Tabletki na libido czy działają?

Wysłane przez Kasia99 

Kasia99 (offline)

05-10-2017 09:28:26

Alojzów
Czy Wy również po porodzie macie taki problem z ochota na seks? Sama kiedyś bardzo lubilam seks, w trakcie ciąży również go upraiwailsmy, aczkolwiek do 6 miesiąca. Potem przestalismy .Aktualnie nie wiem czy jest to problem z hormonam ale po prostu mi się nie chce sad smiley
Hormony w normie
od porodu mineło już prwie 8 miesięcy to wszystko powinno sie ustabilizowac co nie?
Zastanawiałam sie nad tabletkami na libido. Ale czy to działa? I jakie wybrać?

Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

mlodamama76 (offline)

05-10-2017 14:09:11

Rozmawiałaś o tym może z ginekologiem? Bo jednak po 8 miesiącach już powinniście normalni współżyć. O tabletkach się nie wypowiem ponieważ nie stosowałam ( poza asequrellą, z której byłam jednak średnio zadowolona, ale nie jest to środek stricte na libido). Chętnie sobie jednak poczytam doświadczenia innych oraz ich opinie.

karolina_zajac (offline)

06-10-2017 08:23:34

Brałam tabletki libido therapy.Początkowo podchodzilam do tego sceptycznie ale naprawdę mi pomogły ( zawieraja w sobie l argininę). Ogólnie olże się okazać,że problem z libido wynika z tego,że okres świeżości związku już minał i nie macie na siebie takiej ochoty jak wcześniej. Warto jest wtedy zastosować jakieś wspomagacze takie jak wibrator, inne gadzęty, hiszpańska mucha.....

Kasia99 (offline)

06-10-2017 13:22:29

Alojzów
Rozmawiałam z lekarką i tak jak pisałam hormony mam ok. Bo robiłam badania. Powiedziała,ze może trochę jeszcze trzeba poczekać, ale bez przesady, ile będę czekała.... Słyszałam, że l-arginina ma takie działanie, może faktycznie wypróbuję.

karolina_zajac (offline)

09-10-2017 14:05:42

Spróbuj. Co Ci szkodzi, szczególnie,że można kupić bez recepty. Jednak jeśli mogę doradzić to znacznie lepiej będzie wybrać LIbido therapy zamiast szumnie reklamowanej stimei ponieważ libido therapy ma o wiele lepsze działanie. Porównywałam te dwa. No i jeszcze możesz spróbować sobie sex elixir. Jest to hiszpańska mucha. Dajesz kilka kropelek do napoju przed seksem i zwiększa Ci ochotę smiling smiley

zakreconamatka84 (offline)

10-10-2017 14:12:46

Warszawa
Kiedyś też się nad tym zastanawiałam, ale postanowiłam ożywić trochę nasze życie seksualne. Fajna bielizna (w sumie, więcej nie trzeba mojemu partnerowigrinning smiley), kolacja, dzieciaki do teściowej i jakoś poszło! Teraz jesteśmy razem regularnie. Spróbuj ożywić związek, a tabletki weź w ostateczności.

zofia85 (offline)

10-10-2017 14:14:12

Warszawa
Sama dzisiaj sobie zamówiłam właśnie libido therapy. Jak przyjdzie to napiszę czy działa

Kasia99 (offline)

11-10-2017 08:10:01

Alojzów
I jak? Efekt jest?

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122420, Użytkownicy: 69756.
Ostatnio dołączył/a Kasia2201.

Statystyki tego forum
Wątki: 344, Posty: 646279.