Takie trochę inne, ale całkiem normalne mamuśki

Wysłane przez synke 

tosiula (offline)

16-09-2010 09:43:10

Chirurg zaklejał? Na jak długo macie zaklejony?

To nie jest bolesne dla dzieci , przepuklina.

lady_blue (offline)

16-09-2010 09:51:03

Południowa Wielkopolska
plasterek mam na 2 tygodni i potem do kontroli, a jak nie pomoże to przyklei większy winking smiley tak powiedziała - mamy tylko pilnować, żeby dziecko za duzo nie płakało i nie miało problemów z kupką (kwestia napięcia mięśni)

[link widoczny po zalogowaniu]

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]

tosiula (offline)

16-09-2010 09:54:54

Czyli tak jak u nas , tyle że u nas przepuklina była spora wiec pewnie dlatego na miesiąc od razu miała Emi.

lady_blue (offline)

16-09-2010 09:58:59

Południowa Wielkopolska
pewnie tak

dobrze, że mają takie sposoby, bo moja ciocia kilkadziesiąt lat temu winking smiley miała przepuklinę i musieli ja zoperować, bo nie chciała się wchłonąć - bliznę ma okropną

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]

lady_blue (offline)

16-09-2010 10:05:22

Południowa Wielkopolska
zmykam powoli, bo moja gwizada się budzi [link widoczny po zalogowaniu] a jeszcze z piesem musze wyjśc smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

synke (offline)

16-09-2010 10:29:55

Mysłowice
brrry
właśnie o czymś takim słyszałam z tą przepukliną. czyli nie jest to jakieś straszne, a najważniejsze, że bezbolesne dla bobasa. ja mam bardzo brzydki pępek (dowiedziałam się o tym na koloniach, kiedy wszyscy śmigaliśmy w strojach plażowych i okazało się, że tylko ja nie mam standardowej dziurki, hehe) i ciekawa jestem dlaczego. jest jakaś historia o grubej pępowinie, że lekarz powiedział, że se kiedyś zrobię operację plastyczną, jak mi się nie będzie podobać. luzak się znalazł... dobrze, że mi się ta moda z odkrytymi pępolami nie podoba, to stresu mniej winking smiley

a pogoda rzeczywiście piękna w naszych stronach, obratanka grinning smiley, ale dziadunio mnie nieco wnerwił z rana, bo był z małą na zewnątrz, patrzę z okna, a ona naubierana jak na zimę, ale przez niefortunne trzymanie dziadunia ma plecy odkryte. od razu po nią poleciałam, mam nadzieję, że nie zdążyła se przewiać pleców, bo jeszcze z jednej choroby nie wyszła, to doprawienie mogło by się źle skończyć.

kurde, pies mi leży pod nogami i podśmierduje... aż się boję zobaczyć, pewnie się obsrał, łamaga jedna. fuuuuuj
a teraz poszedł drzeć ryja na balkon. jak mi zbudzi małą... wrrrrrrrrr

-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-16 10:31 przez synke.

synke (offline)

16-09-2010 15:27:16

Mysłowice
obratanka, czy Twój avatarek nadal aktualny?
chwilowo mam wolne... mała śpi, posprzątane właściwie mam. aż nie dowierzam. chyba sobie krzyżówkę z tego wszystkiego rozwiążę winking smiley

drugi wers już nieaktualny... luby już dojeżdża do domu. co tak wcześnie??

Agnieszka ur. 17.12.2009
Jacuś ur. 14.08.2014

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-16 15:33 przez synke.

obratan (offline)

16-09-2010 15:57:54

synke w naszych stronach to od rana ciepło, ja o 7 rano zdychałam z gorąca, a miałam bluzkę z krótkim rękawem i bluze dresową na to. A jestem ciekawa - dziadek też ubrany jak na zimę ?? i jak on to zrobił, że plecy miała odsłonięte ??
wow, taka wyrobiona z robotą jesteś ??? to nie za krzyżówki tylko do Sosnowca tongue sticking out smiley możesz się u mnie wykazać grinning smileygrinning smiley
avatarek jak najbardziej aktualny grinning smiley piwo = napój bogów, aczkolwiek ostatnio jak wiecie raczę się leszkiem bezalkoholowym tongue sticking out smiley ale dobrym alkoholowym nie pogardzę tongue sticking out smiley chociaż ostatnio o dobre piwo ciężko grinning smileygrinning smiley
a co luby tak wcześnie?? gorzej się czuje??

synke (offline)

16-09-2010 16:08:06

Mysłowice
pikna pogoda, nie?

a dziadunio owszem, był ubrany, chociaż nie miał takiej grubej czapki jak mała

ojej, chyba muszę się zabrać za odsysanie minikichawki. straszne rzeczy, straszne rzeczy, a koziołek tylko beczy winking smiley

a luby przyjechał, zjadł obiad i już śpi. nienawidzę tych jego sjest. dobrze, że zdążył się przywitać z małą.

Agnieszka ur. 17.12.2009
Jacuś ur. 14.08.2014

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-16 16:09 przez synke.

obratan (offline)

16-09-2010 16:16:49

dobrze, że w aucie nie zaczyna sjesty przewracjący oczami

a co do dziadka to mam nadzieję, że mu też z kichawy poleci grinning smiley odsysania nie zazdroszczę :// jak mówiłam u nas też była mega walka !!!! :/// grrrr, ale w sumie nie wyobrażam sobie jak bratowa przy katarze tradycyjną gruchę u młodzieży stosowała
moje dziecko napycha się naleśnikami - informując mnie jednocześnie, że je jak glonojad, czyli do granic możliwości tongue sticking out smiley to dla niezorientowanych z bajki o pingwinku, gdzie takie były określenie na zachłanne jedzenie tongue sticking out smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1331277, Użytkownicy: 73132.
Ostatnio dołączył/a hellis.

Statystyki tego forum
Wątki: 420, Posty: 646731.