Dwurożna macica a ciąża

Wysłane przez 22nika27 

22nika27 (offline)

29-06-2010 11:13:00

Witam wszystkie Panie,
jestem nowa na forum, gdyż od niedawna myślimy z partnerem aby wprowadzić plany starania się o dzieciątko już w wakacje, ale w zeszłym tygodniu podczas wizyty u ginekologa mój entuzjazm opadł, gdyż ginekolog podczas usg dopochwowego stwierdził że mam dwurożną macicę i że mogę mieć problemy nie tylko z zajściem ale i utrzymaniem ciąży. Dlatego proszę o porady i przeżycia kobietki, które też mają taką wadę a jednak mają dzieci. Czy np. leżenie z nogami do góry (świeca) pomaga w zajściu w ciążę, czy trzeba bardzo na siebie uważać, czy naprawdę można stracić maleństwo, czy poród odbywa się wówczas przez cesarkę, czy grozi przedwczesny poród, itp. Z góry dziękuję za wszystkie porady smiling smiley.

marzenka89stg (offline)

14-10-2010 15:35:31

Hamburg
00

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-14 15:35 przez marzenka89stg.

alebazi (offline)

08-11-2010 16:43:44

Raciborz, München
mysle zeto z ta swieca to bzdura. slyszalam ze raczej na brzuchu lerzec sie powinno.
pozatym mysle ze zajsc w ciaze nie jest az tak ciezko, tyle ze mozna wczesniej urodzic

esflores (offline)

08-11-2010 18:51:43

Kraków
z ta swieca to pomaga, ale wydaje mi sie ze przy innych problemach, u nas byly problemy ze slaba armia u M i lekarz mowil zeby potem chwile polezec z pupa do gory zeby wiecej chlopakow mialo okazje wniknac.
Ale wydaje mi sie ze tutaj na ksztalt macicy to nie ma wplywu.
Chociaz to takie moje przemyslenie, bo akurat nie mialam podobnego problemu, moze odezwie sie w watku ktos kto bedzie miec lepsze pojecie ode mnie o problemie.

Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5324, Posty: 1363420, Użytkownicy: 73240.
Ostatnio dołączył/a Grzesiek_91.

Statystyki tego forum
Wątki: 794, Posty: 147622.