Gry planszowe dla rodziny

Wysłane przez MamaOlusi 

MamaOlusi (offline)

09-04-2014 09:42:50

Warszawa
U nas planszówki to jeden z ulubionych sposobów na rodzinne popołudnie.
Też gracie?

roza_kowalczyk (offline)

09-04-2014 14:46:20

Warszawa
No jasne gramy i uwielbiamy, nawet mamy kilka ulubionych - zarówno starych ale i nowe dokupujemy, żeby było w czym wybierać.

halina2159 (offline)

13-04-2014 18:45:28

Skoczów
tez lubimy grać w gry i układac puzzle fajna zabawa całą rodzinką smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Gadzet (offline)

15-05-2014 12:19:50

halina2159 - u nas puzzle, to była prawie, ze rodzinna tradycja - takie np. z tysiąca elementów. smiling smiley Teraz już jakoś szał minął. Ostatnie, które układałem, to były drewniane z 10 części - taki misiek. winking smiley

MamaOlusi - gramy całkiem sporo i to czasem nawet bez dzieci. smiling smiley Z takich ostatnich - to "Duuuszki" i "Pan tu nie stał" (gra ze PRLowskim smaczkiem, ale na wesoło). Duuuszki są najfajniejszą grą w rozgrywkach -dzieci + dorośli. smiling smiley Zawsze się dzieciakom daje fory w planszówkach, a tutaj to powinno być odwrotnie.tongue sticking out smiley Nie trzeba udawać, że się przegrało.

laska (offline)

31-10-2014 20:53:40

pomorze
W Chińczyka to uwielbiajmy grać! Poza tym gramy w grzybobranie, w wyścig, w warcaby czy szachy, a potwory do szafy i bierki no i w wiele jeszcze innych gier. Chłopcy pod choinke zamawiają już prezenty i wymienili też kilka gier planszowych - zobaczymy, czy coś z tego dostaną smiling smiley

ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

isiulkaa (offline)

27-01-2015 14:17:36

Ignacewo
Moje dzieciaki jeszcze są za małe na gry planszowe, nie rozumieją ich smiling smiley Ale mam nadzieję, ze za rok będziemy mogli razem grać. Teraz najczęściej rysujemy, wycinamy i bawimy się w chowanego. Ostatnio znalazłam sporo inspiracji do kreatywnych zabaw w tym artykule [link widoczny po zalogowaniu] i codziennie staram się korzystać z tych pomysłów. Póki co dziewczynki są zadowolonewinking smiley

sloneczko19 (offline)

31-01-2015 14:31:23

Warszawa
mój też jeszcze za mały,ale nie raz patrzę w sklepach, bo własnie teraz takie fajne gry są dla dzieciaczków smiling smiley

Melaniaa (offline)

04-02-2015 00:41:53

Warszawa
Ja też staram się spędzać sporo czasu na zabawie z moją córeczką. jak trochę podrośnie nauczę jej różnych gier planszowych, bardziej skomplikowanych, póki co gramy w bierki, memo, czy puzzle smiling smiley

mery123 (offline)

24-08-2015 22:11:41

Różyce
U mnie w zimowe popołudnia często sięgamy po scrable albo monopol, te gry nigdy się nie nudzą i można grać kilka partiii po koleji.

Klaraa (offline)

22-09-2015 17:06:55

Różyce
Chińczyk to tradycja, ale jednak monopol wygrywa. Zawsze w niedzilę popołudniu robimy sobie rodzinne gry i zabawy. No i koniecznie coś słodkiego przy tym
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5321, Posty: 1362738, Użytkownicy: 73239.
Ostatnio dołączył/a beata2505beata.

Statystyki tego forum
Wątki: 424, Posty: 646763.