GRUDZIEŃ 2021 ♡

Wysłane przez Andzia_89 

Andzia_89 (offline)

06-07-2021 20:04:22

Łaźce
A propo rozstępów. Ja w pierwszej ciąży używałam Perfect mama z Rossmanna i nie wiem czy to geny czy dobry krem ale rozstępy miałam może ze 2 na udach i to tyle a przytyłam 20kg!!! Teraz liczę na to że max 8-9 kg przytyje ale to takie ciche nadzieje bo żeby potem to zrzucić to trzeba się ciężko napracować.

[/url]

Paula2828 (offline)

13-07-2021 19:18:50

Pańska Góra
No to faktycznie jak 1 kg to malutko przytyłassmiling smileyja używałam bio oil bylam zadowolona skóra super i wgl a teraz mam też coś podobnego jak taka oliwka i dodatkowo jeszcze krem i nie zapeszając póki co rozstępów brak hehe. Tez bym chciała mało przytyć bo wiem ze bym się sama ze sobą źle czuła jakbym dużo przytyła,jak do tej pory po ciążach szybko wracałam do wagi nie miałam z tym większego problemusmiling smileyja juz czuje ruchu maleństwa przez dzień leniuszek a na noc najwięcej się rusza hehe. Ja juz szczerze rozkminiam nad imieniem dla synka chyba ze się okaże ze się lekarz pomylił haha ale wątpię w to raczej w tym tygodniu juz ładnie widać narządy woec myślę że mój lekarz się nie pomylił. Tak czy siak jestem zadowolona ,aby maluszek byk zdrowy i tylko tyle chcesmiling smiley ja juz mam 19tc ten czas stanowczo za szybko mi leci ,mina wakacje ,jesien ,zima i zmiany, zmianysmiling smileyczasami mam zmartwienie czy dam sobie radę to wszystko ogarnąć ale chyba każdej przyszłej mamusi takie myśli przeszły przez głowęsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5591, Posty: 1391425, Użytkownicy: 73520.
Ostatnio dołączył/a anturov.

Statystyki tego forum
Wątki: 818, Posty: 147743.