MAJ 2014

Wysłane przez efcia001 

efcia001 (offline)

26-10-2013 10:47:07

Gliwice
Witam wszystkie mamy! I te ktore mamusiami juz sasmiling smiley jestem nowa I nie znalazlam zadnego watku o terminie na maj 2014. To moja pierwsza ciaza I nie sadzilam ze te mdlosci beda takie uciazliwe. Na szczescie poki co nie wymiotuje, ale zawsze sadzilam ze ciaza to czas kiedy bede miala ochote na rozne dziwne jedzenie, a tu sie okazuje ze nie mam ochoty jesc nic , bo mi niedobrze, w dodatku zero energii I najchetniej wszystko bym przespala. Wiecie jak dlugo moze utrzymywac sie taki stan? Najgorsze ze musze chodzic do pracy a nawet nie chce mi sie rano wstac .. Mam nadzieje ze w koncu bedzie lepiej .. A jakto jest u was? Pozdrawiam wszystkich I mam nadzieje ze dostane jakies odpowiedzi, jest dopiero rano a misie nawet nie chce wstac

medium=suwaczki&utm_campaign=kalendarz_ciazy][/url]

StrzalkaMa (offline)

26-10-2013 12:23:45

D-wo-Koszalin

StrzalkaMa (offline)

26-10-2013 12:27:15

D-wo-Koszalin
tu przysyłam Ci link [ebobas.pl] zapraszam do Nas już nas troszkę jest na forum i bedzie Nam miło jak do Nas dołączyszsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 12:42 przez StrzalkaMa.

annemeredith (offline)

11-12-2013 13:00:12

Katowice
Witam Wszystkie Mamuśki smiling smiley

Jeszcze niedawno pisałam tak jak Wy na forum, tylko ja Lipcóweczka 2013 smiling smiley Założyłam bloga, w którym będę obalała mity, opisuje poród, efektywne karmienie piersią i opisze metody rozszerzania diety BLW, masaż shantalla noworodków. Jeśli macie ochotę poczytać zapraszam! smiling smiley
www.blwsukces.blogspot.com

Życzę szczęśliwego rozwiązania!
Ania

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5096, Posty: 1258739, Użytkownicy: 72535.
Ostatnio dołączył/a Patka99.

Statystyki tego forum
Wątki: 734, Posty: 146987.