LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

kasik82 (offline)

28-06-2012 10:42:19

Rzepin
Ula porażka z tą sesją, jestem ciekawa ilu osobom tak powiedział, może zgłosiło się za dużo osób i nie opłacał im się ten interes.

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

28-06-2012 11:46:20

Jaworzno
Dziewczyny wchodzę do pokoju patrzę i w szoku jestem grinning smiley (wyszłam na chwilę do kuchni wyparzyć butelkę zostawiłam Dropsika lezacego na macie) a mój Drops już nie ma macie tylko na panelach obok i w dodatku na brzuchuzaskoczony aż mnie zmroziło w pierwszej chwili podchodzę patrzę a na panelach mleko bidulek przy okazji tych wygibasów troszke ulał bo niedawno jadł i teraz co robi cały czas przekreca sie na brzuch raz mu wyjdzie od razu a czasem sie musi chwile pomeczyc i podenerwować, no i to przemieszczaniegrinning smiley no to sie teraz dopiero zaczniesmiling bouncing smiley dobra ide panele przetrzec a mój syn chyba zaraz odpadnie bo oczka ma malutkie i zaczyna mruczeć, potem sporóbuje nagrac wyczynania Dropsa i cos wiecej popisze

Dziewczyny mam pytanie jakie kaszki dajecie maluchom ??

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

kasik82 (offline)

28-06-2012 12:46:34

Rzepin
Aniu gratki dla Dropsika, no masz rację teraz to się zacznie, z oka nie będzie można spuścić winking smiley

justysia493 (offline)

28-06-2012 17:03:54

Tarnowskie Góry
Hej Mamusie!!!!
Tym którzy się o nas martwią dajemy znać że żyjemy i nic nam nie jestsmiling smileysmiling smiley po prostu czasem jestem tak padnięta że na nic siły już........
To tak króciutko co u nas.Bartek od kilku dni jest strasznie marudny nawet w nocy potrafi się przebudzić zapłakać poczym spowrotem zasnąć w ciągu dnia by się tylko nosił. Przypuszczam że to ząbki i z tego co zauwazyłam dwie jedyneczki na raz się wyżynają. Jakaś paranoja u Mikołaja nawet nie zauważyłam kiedy ząbki się pojawiły no ale cóż dzieci są róznesmiling smiley Jutro mikołaj zalicz ostatni dzień w przedszkolu. A od 2 lipca przez tydzień będzie chodził na półkolonie organizowane u nas w parafiismiling smileysmiling smiley A potem to w wieku 25 lat osiwieję z nimigrinning smileygrinning smiley Jedyne atrakcje tegorocznych wakacji to wyjazd do męża brata mieszka w małej wiosce za Częstochową. Lepsze to niż nicsmiling smileygrinning smiley

No i zabieram się powoli za przetwory na zimę. Moja kochana mamusia jeździ na jagodysmiling smiley i zasypuje mnie tymi leśnymi owocami. Zrobiłam troszkę dżemów i troszkę w całości przesypanych tylko cukrem. A że jagody zamulają są bardzo dobre podczas biegunek więc zapas dla dzieciaków zrobionysmiling smileysmiling smiley No i ciasto dziś mężulkowi drożdżowe z jagodami zrobiłam. A co tam zaszalałam. A potem nie mam siły nawet pisać do was tongue sticking out smileysmiling smiley

WSZYSTKIM DZIECIACZKĄ KOŃCZĄCYM MIESIĘCZNICĘ NAJLEPSZEGO ZDRÓWKA ROŚNIJCIE KOCHANE SWOIM RODZICĄ:*:*:*

P.S. Bartek tak wierzga w bujaku że jeszcze troszkę i pasy nie pomogą bo może wypaść.......łobuziak mój

roccoco (offline)

