Prezent dla 3 latka

Wysłane przez alicja88 

alicja88 (offline)

05-06-2017 15:49:53

Gliwice
Jaki prezent na 3 urodziny dla chłopca?
Rowerek? Co jeszcze? Chciałabym żeby prezent skłaniał do aktywności smiling smiley

GosiaDec (offline)

08-06-2017 09:27:44

Bednarze
Rowerek fajna sprawa. Sama też niedawno włąśnie kupowałam dla siostrzenicy i była zadowolona i teraz sobie jeździ, nawet i ja czasem ją zabieram na spacer. Do tego zamówiłam ze sklepu internetowego Tublu kamizelkę odblaskową. Jest inna niż te zwykłe cienkie kamizelki. Ma różowy kolor i jest w motylki i kwiatuszki więc akurat dla dziewczynki. Też jestem za promowaniem aktywności u dzieci a nie dawaniem laptopa..

maarit (offline)

05-07-2017 09:56:37

Trzylatków zazwyczaj nie trzeba skłaniać do aktywności smiling smiley Ale rowerek to bardzo fajny pomysł smiling smiley

Czolko (offline)

29-07-2017 16:25:42

Warszawa
Zależy od budżetu. Ja zawsze stawiam na kreatywne prezenty. winking smiley

MamaAngie (offline)

03-08-2017 19:10:00

Kraków
Może trampolinka? smiling smiley

Dorka74 (offline)

16-08-2017 00:16:33

Łódź
Trampolinka została już dawno temu ogłoszona jako narzędzie uszkadzające kręgosłup (odbijanie się zgniata inercją kręgi uszkadzając je), dlatego nigdy nikomu nie polecę trampoliny na prezent, a nawet na zwykłą zabawę. Więcej w tym zła niż korzyści.

DaliaA (offline)

21-08-2017 09:39:16

Gliwice
Witam -ja uważam że trampolina jest w porządku, ale już dla starszego dziecka - takiego od 6 lat minimum. Rowerek biegowy to super sprawa. Ja wpajam mojemu dziecku miłość do roweru, jak jeszcze mój chłopczyk był malutki to jeździłam z nim na rowerze, wożąc go w przyczepce kidgoo 2. Obok tego był też rowerek biegowy, a powoli uczymy się na rowerku z kołami.

Czolko (offline)

27-08-2017 13:27:47

Warszawa
Najlepiej jakieś gry edukacyjne.

etie (offline)

30-10-2017 00:01:29

Warszawa
Również jestem zwolenniczką zabaw ruchowych. Małe dzieci potrzebują wielu aktywności, ponieważ ich organizm jest dobrze dotleniony i rozpiera je energia. Taką zabawką, którą można bawić się w domu jak również w ogródku jest Chicco Jungle Rugby. Są to kubeczki z których można zbudować wieżę, tor przeszkód lub bramkę do gry w rugby, a że zabawka jest elektryczna to za każdym razem gdy dziecko biegnie z piłką i aktywuje czujniki, na tablicy wyświetlają się zdobyte punkty. Do zabawy zachęcają dźwięki i światełka, tak aby dziecko czuło się jak na boisku. Dla mnie jest to propozycja z etykietą "MUST HAVE".

monina22 (offline)

14-11-2017 15:08:16

Warszawa
A macie jakiś fajny pomysł na prezent pod choinkę? Wiem, że czasu może jeszcze trochę jest ale ja wole szybciej to załatwić i mieć spokój. Mam już pomysł na samo wręczenie prezentu, tylko musze wybrać co kupic właśnie. Planuje zamówić specjalny listy od mikołaja ze stronki -
[link widoczny po zalogowaniu] wraz z prezentem listonosz przyniesie list adresowany do mojego dziecka. Na pewno bedzie mega zaskoczony grinning smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4508, Posty: 1120244, Użytkownicy: 69953.
Ostatnio dołączył/a Katrina3103.

Statystyki tego forum
Wątki: 343, Posty: 646184.