Niania elektroniczna x niania aplikacja

Wysłane przez barbara177 

barbara177 (offline)

09-03-2016 12:08:41

kraków
Witam, czy ktoś ma doświadczenia z aplikacjami NIANIA w telefonie / tablecie / PC? Wydaje się, że może to być tańsza alternatywa do klasycznej niani elektronicznej. I oferują wiele różnych funkcji. Chciałbym spróbować Annie Baby Monitor albo Niania 3G i nie wiem co wybrać, czy ktoś może mi doradzić?

Jola1986 (offline)

15-03-2016 13:00:09

warszawa
myślę, że moja koleżanka Basia używa taką aplikację. Jutro zobaczymy się razem, więc mogę zapytać a później powiadomić Ciebie :-).

Jola1986 (offline)

17-03-2016 12:34:43

warszawa
Hej Basiu, już wiem - moja koleżanka (też Basia jak ty :-)) używa dokładnie taką nianię jak pisałaś wcześniej - tą Annie - próbowała jeszcze jedną inną, ale według niej jest lepsza ta Annie baby monitor. Wersja próbna jest darmowa, więc nie masz nic do stracenia. śmiało! :-)

barbara177 (offline)

07-04-2016 10:45:23

kraków
Hej mamusie, tu jest moje doświadczenie. Wszystko przetestowane :-) Jest to proste i intuicyjne, zawsze pod ręką. Polecam!
Najlepsze jest to:
działa na sieci LTE, 3G lub LTE (nie ma ograniczeń max. zasięgu).
dziecko może monitorować kilka rodziców naraz
można monitorować 1 - 4 dzieci naraz
dobra symboliczna cena, do pobrania tutaj: www.anniebabymonitor.com
Miłego dnia wszystkim!

Jola1986 (offline)

14-04-2016 14:17:32

warszawa
barbara177
Hej mamusie, tu jest moje doświadczenie. Wszystko przetestowane :-) Jest to proste i intuicyjne, zawsze pod ręką. Polecam!
Najlepsze jest to:
działa na sieci LTE, 3G lub LTE (nie ma ograniczeń max. zasięgu).
dziecko może monitorować kilka rodziców naraz
można monitorować 1 - 4 dzieci naraz
dobra symboliczna cena, do pobrania tutaj: www.anniebabymonitor.com
Miłego dnia wszystkim!

Cieszę się, że jesteś zadowolona :-), tak mi się ta Annie spodobała, że pobrałam ją też dla siebie i teraz polecam ją chyba wszystkim swoim przyjaciołom z dziećmi i też im się bardzo podoba.

mamusia111 (offline)

18-04-2016 21:27:06

Książęcy Las
Napiszcie coś więcej o tej aplikacji? Ile kosztuje? Czy jest na OSX (iPhone)? Jak jest czuła, jak bateria w telefonie się zużywa szybko? winking smiley

barbara177 (offline)

21-04-2016 11:12:12

kraków
mamusia111
Napiszcie coś więcej o tej aplikacji? Ile kosztuje? Czy jest na OSX (iPhone)? Jak jest czuła, jak bateria w telefonie się zużywa szybko? winking smiley

Hej! wersja próbna Annie jest za darmo i potem pełna wersja to myślę, że około 16 zł. Pobrać można przez App store, lub www.anniebabymonitor.com (można tam o aplikacji poczytać, jeśli rozumiesz po angielsku), bezpośredniego aplikacja jest też w języku polskim. Na iPhone z pewnością działa (też iPad i Mac OS) Piszą, że jest bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych. Czułość jest bardzo dobra (również jak u dobrej niani elektronicznej), jakość obrazu zależy od jakości aparatu w telefonie. Bateria trzyma sporo, ale wtedy kdy nie jest w pełni naładowana, wolę dołączyć na noc ładowarkę.

mamusia111 (offline)

24-04-2016 14:36:20

Książęcy Las
Dzięki! na pewno skorzystam na wyjeździe smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4526, Posty: 1121457, Użytkownicy: 69956.
Ostatnio dołączył/a Sylwia2602.

Statystyki tego forum
Wątki: 344, Posty: 646418.