KWIETNIÓWECZKI 2014 smiling smiley

Wysłane przez fresilla 

Anoola83 (offline)

30-07-2013 08:17:59

Poznań
Karolka mi tez brzuchol wywalilo, wczoraj ktos mi powiedzial, ze wygladam jakbym byla w 3 mies ciazy, a nic jeszcze o mojej ciazy nie wie tongue sticking out smiley

U nas tez byla burza...chyba takiej to jeszcze nie widzialam, walilo niesamowicie..
Uciekam do pracy smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

30-07-2013 08:38:54

Gdańsk
Dziewczyny wow ile czytania ma smiling smiley Fajnie smiling smiley
No i nie poszłam na betę sad smiley w nocy przeszła 3 razy taka ogromna burza o 23 o 2 i potem o 4. Zasnełam tak na dobre chyba dopiero koło 4 nad ranem sad smiley Nie miałam siły wstać o 7 rano sad smiley Za to o 8 obudziła mnie córka i tak już jestem na nogach sad smiley

Zeberko haha mój mąż też jest taki "mało rozmowny" na tematy na które ja bym chciała tyle porozmawiać. I też nikomu nie powiedzieliśmy właściwie nawet córka nie wie czekamy do wizyty u lekarza. Chociaż wiem że córka nie będzie pocieszona z rodzeństwa sad smiley Ona ma 8 lat zawsze byla ta jedyna a teraz pojawi się "konkurencja". Ona to tak mniej więcej widzi i nie mogę jej przekonać że to tak nie jest. Ona się boi że będę dzidzie przytulać a jej już nie że nie będe miała dla niej czasu.... Nie wiem jak jej to wytłumaczyć aby zrozumiała że nic się nie zmieni w stosunku do niej no ale że jednak dzidzi też będe musiała poświęcać czas. Ona ma już prawie 8 lat więc wydawałoby się że powinna rozumieć sad smiley Karola a Twój syn jak podchodzi do tego?
Zeberko ja w ostatniej ciąży wylądowałam w 9 tygodniu. Najważniejsze aby dostać becikowe to mieć wizytę przed 10 tygodniem więc akurat smiling smiley A jedyne co możesz zrobić to iść prywatnie do labolatorium i zrobić badanie beta hcg. Określa to poziom hormonu odpowiedzialnego za ciążę. Po tym badaniu dowiesz się najdokładniej który to tydzień. Badanie kosztuje prywatnie ok 35-40 zł a wyniki są zazwyczaj tego samego dnia.

Widzę dziewczyny że na razie wszystkie mamy mniej więcej te same terminy smiling smiley

Aniu to szybko mijającego dnia życzę smiling smiley

Karola tak mój brzuch jest strasznie i non stop jakby wzdęty aż mi wstyd bo przecież to nie ciążowy brzuch a raczej otyły sad smiley Ale w ostatniej ciąży na samym początku też mi tak wywalilo. Nie wiem czy ten cały tłuszcz idzie na brzuch czy jak ale wygląda nawet bym powiedziała na 4 miesiąc smiling smiley

Anoola miłej pracy kochana :joliecouette:

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-30 08:39 przez fresilla.

zebra83 (offline)

30-07-2013 09:17:42

Kraków
Dziewczyny, fajnie, że tak "idziemy" jednocześnie, bo wczoraj nawet mój mąż pogłaskał mnie po brzuchu i mówi, że rośnie, a ja na to jak to? przecież do 3 mies miało nic nie być widać winking smiley
do Krk burze chyba dopiero idą ale dorze że się chłodniej zrobiło, bo wczoraj w pracy myślałam, że umrę - dziewczyny z pokoju zmarzluchy, a mi tam już słabo, mdli mnie, chyba 15 min siedziałam na korytarzu pod kimatyzatorem żeby dojśc do siebie winking smiley
Miłego dnia smiling smiley

<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

fresilla (offline)

30-07-2013 09:40:52

Gdańsk
Zapomniałam dodać że w nocy taki potworny głód mnie złapał....myślę sobie nie mogę jeść w nocy bo dojdę do 100 kg pod koniec ciąży ale co tu zrobić jak aż Cię mdli z głodu. Poszłam napiłam się soku i o dziwo poskutkowało smiling smiley Głodna byłam dalej ale już nie tak jak wcześniej że mnie mdliło smiling smiley I wytrwałam bez dojadania smiling smiley jestem z siebie dumna Mr. Green

Karolka123 (offline)

30-07-2013 10:51:08

Gdynia
Jestem smiling smiley

Fresilla mój młody od 2 lat mówi ciągle o rodzeństwie smiling smiley Ale wiesz sama nie wiem jak zareaguje jak się rodzeństwo pojawi. To się okaże dopiero jak urodzę smiling smiley Na tą chwilę nie wie nawet że w ciąży jestem smiling smiley Poczekam, po wizycie mu powiem może.
Ja rodziłam w Redłowie a czemu pytasz?
Ja też tak mam z jedzeniem, jak dopuszczę do tego uczucia że głodna jestem to masakra, muszę coś zjeść, nawet małą kromkę chleba, ale muszę bo inaczej to mnie mdli masakrycznie.

I co to ja miałam napisać, nie pamiętamLOL

[/url]

Tabelka Kwietnióweczki -> [link widoczny po zalogowaniu]

(*) 19.10.2011

fresilla (offline)

30-07-2013 11:38:48

Gdańsk
A tak pytalam z ciekawości. Wiem że dużo dziewczyn z Gdyni jedzie rodzić do szpitala w Gdańsku pomyślałam może razem leżałyśmy 8 lat temu w szpitalu smiling smiley Ale jednak nie smiling smiley
A ja mam dzisiaj mega leniwy dzień. Nic mi sie nie chce leże na łózku i oglądam tv albo siedzę w kompie i co chwilę patrzę czy któraś napisała smiling smiley Obiad mam w sumie od wczoraj więc mogę się spokojnie polenić smiling smiley

Karolka123 (offline)

30-07-2013 11:48:34

Gdynia

Karolka123 (offline)

30-07-2013 11:50:20

Gdynia
Wiecie co, zauważyłam ze słodkiego jeść nie mogę, zaraz mi nie dobrze smiling smiley

[/url]

Tabelka Kwietnióweczki -> [link widoczny po zalogowaniu]

(*) 19.10.2011

fresilla (offline)

30-07-2013 15:41:59

Gdańsk
o a ja pospałam sobie smiling smiley Chyba nockę odsypialam smiling smiley I dalej ziewam ale musiałam wstać jakieś pranie puścić i zakupy poukładać bo rzuciłam na stole w kuchni jak wróciłam i tak biedne leżą sad smiley Ogarnę te rzeczy i naczynia i dalej chyba się położę. Taka pogoda jakaś senna. Ale najpierw coś zjem smiling smiley Karola jeszcze 13 pełnych dni i wizyta u gina smiling bouncing smiley a do słodkiego nie ciągnie mnie wcale. Jak nigdy nie odmówiłam ciacha czy batonika to teraz jakoś nie mam ochoty. Nie to że mnie mdli po prostu jakoś nie chce mi się. Dziwne jak na mnie LOL

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-30 15:44 przez fresilla.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5287, Posty: 1331203, Użytkownicy: 73132.
Ostatnio dołączył/a hellis.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147610.