Nazywam się Miś, Pluszowy Miś radość

Wysłane przez ptysiowa_mama 

RudeZuo (offline)

21-11-2012 14:07:39

Zawiercie
Witamy smiling smiley
Jestem Lena, a to mój MIŚ Miesięcznik smiling smiley Miesięcznik, bo dostałam Go od dziadków jak skończyłam pierwszy miesiąc. Bawić się jeszcze nie umiemy, ale ma fajną muchę (lubię za nią ciągnąć) i zawsze mam się do kogo przytulić, jak mama np. prasuje. Opieram się o Miesięcznika i razem obserwujemy, co się dzieje dookoła. Jest taki miły i puchaty, a mama mówi, że kiedyś będę taka duża jak on! I wtedy będziemy już nierozłączni. Pomaga mi czasem zasnąć i strasznie Go lubię, tego mojego Miesięcznika smiling smiley

Prosimy o codzienny głosik smiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

catrinka (offline)

21-11-2012 14:14:11

Godziesze Małe
Witam Was wszystkich.
Jak wiadomo miś jest nierozłącznym przyjacielem małego człowieka. Można się do niego przytulić, wypłakać i odgania złe sny. Moje dzieciaczki w swoim wielkim kufrze z zabawkami również mają kilka misiów. Niestety, nie każdy spełnia rolę tego jedynego, niepowtarzalnego.

Dziś chcieliśmy Wam przedstawić naszego misia - Misia

Otóż już od najmłodszych lat towarzyszył Nikosiowi i Lenusi.

Podtrzymywał, gdy jeszcze kiwali się na boki:

Swym dzielnym dużym ramieniem pocieszał Nikosia:

Zawsze dał buziaka, gdy tylko była taka potrzeba:

Ale najważniejsze, że zawsze przy nas jest - kochamy Cię Misiu.

Zapraszam na mojego

Bardzo prosimy o codzienny głos
Wielkie Małych Arcydzieła i nasze jeże

masza (offline)

21-11-2012 14:38:58

Słupca
Czasem smutny jest ,czasem wesoły, ale z Misiem zawsze do psot skory!

blackangel86 (offline)

21-11-2012 14:44:34

Pluszowy miś...
spośród wielu misiów jakimi został obdarowany Kubuś - synek wybrał jednego. Dostał go rok temu na gwiazdkę i od tej pory stali się nierozłączni. Miś nadstawiał futerka, kiedy Kubusiowi wychodziły pierwsze ząbki, troskliwie tulił, gdy miał gorączkę i był zawsze, giedy mały jakub zasypiał. Tak jest do dziś. Kubuś swojego Przytulaka zabiera wszędzie, na wycieczki, na podwórko. To prawdziwa przyjaźń, dlatego tez miś wygląda już jak wygląda smiling smiley

monisia74 (offline)

21-11-2012 14:52:36

Mikulice
Kochane Misie mojej Patrycji
[ebobas.pl][/img]

[ebobas.pl][/img]

[ebobas.pl][/img]

mania2006 (offline)

21-11-2012 14:54:06

Bezrzecze, Szczecin
Witam,

Przedstawiam Pana Minia misia mojej córeczki Marianki. Jest z nami od dnia kiedy urodziła się córcia tj. 18.01.2006 roku i jest nie tylko przyjacielem Marianki jest również moim.
Miniu jest malutki i sprawia wrażenie smutnego ale zapewniam, że to tylko wrażenie. Miniu mieszkał w wielkim koszu w ciuchbudzie gdy go zobaczyłam zakochałam się w nim i postanowiłam go uwolnić z tego kosza. Czułam, że Marianka również go pokocha. Nie myliłam się :-) Miniu jeździ z nami wszędzie a córka nie zaśnie bez Pana Minia.
To cudowne i wzruszające jak mały miś sprawia, że świat dzieci jest piękniejszy :-)

Pozdrawiamy serdecznie
Kasia -mama, Marianka - córeczka i oczywiście Miniu - przyjaciel

KasiaNY (offline)

21-11-2012 14:59:52

Koszalin
winking smiley

Nell nasz największy skarb

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-21 15:02 przez KasiaNY.

sandra1987 (offline)

21-11-2012 15:15:53

Bytom/Dublin
Oh, ale super, ze jest taki tematsmiling smiley
My mamy tutaj wyjatkowego misia... dlaczego wyjatkowego, bo ma wyjatkowa historie!
Pan Poziomka towarzyszyl mi w wiekszosci wspomnien z mojego dziecinstwa, nie wiem jak czy skad sie wzial u nas w domu, wedlug mnie byl tam od zawsze. Tak wiec zylo nam sie z Poziomka bardzo dobrze, spacery, wakacje... zawsze razem. Moja mama do dzis sie zastanawia dlaczego ja go tak uwielbialam, bo nie nalezal on do tych puchatych misiakow. No ale byl to moj Poziomkasmiling smiley
Lata lecialy i niestety, na miejsce misia wskoczyly ksiazki i zeszyty, pozniej farbowane wlosy i obcasy (bylam drugim rocznikiem gimnazjum). Mama, ktora pracuje w przedszkolu im. Chatka Niedzwiadka (i wszystko co misiowe jest dla nich bardzo wazne) robila zbiorke misiakow na SWIATOWY DZIEN MISIA. Ja twierdzac, ze moj Poziomka juz mi sie nie przyda, poztanowilam go przekazac dla przedszkola... Zeby jeszcze jakies dzieci go wyprzytulaly.
W styczniu tego roku zaszlam w ciaze, super zadowolona pytalam mame, czy ma jakies moje stare ksiazeczki, ktore lubilam czy jakiekolwiek rzeczy po mnie, zebym mogla przekazac je mojemu dzieciaczkowi a byc moze i on przekaze je kiedys swoim dzieciom?
Wiedzialam, ze mama cos tam dla mnie ma. Pojechalismy w odwiedziny do rodzicow w maju. Dostalam mala torbe 'staroci'. Byla tam moja ulubiona ksiazka z dziecinstwa, maluki pajac (pizamka) no i PAN POZIOMKA!
Podobno siedzial na szafce w jakiejs sali i mama go porwala, zeby mogl jeszcze raz byc kochanymsmiling smiley
I jest teraz z nami, siedzi na polce z innymi misiamismiling smiley
Beniu jest jeszcze za malutki na przytulanie, ale postaram sie, aby kiedys uslyszal jak dluga droge przebyl Poziomek by znalezc sie w jego pokoikusmiling smiley

Naprawde Ciesze sie, ze jest tu taki temat i moglam opowiedziec historie Poziomkasmiling smiley

A oto onsmiling smiley

A tu Beniu w 25cio letnim pajacu, ktory byl kiedys moj,... oraz mojej siostry... i mojej kuzynkismiling smiley (kolor niezbyt dziewczecywinking smiley ale mama powiedziala, ze kupowalo sie co bylo a nie co pasowalowinking smiley )

Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]

kaska1112 (offline)

21-11-2012 15:24:40

Komorowo
witam, ukochany miś mojego synka jest od niego dwa razy większy smiling smiley Ale żadne inne go nie interesują smiling smiley A oto on (a raczej ona) :

renwoj23 (offline)

21-11-2012 15:41:58

Pozowice
Nazywam się Miś, Pluszowy Miś
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5727, Posty: 1480213, Użytkownicy: 73545.
Ostatnio dołączył/a sj4963073.

Statystyki tego forum
Wątki: 527, Posty: 646954.