28-06-2012 22:51:08

Tychy
Witajcie mamusie smiling smiley Z gory przepraszam ze sie nie odzywam ale zagladam do was smiling smiley Uzupełniłam galerie zebyscie o nas pamietały winking smiley Tak jak my o was!
U nas wszystko super.Mały rosnie jak na drozdzach,juz wazy 8200 i jest bardzo długi.Ciuszki na 74 juz sa za male wiec nosi 80 zaskoczony moj mały skarbek. Jak pisałam ostatnio powoli zaczełam mu wprowadzac zupki i owoce. Zjada wszystko,wiec codziennie gotuje jakies papki winking smiley Spi dosyc dobrze bo pobudka na małe mlesio jest dopiero po 3 w nocy,a potem spanko jeszcze do 7 wiec mamusia chodzi wyspana.
Jutro idziemy na pierwszy spacer w spacerowce bo gondola juz jest za mała,a Max ciagle sie podnosi zeby wszystko widziec.
W srode idziemy na szczepienie i zaraz potem jedziemy nad morze.

Teri gratulacje smiling smiley wszystkiego co najwspanialsze kochana

Duze juz te nasze pociechy. Moj tez juz sie przewraca ale jeszcze nie zawedrował tak sprytnie jak Ignaś od Ulci..Ja to bym chyba zawału dostała LOL

Pozdrawiam was bardzo serdecznie

ania_stefcia (offline)

29-06-2012 09:11:41

Jaworzno
HEJsmiling smiley
No i znów przyszły do nas upały ehhhh...

OLEŃKO JESZCZE RAZ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO SŁONECZKO:*:*smiling smiley

Roccoco super że się odezwałaś smiling smiley zaglądaj do nas jak tylko znajdziesz chwilkę czasu i pisz co u Wassmiling smiley Maxiu śliczny chłopczyk i jaki dużygrinning smiley zdjęcia super a Ty sexi mamuśkagrinning smiley

Justysia może Bartuś będzie następnym ząbkowym bobaskiem grinning smiley

Kasiu super że Lenka dzielnie zniosła szczepieniesmiling smiley a jaka dajesz Lence kaszkę? nam dr powiedziała że jak juz tak bardzo będziemy chcieli to zacząć od kleiku ryżowego no i dodaliśmy wczoraj jedną płaska mała łyżeczkę do mleka na spróbowanie młody ze smakiem wypił wszystko było ok no i długo na nim wytrzymał aż byliśmy w szokugrinning smiley dziś rano ładna kupka była więc stwierdziliśmy ze nie w dzień ale troszkę na noc mu będziemy dawali ale zaś mama mi mówi żebyśmy ani kleiku ani kaszki ryżowej mu nie dawali bo zacznie mieć zatwardzenie...dziś jedziemy do selgrosa więc tam zobaczę za jakąś kaszką i dlatego jestem ciekawa jaka Ty podajesz Lence

Ula a co tam u Was??smiling smiley

Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

kasik82 (offline)

29-06-2012 09:54:09

Rzepin
Heykasmiling smiley
Roccoco super, że się odezwałaś smiling smiley Faktycznie duży Twój synciosmiling smiley Lenka ma niektóre ciuszki jeszcze 0-3 miesiąca smiling smiley, a niektóre 74 cm grinning smiley
Aniu ja daje małej kaszkę z bobovity ryżową, ale robię jej gęstą na tyle, żebym mogła dać jej łyżeczką, mamy też kaszkę sinlac , z tego powodu, że młody ma skazę białkową a tam jest mleko więc wolę nie ryzykować. Jak już pisałam jak młoda zje parę łyżeczek to jest sukces , nie chce nowych rzeczy tylko cycusiasmiling smiley

Aniela1977 (offline)

29-06-2012 11:28:28

Warszawa
ALEKSANDRO KARINO ZDRÓWECZKA I SŁONECZKA POCIECHO NASZA)smiling smiley:

Witam ja tak szybciutko żeby pochwalić Ninkę):ząbek się pokazał)smiling smiley:dziś już zastukała łyżeczka):wiec w nocy się przebiłsmiling smiley)smiling smiley:spała ładnie bez płaczu i gorączek jak do tad)yawning smileyby tak dalej znosiła):

Kasik słonko nie martw się,szkoda że nie możesz Ninki wziąść na rączki,była bys w szoku jaka ona silna jest i sztywna.Nie ma osoby co by się nie dziwiła):Wiem że na siłe nie wolno nic z dzieckim robić.Przyjrzyj sie na zdjeciu co ona robi w huśtawce,jak zjada palce od nóżek):wiec gdyby jeszcze nie leciała do przodu to by sama juz siedziała):

