Ciaza po porodzie

Wysłane przez showdown 

showdown (offline)

01-01-2017 00:25:56

Warszawa
Cześć kobietki.
Mam pytanie smiling smiley zastanawiam się jak wygląda kwestia zajścia w ciąży po porodzie. Mam 2 msc bobasa karmionegm piersią, miesiączki brak tylko przez dwa dni jakieś plamienia blado różowe miałam ale lekarz stwierdził że to nie miesiączka. I z mężem poszalelismy troszkę. Teraz naszla mnie refleksja jak realna jest szansa na drugą ciążę jeśli nie było miesiączki i nie wiem czy miałam już owulacje, bo z tego co wiem to nie zawsze owulacja=okres. Proszę nie zrozumieć mnie źle, nie byłby dla mnie to koniej świata czy coś jakby jednak wyszło z tego szaleństwa maleństwo smiling smiley bardziej przejmowałabym się tym że pierwsze dziecko mogłoby czuć się odrzucone że mnie czasu mu się poświęca...
zastanawiam się czy jest to raczej coś rzadkiego czy częstego żeby zajść tak szybko w ciążę. Może znacie kogoś z takim doświadczeniem?

Nina1000 (offline)

31-01-2017 21:39:41

Kraków
Szansa zajścia w ciążę zaraz po porodzie jest BARDZO duża. Moja koleżanka urodziła dziecko i zgadnij co...3 miesiące później była już w ciąży z następnym. Wnioski wysuń sama [link widoczny po zalogowaniu]

mama_w_barcelonie (offline)

03-03-2017 17:51:51

Barcelona
Zgadzam się z poprzedniczkami. Ja również znam przypadki 2 dzieci rok po roku. Mówi się, że karmiąc piersią nie można zajść w ciążę, ponieważ nie ma się zazwyczaj miesiączki, jednak to mit. Jak widać czasami się zdarza. Lepiej więc się zabezpieczać (jeśli oczywiście nie planuje się kolejnego bobasa grinning smiley )

[link widoczny po zalogowaniu]
Blog o wychowaniu dziecka w pięknej Hiszpanii. Macierzyństwo z perspektywy kultury tak różnej od naszej polskiej.
Fanpage z aktualnościami: [link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122152, Użytkownicy: 69465.
Ostatnio dołączył/a rozyczka95.

Statystyki tego forum
Wątki: 349, Posty: 649825.