10-latka z 16-latkiem?! :confused:

Wysłane przez kingamama 

kingamama (offline)

28-01-2016 22:53:17

Kraków
Witam,
ostatnimi czasy moja 10-letnia córka zapoznała się z synem mojej sąsiadki. Nie znałam go do końca, jednak myślałam, że wiek jego waha się między 8-13. Po paru tygodniach ich znajomości Amelka zaczęła nalegać na kolejne spotkania. Moja córka zawsze lubiła szukać nowych znajomości, stwierdziłam, że to tylko kolega z podwórka, więc czemu nie? Jednak gdy zobaczyłam Kamila na żywo, przeraziłam się. Okazało się, że "kolega" Amelki ma 16 lat! Moja córka przyznała mi się, że Kamil jej się podoba. To absurd! Martwię się o nią. :-( confused smiley

mckenzie (offline)

28-01-2016 23:07:11

Gutocha
Droga kingamama!
Podejrzewam, że Twoja córka jest w wieku, w którym chce spróbować czegoś nowego. Gdybym ja była na Twoim miejscu, na pewno przeprowadziłabym poważną rozmowę z córką na temat konsekwencji, jakie mogą się wydarzyć. Ważny jest także fakt, czy Kamil widzi w niej jedynie sąsiadkę, koleżankę, przyjaciółkę, a może przyszłą dziewczynę? Może być też tak, że nastolatek nie jest zainteresowany Twoją córką, wtedy kamień spada z serca.
Warto dowiedzieć się nawet tych najmniejszych szczegółów, aby móc ustalić dalsze postępowanie.
Z pozdrowieniami,
Olga smiling smiley

Z0SIA (offline)

17-02-2016 15:48:22

Wrocław
W tym wieku to jest bardzo duża różnica w rozwoju emocjonalnym i fizycznym. Nie wydaje mi się by 16letnich chłopców interesowały takie dziewczynki w jakimś dwuznacznym sensie, ale lepiej porozmawiaj z córką... W sumie 10latki też mogą się w kimś zadłużyć... a może to tylko przyjaźń.

patuszka82 (offline)

18-02-2016 10:19:06

Łódź
Wątpię, by to miało jakąś przyszłość... przecież to jest zupełnie inny poziom rozwoju - osoba prawie dorosła i dziecko.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122670, Użytkownicy: 69461.
Ostatnio dołączył/a Vanila.

Statystyki tego forum
Wątki: 349, Posty: 649823.