Prezent na Dzień Taty

Wysłane przez T_asia 

T_asia (offline)

27-05-2020 18:20:43

Warszawa
Cześć smiling smiley Chciałam Was prosić o pomoc! Zastanawiam się co kupić mojemu tacie na Dzień Ojca - i już nie mam pomysłu. To jest człowiek, który niczego nie potrzebuje. I tak sobie pomyślałam, że w tym roku mogłabym zrobić dla niego fotoksiążkę z naszych wspólnych zdjęć i wspomnień. Robiłam taką kiedyś w CEWE koleżance na wieczór panieński - i wyszła super jakościowo - i ona aż się popłakała ze wzruszenia.
I zastanawiam się czy to będzie dobry prezent dla Taty. Dajcie znać co myslicie smiling smiley

looveexd (offline)

28-05-2020 11:20:55

Rzeczyce
Mam podobny problem, ale jakiś czas temu wspominał, że myślał nad kupnem irygatora do zębów, a że zbiera się długo to sama mu go kupiłam smiling smiley Fajny irygator haxe. Mój mąż ma też z tej firmy i sprawdza się świetnie, ma wymienne końcówki i bateria trzyma dość długo, dodatkowo można go ze sobą zabrać na wakacje grinning smiley Mam nadzieję, że tacie też się spodoba.

MagdaOlech (offline)

01-06-2020 10:54:28

Wrocław
o widzę, że nie tylko jaj mam taki problem wielkie oczy Ale wpadłyśmy z siostrą na pomysł, by kupić mu nowy [link widoczny po zalogowaniu] do łóżka. Ten, który ma teraz jest już stary i pewnie niewygodny.

ewa098 (offline)

25-06-2020 12:54:35

Białystok
Polecam [link widoczny po zalogowaniu]. Piękna biżuteria.

ElaKorcz (offline)

14-08-2020 11:29:05

Białystok
Wakacje się jeszcze nie skończyły, spróbuj w tym roku czegoś nowego, kup [link widoczny po zalogowaniu] i zacznij swoją przygodę z surfingiem !!!!!

[link widoczny po zalogowaniu]

kamyki_80 (offline)

16-11-2020 12:11:16

Wrocław
Ja swojemu tacie kupiłam wygodny [link widoczny po zalogowaniu] do salonu <3 jest nim zachwycony!

kamyki_80
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5308, Posty: 1350620, Użytkownicy: 73209.
Ostatnio dołączył/a AdaAga86.

Statystyki tego forum
Wątki: 421, Posty: 646749.