GRUDZIEŃ 2021 ♡

Wysłane przez Andzia_89 

Andzia_89 (offline)

14-06-2021 06:36:14

Łaźce
Paula2828 no powiem Ci że przy naturalnym to ból jest mega. Może jak dziewczyny rodzą 2godz. to jeszcze ok ale jak rodzi się wiele godz to masakra ale i tak piszę się na naturalny. Małego urodziłam o 14.00 a o 18.00 już byłam pod prysznicem i chodziłam normalnie.
Jutro mam prenatalne i poznam płeć ( mam nadzieję)

[/url]

Andzia_89 (offline)

14-06-2021 06:43:39

Łaźce
Kurcze znów ucięło mi koniec wiadomosci smutny
Z dolegliwości wiele ustąpiło lecz niestety nie mogę patrzeć na truskawki tak mi śmierdzą i mięso i wędliny oraz czosnek z cebulą. Olej rzepakowy tak samo i typowo pszenne pieczywo. Nawet ostatnio wybraliśmy się na lody i też mi trochę zalatywały LOL

[/url]

Paula2828 (offline)

16-06-2021 13:01:37

Pańska Góra
Ooo to mnie zaskoczyłas, że na prenatalne się wybierasz mi lekarz nic jeszcze nie wspominał o prenatalnych, właśnie zapomniałam w którym tygodniu takie badania się odbywają smiling smiley rozumiem Cię wiadomo że każdy poród jest bolesny i się trzeba z tym zmierzyć smiling smiley a co do mdłości i niechęci to niektórych potraw to myślę, że mu chyba tak pozostanie do końca ciąży, mięso niestety odpada, chociaż miałam nadzieję, że może mi na to smak przywróci ale niestety nie tak samo kiełbasy, pasztety itp wgl nie wchodzą w grę, więc muszę kombinować żeby jakieś potrawy bez mięsa sobie robić, pocieszający jest fakt, że chociaż rybę mogę zjeść ale tylko taką smażoną lub na parze bo wędzona niestety mi nie siada smiling smiley ajj te smaki ciążowe smiling smiley a wybierasz się może gdzieś na wakacje czy na spokojnie w domku? Ja planuje jechać nad morze ale mam nadzieję, że trasa i odległość mnie nie przerosnie ponad 6 h w aucie to jest jednak wyzwanie hehe

Andzia_89 (offline)

19-06-2021 23:38:20

Łaźce
Prenatalne to chyba jakoś do 13tc czy coś takiego. U mnie na 65% drugi chłopak będzie. Na początku poczułam się trochę zawiedziona bo liczyłam na dziewczynkę. Miałabym parkę, no ale najważniejsze że wszystko jest w porządku. Dwóch synków też fajnie smiling smiley Na wakacje raczej nie pojedziemy bo szczerze nie znoszę długich podróży autem. Może gdzieś blisko na kilka dni skoczymy.
A powiedz mi w którym tc teraz jesteś? Szkoda że nas tu tak mało, w sumie tylko my piszemy. W pierwszej ciąży fajną grupę stworzyłyśmy z dziewczynami,no ale może jeszcze dołączą jakieś przyszłe mamusiesmiling smiley

[/url]

Paula2828 (offline)

21-06-2021 17:15:59

Pańska Góra
Hejka teraz jestem w 16 tyg
smiling smiley ja jestem ciekawa właśnie czy będzie dziewczynka czy chłopczyk bo mam już 2 synów i teraz marzy mi się córka
smiling smiley ale niezależnie od tego będę szczęśliwa, byleby dziecko było zdrowe smiling smiley też właśnie myślałam że będzie więcej osób, hmmm czyżby tak mało osób miało termin na grudzień hehe, zobaczymy, może jeszcze jakas mamusia do nas dołączysmiling smiley

Natalia_18 (offline)

21-06-2021 18:45:51

:)
Hej .
My mamy na 26 październik .
Troszkę wcześniej niż wy ale witamy się z wami i życzymy zdrówka smiling smiley .
Jestem aktualnie w 21w4d smiling smiley .
Staraliśmy się o to cudo 4 lata .
Pozdrawiam smiling smiley

Paula2828 (offline)

22-06-2021 16:51:42

Pańska Góra
Hejka, to super ciesze się i gratuluję smiling smiley pewnie jesteś bardzo szczęśliwa po tylu latach i się udało smiling smiley a jak się czujesz? Będziesz miała synka czy córeczkę? Jak masz termin na Październik to pewnie bardzo szybko czas zleci do porodu ja mam termin na grudzień a już prawie prawie połowa za mną smiling smiley pozdrowionka

Natalia_18 (offline)

22-06-2021 18:48:02

Paula dziękuję winking smiley
Dobrze się czuje, prenatalne i połówkowe wyszły bardzo dobrze . Będę miała córeczkę. Ma już wybrane imię " Liwia" smiling smiley . Szybko ten czas leci, za tydzień już zaczynamy 6 miesiąc smiling smiley . Mamy juz wozek, ciuszki smiling smiley . Nie moge sie doczekac aż ją zobaczę smiling smiley . Również Ci Gratuluję i Pozdrawiam smiling smiley

Paula2828 (offline)

22-06-2021 21:02:05

Pańska Góra
Ooo no to super smiling smiley też mi się marzy córka ale zobaczymy, przekonam się z czasem. Masz jakieś ciekawe smaki w ciąży? Czy raczej bez jakiś konkretnych zachcianek? Jaki Cię czeka poród SN czy cc? smiling smiley a tak apropo z jakiej części Polski jesteś?

Natalia_18 (offline)

22-06-2021 21:55:45

Jem wszystko , jak nie jadłam groszku tak nawet groszek mi posmakował . Bardzo mnie ciągnie do owoców tj. arbuz, maliny, truskawki , borówki .
Jak nigdy . smiling smiley . noi wiadomo że do słodyczy smiling smiley .
Raczej będzie naturalny poród, wszystko jest wporządku. Dzidziuś już leży tak jak powinien smiling smiley . Jestem z Zachodniopomorskiego winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5591, Posty: 1391436, Użytkownicy: 73520.
Ostatnio dołączył/a anturov.

Statystyki tego forum
Wątki: 818, Posty: 147743.