Aniu brawo dla Krystianka):
Teri gratulacje,fotki przepiękne):śliczna dziewczyna z Ciebie)smiling smiley:A Weroniczka całą mamunia)smiling smiley:

justysia493 (offline)

29-06-2012 14:48:07

Tarnowskie Góry
Witajcie!!!
I znowu mamy skwar nie do wytrzymania. Ja dzisiaj zaliczyłam wizytę u gina i w cytologi wyszła niewielka nadżerka którą leczyć będę farmakologicznie. No i gin zapisał mi te plastry ale stwierdził że skutek uboczny może być taki sam mimo że hormony wchłaniają się przez skórę. I kazał się namyślić nad wkładką bo wychodzi to taniej i zakłada się raz na 5 lat. Ale mam jakieś lęki na samom myśl że miała bym mieć ciało obce w środku....
Wybaczcie ale skończę później bo mody wstał

ula1219 (offline)

29-06-2012 16:27:34

Lublin
cześć dziewczynki,

Zosiu i Oleńko zdrówka dziewczynki na miesięcznicę! [link widoczny po zalogowaniu]

jakoś czasu mało na kompa ostatnio, dni piękne więc jesteśmy na dworze całymi dniami, Ignaś mały rozdarciuch - aniołek smiling smiley nie nadążę za nim, albo do rany przyłóż albo czadu daje smiling smiley ale tych rozdartych chwil jest zdecydowanie mniej. U Miłego bunt dwulatka w toku i chyba osiąga własnie punkt kulminacyjny, a tyle razy dziennie wypowiadanego słowa nie co ja, to chyba wszystkie razem nie słyszycie... mimo to jakoś udaje mi sie nie tracic dobrego nastroju. Chyba te spacery na smyczy tak dobrze na mnie działaja smiling smiley
ewus a Wy jak sobie z Waszą buntowniczką radzicie? piekne dziewczyny na zdjeciach wrzuciłaś.

po szczepieniu Igiego jestem bardzo zadowolona, przeszło spokojnie, nawet bardzo nie płakał! Przy prewenaru tylko, ale to podobno bardzo bolesne szczepienie sad smiley no ale minęło juz parę dni i spi spokojnie, goraczki brak, za 6 tygodni poprawka smiling smiley
Rulonik mój 8.380 wazy, wiec jest juz co nosic!

kasik wózek wybrany grinning smiley bedzie Sola od M & P. Podoba mi sie najbardziej i w sumie wszystkie moje zyczenia spełnia. Widziałam na zywo, jedna kobietka jechała na spacerku, wizualnie tez ok. Myślę ze jeszcze z miesiąc Ignas pojezdzi w gondoli, posprzedaję te wszystkie niepotrzebne wózki i kupuję solę smiling smiley

dziewczyny ale się zębiska u Was pokazały! gratulacje smiling smiley ja myslę ze Igi bedzie miał późno. Miłosz miał pierwszego ząbka jak skończył 10 miesięcy dopiero.

teri super fotki, jeszcze raz wszystkiego naj! Jak uroczystość się udała? Bez stresów sie obyło?

ania pytałas o kaszki, Igi je z bobovity bananową na kolację. Na zmianę z mleczkiem z kleikiem kukurydzianym. Nie narzeka, chyba mu smakuje bo po 230 ml wciąga smiling smiley

roccoco nie dostała bys zawału grinning smiley jeszcze sama bedziesz Maxa po domu szukac jak się raczkowanie rozpocznie. A Igi wędrowniczek juz takiego wyczynu póki co nie powtórzył smiling smiley

justysia jagódki... smaka mi narobiłas, u nas na targu po 18zł...

nie wiem co jeszcze miałam pisac... skleroza pociążowa sie kłania! smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6310, Posty: 1196508, Użytkownicy: 69180.
Ostatnio dołączył/a kidai.

Statystyki tego forum
Wątki: 465, Posty: 674576.