Zatkany nosek u niemowlaka

Wysłane przez Dulka28 

Dulka28 (offline)

27-05-2017 22:32:37

Nowa Ruda
Witam serdecznie

Moja coreczka urodzila sie w styczniu tego roku w 37 tygodniu. Od tego czasu zalega jej cos w nosku jakby flegma. Stosowalismy sol fizjologiczna, wode morska, inhalacje, nawet masc z antybiotykiem przepisana przez pediatre.. nic nie pomaga.. czy ktoras z mam miala podobny problem? Dziekuje za podpowiedzi

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-27 22:34 przez Dulka28.

Adzioszka (offline)

30-05-2017 20:20:13

Buk
Witam, u córci codziennie są babolki w nosie i odciągam je "katarkiem". Taki aspirator do noska który się podłącza pod odkurzacz. Sprawa rewelacyjna parę sekund i nosek czysty. Świetnie sprawdza se przy katarze. Za równo dla niemowlaka jak i starszego dziecka. Mój dwulatek sam sobie odsysa wydzieline przy katarze.
I co najważniejsze jest tani ok 25 zł. Polecam, może warto zakupić i w ten sposób pomozesz dziecku.
A może dziecko ma alergię? Może warto wykonać test z krwi. Niby mówią że jedyną alergia jaka może mieć niemowlak to ta pokarmowa ale są przypadki że dziecko jest już od urodzenia alergikiem. Zapytaj pediatry o test na alergie powinien Ci coś doradzić. A na te chwile spróbuj wydzieline odessac aspiratoremsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Dulka28 (offline)

30-05-2017 21:31:19

Nowa Ruda
Serdecznie Dziekuje za podpowiedzsmiling smiley mam taki zwykly aspirator ale moze sprobuje ten do odkurzacza..oby tylko pomoglosmiling smiley pozdrawiam

maarit (offline)

05-07-2017 10:02:44

Ja też używałam u córy aspirator.

Czolko (offline)

29-07-2017 16:26:49

Warszawa
Może przyczyną jest alergia i niewłaściwe dbanie o czystość w pokoju? W łóżku znajduje się bardzo dużo alergenów.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1122268, Użytkownicy: 69443.
Ostatnio dołączył/a paulinamuller1.

Statystyki tego forum
Wątki: 349, Posty: 649814.