Mamy bliźniakówsmiling smiley

Wysłane przez grzywcia5 

Tolusia1990 (offline)

17-10-2012 18:03:19

Ogrodniki
Ja staram się dużo słodyczy nie jeść smiling smiley ale czasem nie mogę się oprzeć

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

17-10-2012 18:06:06

Trójmiasto
ja nigdy nie jadłam, jak już to pół batonika na kilka dni... a teraz szok!

agrafka_011 (offline)

18-10-2012 18:05:14

Nowa Wieś
Hej przyszłe mamuśki!!! byłam wczoraj u lekarza i na szczęście wszystko wporządku jak na razie..ufff, zlecił mi morfologie i mocz a we wtorek jadę do Katowic na te prenatalne wkońcu, ma mnie badać inny lekarz bo ,,co dwie głowy to nie jedna" przynajmniej w moim przypadku, jednojajowych... i wkońcu radosna nowina na 90% to dziewczynkismiling smileysmiling smiley moja intuicja kolejnym razem nie zawiodłasmiling smiley trochę byłam zaskoczona bo to dopiero 12 tydzień a już wiedział, wogóle strasznie dobrze były obie widoczne no i najważniejsze że ruszały się !!!!jupismiling smiley

agrafka_011 (offline)

18-10-2012 18:09:36

Nowa Wieś
a co słodyczy to ja też czasami nie mogę sie oprzeć...a jeszcze moja mama pracuje w cukierni to wyobrażcie sobie co mi przywozi jak mnie odwiedzi...skaranie z tym, czasami jak już wcześniej coś zjadłam słodkiego i znowu mi się chce to wmawiam sobie że to tylko puste kalorie dla dzieciaków i od razu jem jakiś owocsmiling smiley hmm na razie przytyłam 2,5 kg więc nie jest żle ale to dopiero 3 miesiąc...winking smiley

agrafka_011 (offline)

18-10-2012 18:17:09

Nowa Wieś
grzywcia ale Ci dobrze do Zakopanego!!! fajna sprawa, ja byłam na początku 2 miesiąca w Zakopcu ale wtedy jeszcze dużo ludzi się szwendało teraz może już będzie mniej bo po sezoniesmiling smiley i powiem Ci że szlag mnie trafiał bo ja kocham łazić po górach a wtedy nie mogłam, nawet w dolinki nikt nie chciał ze mną iśćsad smiley ale w ta niedzielę ma być też ładna pogoda i zamierzam namówić mojego i znajomych gdzieś na jakiś całodniowy wypad( na pewno nie w góry chociaż pogoda wymarzona)
Wogóle jeszcze przed ciąża byłam bardzo aktywną osobą, weekendy spędzałam praktycznie poza domem i bałam się co to będzie jak będę w ciąży.Pamiętam że najbardziej żal mi było jak sobie pomyślałam o nartach, łyżwach, górach i rowerze...teraz już oswoiłam się z tą myśląsmiling smiley jak to się mówi co się odwlecze to nie ucieczewinking smiley

grzywcia5 (offline)

22-10-2012 09:57:57

Trójmiasto
Hej Mamuśkismiling smiley

co tam u was slychac? Ja mam straszne zamieszanie przed ty slubem wiec nie mam czasu pisacsad smiley ostatnio mialam tez powazny kryzys pod tytulem wygladu, przeraza mnie co bedzie za dwa miesiace, skoro juz teraz mam taka pilke...

Agrafka i jak tam te prenatalne, ja mam w czwartek te drugiesmiling smiley

agrafka_011 (offline)

22-10-2012 18:54:55

Nowa Wieś
Grzywcia jutro jadę, dam znać. Wogole dziś strasznie się czuję jestem słaba strasznie i na wymioty mnie bierze jak nigdy...martwie się zeby to jakiś wirus nie był...a co do ślubu to nic się nie martw!! na pewno wszystko będzie dobrzesmiling smiley a brzuszek im większy to podobno lepszy bo dzieciaki maja więcej miejsca i przez to aż tak się nie wiercą ponoć...ale jak to w praktyce wygląda to jeszcze nie wiem na raziewinking smiley

grzywcia5 (offline)

24-10-2012 13:40:34

Trójmiasto
Hej znów nie pisałam,bo nie miałam kiedysad smiley

I jak tam agrafka czekam na realcję z badańsmiling smiley Kurcze a ja się właśnie dowiedziałam, że zamiast jutro mam 2sad smiley tak się nastawiłam, że to już jutro sad smiley ech trudno... wymioty to pewnie przez ciąże większość z nas się z tym męczyła, więc będzie na pewno dobrzesmiling smiley

pati25 (offline)

25-10-2012 11:42:25

Warszawa
Hej, co tam słychać dziewczyny?
Ja ostatnio przechodze jakiś kryzyssad smiley nie dość ze łapią mnie dokuczliwe skurcze i twardnienie brzucha-narazie podobno nie groźne to jeszczze wrociły mi młdłościsad smiley załamka dziś od 3 nie spałam bo mnie mdliło i jeszcze ta zgaga:/ Nie wiem czy to kwestia zwiekszonej ilości leków czy maluchy mi tak dokuczają

agrafka_011 (offline)

25-10-2012 12:14:51

Nowa Wieś
Witajcie dziewczynysmiling smileysmiling smiley wczoraj wogóle mi internet nie chodził, nie wiem czemu i dlatego dziś dopiero piszęsmiling smiley Juz jestem po tych stresujących badaniach i na szczęście wszystko jest wporządku uff.... za 2 tygodnie mam tylko zadzwonić jak wyszły mi badania z krwi zwane PP coś tas tam...wogóle jeden maluszek nie sprawiał kłopotów za to ten drugi tak się wiercił że leżałam przez niego chyba przez godzinę aż się ułozy jak trzeba( heh już taki niegrzeczny a co dopiero będzie jak się urodzi ;P)
Pati25 nie przejmuj się, ja też ostsanio żle się czuję...może to po prostu przez zmiane pogody?? dziś ponoć jest straszne ciśnienie więc dlatego może wzbierac nas na mdłości tak mi się wydaję...a może faktycznie leki?? jeżeli wczesniej Ci się tak nie robiło jak zażywałaś je w mniejszej ilości np. to może zadzwoń do gina i zapytaj go o to ...po co się męczyć niepotrzebnie...

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5207, Posty: 1287737, Użytkownicy: 72833.
Ostatnio dołączył/a Marcin93.

Statystyki tego forum
Wątki: 779, Posty: 147536.