KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

Karolka123 (offline)

27-07-2013 07:36:08

Gdynia
Cześć dziewczyny smiling smiley

Jak u Was dziś, jak samopoczucie? Aniu jak u Ciebie??

Ja dziś się nie wyspałam coś. Muszę dziś chatkę posprzątać, pranie poskładać smiling smiley A ogólnie nic mi sie nie chce.
Wczoraj zasnąć nie moglam, głodna byłam jak smok, a jak jestem głodna to mnie mdli więc o 23 musiałam sobie kolacyjkę małą zrobić smiling smiley

Spokojnego dnia smiling smiley

Będę zaglądać

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[/url]

Tabelka Kwietnióweczki -> [link widoczny po zalogowaniu]

(*) 19.10.2011

fresilla (offline)

27-07-2013 08:22:40

Gdańsk
Cześć smiling smiley

Karola oj też mi się marzy 1 przed ta 4 smiling smiley Ale zobaczysz najgorzej do pierwszej wizyty potem poleci tak że nawet nie kapniemy się że jesteśmy przed porodem smiling smiley
Oj moja noc też byla koszmarna. Od 22.30 do 1:00 przewracałam się bo nie moglam zasnąć sad smiley Potem o 5 obudził mnie zapchany nos i to obie dziurki. Musiałam oddychać buzią to znowu bylo mi tak sucho że szok. Nie wiedziałam czy krople w ciąży są dozwolone niby tylko dwie krople ale opakowania nie mialam więc wolałam nie ryzykować. Poza tym jedno co mnie cieszy bylam 3 razy w nocy w toalecie hot smiley a to ponoć objaw ciąży smiling smiley No i tyle chodzę teraz nie wyspana ale muszę ogarnąć chałupę bo przychodzi dzisiaj męża kolega z dziewczyną której jeszcze nie znamy a ponoć jest w 9 tygodniu ciąży. Kolega męża zawsze chcial abyśmy mieli dzieci w jednym wieku ale mąż stwierdził że nie będzie czekać na niego bo sie nie doczeka. Zaczeliśmy działać \w styczniu 2011 w marcu zaszłam w ciażę w czerwcu ją straciłam a potem 13 miesięcy nic sad smiley nie mogliśmy zajść aż tu nagle właśnie teraz w lipcu jest udało się smiling smiley Widocznie tak miało jednak być że mieliśmy poczekać na tego kolegę hehe smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Karolka123 (offline)

27-07-2013 08:26:57

Gdynia
Hej Fresillasmiling smiley

To widzę że też masz dzień zaplanowanysmiling smiley

Mnie boli znów trochę podbrzusze, zwłaszcza wczoraj wieczorem. Teraz tak leciutko, mam nadzieję że jest wszystko oksad smiley

[/url]

(*) 19.10.2011

fresilla (offline)

27-07-2013 08:37:31

Gdańsk
Właśnie miała się odezwać z rana może niedługo napisze. Mam nadzieję że krwawienie ustapiło.
Najgorsze jest właśnie to że niby bule podbrzusza są normalne ale nigdy nie wiemy czy to ie oznacza czegoś złego. I tak wiecznie się denerwujemy sad smiley a jak znowu nic nie boli zupełnie to też się denerwujemy że jest coś nie tak. I tak źle i tak niedobrze sad smiley

Anoola83 (offline)

27-07-2013 09:13:11

Poznań
Dzien dobry Mamuski smiling smiley

Fressila ja tez nic nie czuje, a w pierwszej ciazy czulam chociaz lekkie klucie w podbrzuszu, a tu nic tongue sticking out smiley

Ania to plamienie moze byc naturalne, nie przejmuj sie tak, mam nadzieje ze szybko przejdzie

Ja nocke mialam dosyc przespana tylko zasnac bylo ciezko, wiercilam sie chyba do 24 i na koniec musialam isc cos zjesc...dopiero zasnelam hihi
Dzisiaj tez sprzatanko meszkania, a pozniej moze nad jeziorko pojedziemy smiling smiley

Ania230987 (offline)

27-07-2013 09:55:06

Strzelin/Belgia-Balen
Kochane jestescie!!!!
Ja wstałam dopiero smiling smiley
Poleciałam od razu do toalety, podcieram sie i ufff nic nie ma smiling smiley
Brzuszek mnie cały czas tak pobolewa na dole ale mam nadzieje ze to nic złego.
A to wczotajsze plamienie to taki bardziej sluz zabarwiony ba lekki braz a nie krew. Wiec moze mialam miec miesiaczke w ten dzien bo u mnie zawsze nieregularne @ były smiling smiley
Ciesze sie, ze jestem tu z Wami :*

fresilla (offline)

27-07-2013 10:15:59

Gdańsk
Ania uff bardzo się cieszę że juz jest czysto smiling smiley Widocznie faktycznie było to plamienie związane z okresem. Trzymam kciuki aby już się nie powtórzyło i nie napędzalo stracha smiling smiley Tym bardziej że masz utrudniony dostęp do lekarza. Miłego dna :joliecouette:

Karolka123 (offline)

27-07-2013 10:18:40

Gdynia
Aniu super wieści smiling smiley
Mnie też brzusio pobolewa także nie ma się chyba czym martwićsmiling smiley

Posprzątałam kuchnię, teraz pokój muszę ogarnąć a młodego zagonić do jego pokoju niech sprzątasmiling smiley
Później po ogórki idę i może na plac zabaw pójdę z młodym. Jutro nad jeziorko pojedziemy chyba i takie to mam plany smiling smiley

Nie wiem czy pytałam Was wczoraj, ile powinna wzrosnąć beta? Robilam we czwartek i idę w poniedziałek. Orientujecie się?

[/url]

(*) 19.10.2011
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5055, Posty: 1236326, Użytkownicy: 72401.
Ostatnio dołączył/a Klaudia15.

Statystyki tego forum
Wątki: 715, Posty: 145606.