Laktator - jaki polecacie, pytanie do mam smiling smiley

Wysłane przez juliem 

juliem (offline)

15-05-2017 09:33:04

Białystok
Cześć dziewczyny,

Za 2 miesiące termin i wyprawka w trakcie kompletowania. Jedną z największych zagadek jest dla mnie wybór laktatora. Czytałam forum, opinie i nie do końca ufam. Wiem że polecana najbardziej jest Medela - niestety jest to dość drogi sprzęt i myślę o czymś półkę niżej. I tutaj głównie zastanawiam się między elektrycznym Aventem a Lovi Prolactis. Obie są w podobnej cenie (do 400zł). Co Wam się sprawdziło?

Kolejne moje pytanie: oprócz laktatora czeka mnie wybór butelek, podgrzewacza... jaki zestaw polecacie? Wiem że nie każda butelka się sprawdza a dużo podgrzewaczy jest dostosowanych do konkretnego rozmiaru - znacie jakieś fajne uniwersalne?

Proszę o pomoc, mam nadzieje że innym przyszłym mamusiom ten temat się przyda smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

hiacynta55 (offline)

17-09-2017 13:26:34

Częstochowa
Polecam Campol tani a na prawdę dobry. Nie ma co przepłacać smiling smiley

etie (offline)

18-09-2017 00:15:08

Warszawa
Marcelina, ja wyprawkę skompletowałam z jednej firmy, bo akurat mam do niej zaufanie od wielu lat, produkty fajnie wyglądają i są naprawdę porządne i testowane.

Mam laktator, butelki, smoczki, sterylizator i podgrzewacz Chicco.
Butelki Natural Feeling maja szeroki ukośny smoczek, dość miękki, przypominający pierś. Mała nie miała problemu, żeby nauczyć się pić z tej butelki i gdy muszę gdzieś wyjść to nie ma problemu z karmieniem mieszanym.
Podgrzewacz jest odpowiedni zarówno do szerokich butelek, wąskich, jak i słoiczków. Ja mam ten podstawowy, ale są też digital, gdybyś chciała np. ustawić początkową temperaturę posiłku (z lodówki, temp. pokojowa itd.) lub skorzystać z timera.
Laktator jest delikatny, ale z dużą mocą ssącą. A że podobały mi się butelki i smoczki z tej firmy (nie tylko wizualnie), to dokupiłam też tu pozostałe akcesoria.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4508, Posty: 1122141, Użytkownicy: 69730.
Ostatnio dołączył/a andzia2804.

Statystyki tego forum
Wątki: 345, Posty: 646277.