GRUDZIEŃ 2013 smiling smiley

Wysłane przez anitameffka 

anitameffka (offline)

03-04-2013 17:02:49

blondii1985 a ja mam 11 miesięczną córkę.... także przybij pionę smiling smiley nie no jeszcze nie wiem na 100% poczekam parę dni... hcg nie będę na razie robiła bo mieszkam na wsi także u nas nie da rady ale w następnym tyg jeżeli nie dostanę @ to już się wybiorę smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

anitameffka (offline)

03-04-2013 17:10:47

gratuluję wam dziewczyny że już wiecie na pewno i a ja jeszcze w niepewności jestem, ja mam nieregularną @ a jutro się zacznie 40 dzień mojej owulacji... tak średnio to mam co 30 dni a teraz klops, coś to się przedłuża... ja też nie bardzo bym chciała teraz akurat drugiego dzieciaczka, no ale zobaczymy.... jak już będzie to damy radę.... ja jak prawie rok temu dowiedziałam się że jestem w ciąży to siedziałam w pracy i też płakałam, ręce mi się trzęsły, a testy to trzy robiłam smiling smiley i trzy pozytywne wyszły, tamtym razem to był 35 dzień, także może się tylko nakręcam i się spóźnia albo nie wiem...

blondii1985 (offline)

03-04-2013 19:10:35

Mysłowice
anitameffka z pierwszą ciąża też nie miałam za wesoło, bóle podbrzusza, potem wysokie ciśnienie a odrazu po porodzie Bartuś wylądował na OIOMIE zapalenie płuc i sepsa. boje się zęby to sie nie powtórzyło

PAOLKA (offline)

04-04-2013 09:51:07

Warszawa
Witam Grudnióweczki gratuluję przyszłym Mamom smiling smiley))))

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

anitameffka (offline)

04-04-2013 15:42:07

u mnie jak na razie cisza, brak @, niby objawy na @ są ale ani widu ani słychu po nim...

julitav1 (offline)

04-04-2013 15:44:44

Radom
hej dziewczyny jak sie czujecie?? Ja wczoraj mialam straszne mdlosci i bol w podbrzuszu

julitav1 (offline)

04-04-2013 15:47:16

Radom
anitameffkasmiling smiley ja tez jestem w podobnej sytuacji tez pierwszy dzien ostatniej @ mialam 24 lutego, a 28 marca zrobilam test i wyszedl pozytywniesmiling smiley ide do lekarza we wtoreksmiling smiley

anitameffka (offline)

04-04-2013 15:47:18

blondi ja urodziłam 3 tyg wcześniej, ale moja córa na szczęście zdrowa, poród bez żadnych powikłań czy niepotrzebnych stresów, ogólnie wspominam dobrze.... nie przespane noce mam do teraz bo moja Julka lubi sobie jeszcze do tej pory wstawać po 2 razy nocy i cyca podoić, dodam że jeszcze karmie... okres już mam od listopada czyli raczej odpada to że przez karmienie nie mam jeszcze @

lila24 (offline)

04-04-2013 20:58:20

Warszawa
U mnie też pierwsza ciąża....szukam dobrego giekologa......najlepij na NFZ

blondii1985 (offline)

05-04-2013 08:45:01

Mysłowice
anitameffka ja tez wstaje do młodego 2-3razy w nocy. lubi sobie jeszcze wypić jedna flachę mleka i dwie herbatki grinning smiley w dzien chodze nie przytomna bo teraz prawie niechce spac w dzien. od kiedy juz chodzi to woli latac po calym mieszkaniu.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5206, Posty: 1287084, Użytkownicy: 72830.
Ostatnio dołączył/a Motylek1989.

Statystyki tego forum
Wątki: 779, Posty: 147535.