Zatkany nosek u niemowlaka

Wysłane przez Dulka28 

Dulka28 (offline)

27-05-2017 22:32:37

Nowa Ruda
Witam serdecznie

Moja coreczka urodzila sie w styczniu tego roku w 37 tygodniu. Od tego czasu zalega jej cos w nosku jakby flegma. Stosowalismy sol fizjologiczna, wode morska, inhalacje, nawet masc z antybiotykiem przepisana przez pediatre.. nic nie pomaga.. czy ktoras z mam miala podobny problem? Dziekuje za podpowiedzi

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-27 22:34 przez Dulka28.

Adzioszka (offline)

30-05-2017 20:20:13

Buk
Witam, u córci codziennie są babolki w nosie i odciągam je "katarkiem". Taki aspirator do noska który się podłącza pod odkurzacz. Sprawa rewelacyjna parę sekund i nosek czysty. Świetnie sprawdza se przy katarze. Za równo dla niemowlaka jak i starszego dziecka. Mój dwulatek sam sobie odsysa wydzieline przy katarze.
I co najważniejsze jest tani ok 25 zł. Polecam, może warto zakupić i w ten sposób pomozesz dziecku.
A może dziecko ma alergię? Może warto wykonać test z krwi. Niby mówią że jedyną alergia jaka może mieć niemowlak to ta pokarmowa ale są przypadki że dziecko jest już od urodzenia alergikiem. Zapytaj pediatry o test na alergie powinien Ci coś doradzić. A na te chwile spróbuj wydzieline odessac aspiratoremsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Dulka28 (offline)

30-05-2017 21:31:19

Nowa Ruda
Serdecznie Dziekuje za podpowiedzsmiling smiley mam taki zwykly aspirator ale moze sprobuje ten do odkurzacza..oby tylko pomoglosmiling smiley pozdrawiam

maarit (offline)

05-07-2017 10:02:44

Ja też używałam u córy aspirator.

Czolko (offline)

29-07-2017 16:26:49

Warszawa
Może przyczyną jest alergia i niewłaściwe dbanie o czystość w pokoju? W łóżku znajduje się bardzo dużo alergenów.

kamapiech (offline)

23-01-2018 18:40:31

Piła
Może to jakaś alergia?

KasienkaZOkienka (offline)

05-02-2018 17:20:22

Samborek
Coś musi być na rzeczy, skoro to trwa tak długo, bo zwyczajny katar to tak chyba do tygodnia. Zrób jakieś testy na alergię, żeby się dzieciątko nie męczyło smiling smiley no a ten aspirator jest dobry doraźnie, córcia nie będzie przynajmniej miała uczucia dyskomfortu przez zatkany nosek. Co jeszcze ważne, jak dziecko ma długo katar, to śpi z otwartą buzią non stop - to już tak bardziej na przyszłość i od tego może się zrobić tyłozgryz, także warto wyleczyć katar.

Stokrotka888 (offline)

14-03-2018 10:25:22

Warszawa
Ja także stosuję roztwór soli morskiej na katar i problemy z glutami ; ) podawałam mojemu szkrabowi aerozol aquamer można go stosować u niemowląt i dzieci poniżej roczku. Bardzo fajnie się sprawdza.

mamusinka (offline)

25-03-2018 13:00:47

Warszawa
sól morska plus dobry aspirator do noska . Najlepiej oczywiście ten elektryczny . Nie inaczej . Do tego też jeszcze zainwestowałabym ( w miarę możliwości ) w oczyszczacz powietrza . Jaki do dziecka wybrac bardzo dobrze opisane jest tutaj [link widoczny po zalogowaniu]

Stokrotka888 (offline)

11-04-2018 16:14:36

Warszawa
U nas aquamer zawsze pomaga. Jest bardzo delikatny w aplikacji i jest w dużym opakowaniu, więc na dłużej starcza. Dla alergików jest wariant aquamer sensitive z aloesem, można spróbować.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4797, Posty: 1165469, Użytkownicy: 71455.
Ostatnio dołączył/a Justyna35.

Statystyki tego forum
Wątki: 377, Posty: 646520.