Jak spędzacie czas z maluchami?

Wysłane przez Latosik3 

Latosik3 (offline)

29-10-2015 13:53:55

Jak w temacie smiling smiley Ja często oglądam tutaj [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley Swoją drogą ciekawe, czy znacie może jeszcze jakieś portale tego typu smiling smiley Warto mieć ich w zanadrzu więcej w razie czego winking smiley

Jajeczko89 (offline)

01-12-2015 13:34:05

Kraków
Raczej unikamy w wolnym czasie oglądania telewizji czy bajek na innym sprzęcie . Wolę spędzić czas z dzieckiem aktywnie

mamusia111 (offline)

09-12-2015 09:19:52

Książęcy Las
Puzzle, ciastolina, klocki (ostatnio hitem u nas są Chicco App Toys - te co "ożywają", jak najedzie się na nie tabletem, my mamy zestaw z ciasteczkamismiling smiley super sprawa), rysowanie kredami i pisakami po stojącej tablicy, zabawa w "dom" - opieka laleczkami, karmienie ich itp., zabawa w gotowanie i :p oczywiscie wyścigi autkami tongue sticking out smiley smiling smiley To takie główne, codzienne zabawy. W weekendy dochodzą obowiązkowo spacery - w tygodniu mała wychodzi w przedszkolu, a po południu już jest ciemno, więc jesteśmy w domku winking smiley

dzidzia11 (offline)

21-12-2015 18:00:24

Ja przeważnie włączam synowi tv ale też nie ogląda przez cały dzień tylko godzinka dwie i dalej sie bawi. No chyba że są święta itp to pozwalam na więcej ale nie też żeby z przesadą teraz np. czekamy na święta też są ciekawe propozycje w tv a najbardziej czekamy na Dziadek do orzechów w wigilie będzie leciało w tv nie możemy się doczekać. smiling smiley

malaAla1 (offline)

10-02-2016 14:12:41

warszawa
Czytanie bajek dzieciom to czas, tylko dla rodziny. Wspaniała tradycja, która niestety zanika pomalutku w naszych czasach. Sama staram się czytać moim skarbom przynajmniej 30 minut dziennie. Nie ukrywam, że czasem to trudne kiedy wracam po pracy ledwie żywa. smiling smiley

Mirabel (offline)

11-02-2016 22:51:35

Podgórze
Moja 1,5 roczna córcia ciągle przynosi mi swoją ulubioną książkę o słoniu Elmarze, woli jak jej opowiadam co jest na stronach niż jak czytamwinking smiley
Drugą jej ulubioną zabawą jest chowanie się np. pod stołem i udawanie, że jej nie mawinking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

oluniak (offline)

19-02-2016 08:23:40

Kamienica
moj syn uwielbia ukladac puzzle albo bawic sie pociagami...bajki tez lubi ogladac ale najlepiej z mama i najlepiej zeby mama byla w temaciesmiling smiley

Kminek3 (offline)

25-02-2016 10:19:35

Ja staram się spędzać z dzieckiem czas aktywnie. Dlatego min codziennie chodzimy na długie spacery.

Strzała zanim wystrzeli do przodu, najpierw musi się znacznie cofnąć.

kanialek89 (offline)

02-03-2016 10:02:30

Lublin
Polecacie jakieś książeczki rozwojowe? Chciałabym, żeby moje dziecko nie oglądało telewizji i szukam jakiś fajnych książek do pokazywania i czytania dziecku.

wilku22 (offline)

01-11-2016 14:26:47

Lublin
DOkładnie dzieci lubią jak się czyta im książki lub po prostu śpiewa. Jak jest to maluch co nie ma jeszcze roczka to głośne czytanie jest na plus. PLus śpiewanie i takie jednostronne rozmawianie z maleństwem. No i można próbować tez jakieś proste zabawy z nim uskuteczniać. Jak dziecko już ma te dwa lata to samo będzie wymyślało zabawy smiling smiley Zobaczysz.

Śmiech potrafi być potężny. Czasem to jedyna broń, którą dysponujemy
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4487, Posty: 1122528, Użytkownicy: 69472.
Ostatnio dołączył/a iwo001.

Statystyki tego forum
Wątki: 349, Posty: 649844.