Niestypowy prezent

Wysłane przez joanina 

joanina (offline)

14-03-2016 16:51:09

Witajcie. Chce na urodziny siostry przygotować nietypowy prezent. Chciałabym podarować jej foto książkę. Niedawno urodziła dziecko więc ta książka miałaby być takim zapisem zdjęć jakie udało mi się jej zrobić wtedy. Nie wszystkie były aranżowane, niektóre wręcz robione z zaskoczenia - ale myślę, że jako całość dadzą niezwykłą pamiątkę. Nie wiem czy sama robiła sobie zdjęcia, czy w ogóle o tym myślała, tu będzie mieć gotowy zapis w chyba jednak niezwykłej formie. Myślę o czymś takim na dzień dzisiejszy: [link widoczny po zalogowaniu] bo bardzo podobają mi się przykłady innych klientów (książka o Nepalu), fajnie że to takie proste ponoć jest (książkę można przygotować w trzy minuty podobnież). Czy któraś z Was już korzystała z tej opcji i może spokojnie polecić? I czy pomysł w ogóle jest dobry?

mamusia111 (offline)

24-04-2016 14:37:42

Książęcy Las
Fajna pamiątka, kumpela ma ze ślubu zdjęcia w formie foto-książki i o wiele ciekawiej się oglądało, niż w zwykłym albumie. Prawda tez taka, że mieli przepiękne sesje... jak dla mnie superm smiling smiley

mikui88 (offline)

06-05-2016 01:41:34

Olszyna
Fajny pomysł. Polecam serdecznie.

Poszukuj wiedzy od kołyski do grobu.

Feszemik (offline)

28-11-2016 07:57:04

W ramach prezentu pomagam urządzać siostrze pokój dziecięcy - znalazłam kilka fajnych łozezcek i na razie próbuje ja przekonac ze biale łozko to najlepszy pomysł na swiecie, choc ona twoerdzi ze woli cos różowego (ma być dziewczynka). Mam kilka propozycji stad - [link widoczny po zalogowaniu] i tyle rzeczy mi sie podoba, ze aż nie mogę się zdecydować winking smiley mogłabym zajmwac sie urządzaniem pokojow dla dzieci zawodowo

Morelowa (offline)

22-02-2017 09:45:49

Warszawa
Coś ze zdjęciami to super pamiątka. Ja na urodziny od przyjaciółki dostałam ramę z takimi małymi ramkami które można przesuwać układać jak się chce i każda z 12 ramek ma inne zdjęcie winking smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1121847, Użytkownicy: 69435.
Ostatnio dołączył/a Aniuska88.

Statystyki tego forum
Wątki: 349, Posty: 649810.