Wynajmij hakera (https://t.me/Blackhat_plug)

Wysłane przez CiborMetody21 

CiborMetody21 (offline)

06-07-2024 11:27:14

Warszawa
Jesteśmy zespołem profesjonalnych hakerów. Nasze doświadczenie obejmuje programowanie, uruchamianie exploitów i konfigurowanie ataków DDoS, baz danych, WordPress pharma-hack, SEO i projektowanie stron internetowych, hosting i zarządzanie serwerami, marketing i usługi hakerskie stron internetowych. Lubimy wyzwania związane z robieniem rzeczy, w których większość innych się poddaje.

Przykłady:
Ataki spear phishing w celu uzyskania kont od wybranych celów. Łatwe odzyskiwanie haseł do kont większości sieci społecznościowych, zdalne sterowanie smartfonami. Hakowanie kont na Facebooku, Reddicie, Instagramie, Twitterze. Usuwanie karalności, zwiększanie wyniku kredytowego, zmiana oceny za kurs szkolny, śledzenie lokalizacji na żywo itp.

Pełen pakiet, uzyskiwanie dostępu do urządzeń i kont osobistych lub firmowych oraz wyszukiwanie potrzebnych danych. Hakowanie serwerów internetowych, serwerów gier lub innej infrastruktury internetowej. Szpiegostwo gospodarcze. Uzyskiwanie prywatnych informacji od kogoś. Nie mamy żadnych ograniczeń ani granic co do rodzaju oferowanych przez nas prac i usług!

Kontakt przez
Telegram:............ @Blackhat_plug
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1560629, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.