termin Październik 2014

Wysłane przez mbialkowa 

noreczka (offline)

11-05-2014 20:35:49

Ostrowiec Świętokrzyski
lili nie myśl o takich strasznych rzeczach !!! Ja tez miałam takie głupawe myśli ale odganiam je precz - nasze dzieci są ZDROWE!

[link widoczny po zalogowaniu]

Lili91 (offline)

11-05-2014 22:25:37

Wejherowo
Wiem, że nie powinnam czytać. Teraz jestem zła sama na siebie angry smiley Ale przejrzałam jeszcze raz posty od Was i trochę mi lepiej. Muszę do wizyty wytrzymać.
A tak z innej bajki- macie jakieś swoje ulubione przepisy na ciasta? Ostatnio mam parcie na słodkie a skończyly mi się pomyśly. Z neta kilka rzeczy już też wypróbowałam ale chciałabym jakieś sprawdzone przepisy smiling smiley

klau (offline)

12-05-2014 09:29:01

Chełm
Dziewczyny a ja dzisiaj po obudzeniu leżałam na plecach i wydaje mi sie, ze poczulam takie wlasnie 'przepływanie' i 'trzepotanie' :-). Znalazlam karte 1 ciazy i lekarz napisał, ze pierwsze ruchy poczułam w 20 tyg, to by sie zgadzalo bo to 2 ciaza i ruchy czuje sie wczesniej:-) Teraz tylko czekac na bardziej intensywne:-))
Lili91 wiem co czujesz, ja tez o toxo naczytalam sie glupot do tego jeszcze nasłuchałam się opowieści jak to kobieta miala toxo i w 6 mcu urodzila martwe dziecko i panikowalam, ale teraz wiem, że to nie mialo sensu. Musimy zachowac zdrowy rozsadek, bo zamartwianie sie na zapas nic nie da, a może tylko zaszkodzic.
Co do wypieków to też ostatnio mam szalona ochote na takie ciasto z blachy:-) Mi pozostaje sklep albo mama lub babcia bo nie umiem i nie lubie piec;-)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 09:31 przez klau.

historyczka (offline)

12-05-2014 13:20:52

Białystok
Hej dziewczyny,
Fajnie, że już czujecie ruchy. Ja raczej też chociaż nie umiem tego opisać smiling smiley Ogólnie to brzuch już fajnie widać, ale na przymiarce sukni prawie się popłakałam (Pani sprzedawczyni była strasznie nietaktowna i bez podejścia, a w sumie przytyłam niecałe 2 kg, potem przeżywałam to wszystko chyba ze 2 dni).
Wizytę mam 19 maja i jak zwykle doczekać się nie mogę - może połówkowe będzie już smiling smiley

Lili91 naprawdę do rzeczy w Internecie trzeba mieć ogromny dystans, już sama się nauczyłam. A co do ciast to pierwsze które mi przychodzi do głowy to mazurek świąteczny mojej siostry z czekoladą i orzechami, prosty ale jak dla mnie pyszny smiling smiley Albo zwyczajna szarlotka z jabłkami. Chyba zagonię siostrę do pieczenia grinning smiley

W tym tygodniu zaczęły mi drętwieć ręce i łapać skurcze w nocy, chyba magnez potrzebny będzie.

Miłego dnia smiling smiley

noreczka (offline)

12-05-2014 15:11:36

Ostrowiec Świętokrzyski
historyczko ja też miewam skurcze, biorę magnez przepisany przez lekarza. Co do wypieków, ja robię tylko na Święta i polecam zwykły sernik bez podu z bakaliami wg uznania grinning smiley Ja robiłam wg tego przepisu i był świetny --->[link widoczny po zalogowaniu]
winking smiley
Aha, co do tej przymiarki sukni, co Ci to babsko powiedziało? Ja bez ciąży utyłam przed ślubem i nawet pół komentarza nie usłyszałam na ten temat! Olej babsko albo odetnij jej się odpowiednio, co się wtrąca w nie swoje sprawy?? Uff, zeźliłam się na nią smiling smiley
U mnie ok, ślęczę nad nauką, gospodaruję w domku... I czekam na piątek i spotkanie z maleństwem smiling smiley

Lili91 (offline)

12-05-2014 19:57:01

Wejherowo
histoyczka nie przejmuj się babsztylem i następnym razem powiedz jej, że mąż nie pies i na kości się nie rzuca. Głowa do góry, będziesz wyglądać pięnie smiling smiley
noreczko juro wypróbuję Twój przepis bo wygląda apetycznie smiling smiley

Ja dzisiaj upiekłam pyszne ciasto czekoladowe z wiśniami, magia normalnie, jak ktoś chętny to na tej stronie przepis [link widoczny po zalogowaniu]

Miłego wieczorku dziewczyny smiling smiley

pauula228 (offline)

12-05-2014 21:51:04

poznan
HEJ DZIEWCZYNY
ja mam jutro wizyte ale bez usg.tylko serduszko bede slyszec denerwuje sie mam takie koszmary ze ciaza obumarla ze serduszko nie bije masakra budze sie w nocy zlana potem.
dziewczyny mi tez dretwieja rece i raz mnie taki skurcz chwycil ale czytalam w ksiazce,ze to normalne witaminki tez nadal biore
Historyczko nie przejmuj sie jakims babsztylem teraz mozemy byc dumne ze przytylysmy grinning smiley

angie1713 (offline)

12-05-2014 22:57:18

Bełchatów
Witam dziewczyny bardzo proszę o głosy smiling smiley

[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

historyczka (offline)

13-05-2014 10:23:29

Białystok
Hej
Wiecie dziewczyny, teraz to ja się z tego śmieję, ale jak stałam tam ubrana i słyszałam jakieś uwagi o tym, że "chyba się przytyło" albo że brzuch sterczy to już nie było tak zabawnie. A jeszcze z moim charakterem to w ogóle grinning smiley Po prostu nie każdy nadaje się do takiej pracy - zamiast sprzedać towar to odstrasza kupującego smiling smiley
Ale za to wczoraj sobie odbiłam - fryzjer zaliczony i od razu świat lepiej wygląda grinning smiley A dzisiaj mały super kopał rano, że jak rękę przyłożyłam to czułam więc już w ogóle uśmiech na cały dzień smiling smiley
pauula228 Jeśli chodzi o sny to naprawdę to co w ciąży się śni to jakaś tragedia. Czasem rano wstaje i aż nie wiadomo co ze sobą zrobić, a najgorsze, że jakoś wszystkie się pamięta.
Lili91 Uwielbiam tą stronę z przepisami, często coś z niej wybieram smiling smiley
Miłego dnia dziewczyny smiling smiley

noreczka (offline)

13-05-2014 14:29:48

Ostrowiec Świętokrzyski
Dziewczyny ja chyba nie będę się kładła spać sad smiley Dziś w nocy śniło mi się, że byłam świadkiem śmiertelnego wypadku, wczoraj, że byłam w szitalu... Poza tym jakoś boję się tej piątkowej wizyty. Nie wiem czemu, nigdy tak nie miałam... Mam jakieś głupie obawy, że powie mi coś złego. Proszę mnie szybko ochrzanić za takie myślenie winking smiley
pauula daj znać po wizycie smiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5192, Posty: 1279746, Użytkownicy: 72748.
Ostatnio dołączył/a Ola777.

Statystyki tego forum
Wątki: 403, Posty: 646662.