 2012

kociczka zdrowka i szczescia dla malego przystojnikasmiling smiley

agata mozeciąża,zdrowka dla coreczki

jagoda zeby plany sie udaly,wspolnej pracysmiling smiley

u nas swieta, wesele ,sylwester minol w super atmosferze ,zdecydowanie za szybko...ale w domku tez dobrze
wczoraj odeszla babcia i zal mi ze nie moge byc z bliskimi ,ale co zrobic
wakacje mamy juz zaplanowane teraz szukamy tanich biletow lotniczychsmiling smiley
maly zdrowy w przedszkolu sie podoba

stokrotka ja mieszkam w NL

milego dnia

lilczes (offline)

02-02-2012 16:21:31

Hej smiling smileyJestem nowa na tej stronce- wiec nie wiem jeszcze dokladnie o co chooosad smileyAle mysle ze z czasem bedzie mi szło lepiejsmiling smileyMy mieszkamy w Angli.Lilusia jest pierwszym naszym dzieckiem i pierwsza wnusia dziadziowsmiling smileyZa 3 dni nasz skarb skonczy 11 miesiecy, a za miesiac strzeli roczydłosmiling smileyZastanawiam sie nad przyjeciem na roczek.Ponoc na roczek daje sie dziecia pare przedmiotow do wyboru(ksiazka itd...)Jakie przedmioty dałyscie do wyboru swoim dziecia?
pozdrawiam wszystkie mamuskismiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-02 16:22 przez lilczes.

lilczes (offline)

03-02-2012 13:32:39

No to sama sobie odpowiem na zadane przeze mnie pytankosmiling smiley
Pierwszym urodzinom dziecka towarzyszą w niektórych domach wróżby. W zasięgu ręki malucha kładzie się książkę, różaniec, klucze, i tym podobne symbole – dobranie ich jest dowolne, można dodać coś, co symbolizować będzie zawód tradycyjnie uprawiany w rodzinie. Na podstawie tego, co dziecko weźmie do ręki w pierwszej kolejności, przepowiada się kim będzie w przyszłości

kociczka (offline)

03-02-2012 22:12:02

Lörrach
Witam wieczorkowo...

U nas nocki sie poprawily od trzech dnihot smiley....
Amadeos przespal cala nocke zero pobudek:sleeping_baby_55:Jestesmy chorzy juz drugi tydzien..Wiec kisimy sie w domu..

Ja latam na rehabilitacje i polekarzach ..Ale moze w koncu mi pomoga

Bede miala robiona tomgrafie glowy.....

Agatka-W Polsce bylo super..Ale czas tak szybko gna..Ale juz sie stesnilam za swoim mieszkankiemMr. GreenZdrowka dla Kornelki....

Jagoda-powiedz mi czym lepiej jechac promem czy tunelem do Angli ???Bo moja siostra bedzie jechala autem do pracy w Angli??

Stokrotka-Witaj w naszym gronie...

Lilczes-Witaj w naszym gronie...Ja tez robilam taka wrozbe synkowi...I kladalm ksiazeczke;rozaniec ;dlugopis;kieliszek;pieniazek...Moj synek wybral dlugopis hi hi...A corcia rozaniec potem dlugopis i ksiazeczke...

Milego wekeendu!!

jagoda31 (offline)

11-02-2012 01:03:01

UK
HEJ HEJ !!!

Kociczko nigdy tunelem nie jechaliśmy ( choć samym tunelem się nie jedzie ) ze względu, iż to dużo droższa opcja ... zazwyczaj prom... koszt nawet już tylko 13 Ł więc spoko.

Witam nową koleżankę.... u nas na oczek była książka, różaniec, pieniążek i długopis... a z jakiej częsci UK jesteś.

redko1 (offline)

12-02-2012 13:25:48

Czesc dziewczyny,
Witam i ja po dlugiej nieobecnosci:whipping:Lansko sie nalezy.
Kociczka, duuuuuzo zdrowia dla Was, fajnie, ze z nockami lepiejsmiling smileyJa tez bylam tydzien w Polsce, ale umknelo tak szybkosad smileyCo mi sie w Polsce nie podoba, wszedzie schody, i jezdzij tu czlowieku wozkiem.Krzywe te prowadnice na wozek, albo wyszczerbane, wrrrrrrrr, masakraszaleniec
Jagoda, jak w nowym domku sie mieszka?smiling smileyCzy wszystko juz urzadzone?smiling smiley
Witam nowe kolezankismiling smiley

jagoda31 (offline)

12-02-2012 19:58:19

UK
Redko hej hej ... mieszka się super...nie wszystko wykończone jak np. kuchnia i jedna z szafek ... ale ja się przywyczaiam...reszta ekstra... mieszka się ...super jak to na swoim i nawet kredyt nie przeszkadza.

redko1 (offline)

14-02-2012 17:16:55

Czesc dziewczyny,
Jagoda, detale to tylko kwestia czasu,a reszta do przodusmiling smileyFajnie, ze juz na swoimsmiling smiley
Dzisiaj popoludniu wyszlam z Adasiem na spacer, ale cos za goraco mi bylo, wracam do domu, parze na termometr, a tu na zewnatrz plus 11grinning smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6712, Posty: 1269069, Użytkownicy: 72615.
Ostatnio dołączył/a xmhlxzybzzyq998.

Statystyki tego forum
Wątki: 628, Posty: 646879.