KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

Karolka123 (offline)

26-07-2013 10:18:51

Gdynia
Witaj Anoola smiling smiley Gratulacje smiling smiley

Ja też ostatnią miesiączkę miałam 27 czerwca smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[/url]

Tabelka Kwietnióweczki -> [link widoczny po zalogowaniu]

(*) 19.10.2011

fresilla (offline)

26-07-2013 10:47:46

Gdańsk
Witaj Anoola smiling smiley Trzymam kciuki za Twoją betę i gratuluję pozytywnego testu smiling smiley

A ja wstałam rano ubrałam się z córką zjadłam śniadanie umyłam się i .... poszłam dalej spać LOL Wstałam przed chwilą a już mam ochotę wrócić do łóżka smiling smiley ale nie moge półki co bo mam kupe roboty sad smiley Poza tym rzucam palenie więc troszkę rozdrażniona chodzę i poddenerwowana. Czuję jak mi serce wali ale dam radę smiling smiley dla mojej długo wyczekiwanej dzidzi dziecko ze smoczkiem Boję się tylko jak przetrwa to mój mąż i corka bo na nich to może się najbardziej odbić ale mam nadzieję że zrozumieją i będą silni smiling smiley

A Wasi mężowie/nażyczeni już wiedzą o ciąży? Moj wie bo zaraz po zrobieniu testu do niego poleciałam się pochwalić the finger smiley

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Karolka123 (offline)

26-07-2013 12:54:54

Gdynia

Ania230987 (offline)

26-07-2013 12:57:01

Strzelin/Belgia-Balen
"Ania no to faktycznie masz problem sad smiley i jedyne rozsądne wyjście to faktycznie znaleźć kogoś kto zna i Belgijski i Polski. Nie wiem co innego Ci doradzić bo 100 kg jeździć do lekarza to trochę dużo. A sama jesteś w tej Belgii z mężem z rodziną? Na stałe czy na chwilę? Pracujesz czy nie? Tysiąc pytań do smiling smiley No w końcu musimy się bliżej poznać co nie?? "

Witam.
Zaczne od tego,ze powiedzialam szefowej o wyniku testu i czy mi pomoze zalatwic pierwsza wizyte bo nie wiem co robic...o dziwo zgodzila sie i pogratulowała.
Mieszkam tu z mezem ale on nie zna jezyka... pracuje tu, mam umowe na stałe ale po urodzeniu dzidziusia i wykorzystaniu macierzynskiego i wychowawczego chce wracac do Polski.

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 12:59 przez Ania230987.

rozyczka (offline)

26-07-2013 14:24:17

Kalwaria Zebrzydowska
hej, ja mialam miesiaczke 5lipca, ale mam nadzieje ze jestem w ciazy, chociaz dzis dostałam okressad smiley( a minelo dopiero 21 dni cyklu i mnie to martwi, zawsze mialam regularne cykle 27-28 dni, pozatym mam na jajniku torbiel ostatnio sie dowiedzialam i mam zrobic badania na markery nowotworowesad smiley boje sie jak cholera sad smiley( jesli nie tym razem to nastepnym napewno bede w ciazysad smiley ale bardzo byl chciala juzsad smiley( pozdrowka ciezarówkismiling smiley

fresilla (offline)

26-07-2013 17:05:16

Gdańsk
Różyczko bardzo mi przykro sad smiley Wiem co to za ból bo sama go co miesiąc przechodziłam sad smiley Wiesz to tak już jest że półki się nie starasz cykle są regularne a jak już zaczynasz starania wtedy wszystko się kiełbasi. U mnie tak było najpierw cykle jak w zegarku a od czasu starań albo mega długie albo mega krótkie sad smiley A u Ciebie @ już się rozgościł na dobre? Trzymam kciuki za te badania mam nadzieję że wyniki wyjdą dobre smiling smiley Kiedy masz zamiar je zrobić?

Ania to masz super szefową smiling smiley Oby Ci pomogła chociaż na początku smiling smiley

Karola jak tam samopoczucie? Gdzie się podziewasz cały dzień?

U mnie ciężko cały dzień bez papierosa ale muszę dać radę chociaż przechodzi mi przez myśl co bardziej szkodzi dzidzi te moje 2 słabiutkie papieroski czy ten stres i nerwy okropne spowodowane niepaleniem sad smiley Z zaplanowanych czynności dziś też nie za wiele zrobiłam ale coś dopadła mnie senność i niechęć do wszystkiego sad smiley Straszne uczucie sad smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-26 17:06 przez fresilla.

Anoola83 (offline)

26-07-2013 17:22:05

Poznań
Rozyczko bardzo mi przykro sad smiley

Odebralam bete 55 mIU/ml czyli 3-4 tydz, lekarz dopiero na 17 ma wolny termin wiec musze cierpliwie czekac, zrobie po 4 dniach jeszcze raz bete zeby sprawdzic czy przyrasta i bede grzecznie czekac na wizyte...mam nadzieje, ze z Wami czas szybciej zleci smiling smiley

fresilla (offline)

26-07-2013 17:51:19

Gdańsk
Anoola ja z Karolą czekamy na wizytę do 13.08 i dla nas też to cała wieczność. No ale tak jak piszesz nie mamy wyjścia i musimy cierpliwie grzecznie czekać sad smiley

Widzę że mamy tu dwie Anny więc z okazji imienin: Wszystkiego Najlepszego Kochane smiling smiley Spokojnych 9 miesięcy bez żadnych komplikacji a na koniec szybkich i bezbolesnych porodów smiling smiley

Karolka123 (offline)

26-07-2013 20:16:34

Gdynia
Jestem jestem smiling smiley

Rozyczko przytulam kochana sad smiley

Fresilla samopoczucie ok. Dobrze się czuję do 16, później zaczyna mnie mulić, ale daję radę smiling smiley

Anoola ja też idę na ponowną betę w poniedziałek, orientujesz się ile powinna wzrosnąć??

A ja byłam z młodym na mieście. Babsztyl mnie wkurzył w sklepie bo przyczepiła się stara baba do mojego młodego, że za głośno mówi, wariatka jakaś normalnie smiling smiley

Teraz gadam z moim M na skype smiling smiley

[/url]

(*) 19.10.2011

Karolka123 (offline)

26-07-2013 20:17:09

Gdynia
Fresilla co to za smoczki masz pod awatarem??

[/url]

(*) 19.10.2011
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5055, Posty: 1236227, Użytkownicy: 72401.
Ostatnio dołączył/a Klaudia15.

Statystyki tego forum
Wątki: 715, Posty: 145601.