Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

Kasiula91 (offline)

13-08-2019 14:01:41

Przepaść
Martyna narazie wstrzymuje się z podjęciem decyzji, jesteśmy 11 lat po ślubie więc nie chcę takiej decyzji podjąć pochopnie pod wpływem emocji

Kasiula91 (offline)

13-08-2019 14:06:22

Przepaść
A jeśli chodzi o wyprawke to narazie czekam do następnego usg i na 100% potwierdzenie płci bo ostatnio lekarz mówił, że chyba dziewczynka jeśli sie potwierdzi to pod koniec sierpnia zacznę już kupować jakieś ubranka, mam wózek, łóżeczko, fotelik samochodowy i dużo ubrań po synu, muszę je przejrzeć napewno coś sie nada dla dziewczynki. Chce mieć już wszystko przygotowane na koniec pazdziernika bo córkę urodziłam w 35tyg a z synem często leżałam w szpitalu w ostatnim miesiacu ciąży wiec wolę żeby wszystko było gotowe dużo przed terminem

Izulka87 (offline)

13-08-2019 15:04:36

Chojnów
Marchewka3
Dziewczyny ,a czy wy już kompletujecie wyprawki dla swoich brzdący? Nie wiem kompletnie od czego mam zacząć pomocy :confused:

Hej ja mam w planach poczekać do października z kompletowaniem wyprawki. Narazie oglądam sobie wózki i łóżeczka w internecie. Ostatnio nie wytrzymałam i kupiłam kilka rzeczy w 5.10.15 takie sweet były hihi. A wy kiedy planujecie kupić wózek, łóżeczko i inne rzeczy?
Izulka kochana , nie czekaj z wyprawka do października bo ciężko Ci będzie rozbić zakupy z większym brzuszkiem :-) wozek , łóżeczko owszem ja nawet kupuje w listopadzie bo mam upatrzone , natomiast ciuszki , kocyki, ręczniki wszytsko już mam, jeszcze tylko kosmetyki i koniec

Hmmm no to teraz dałaś mi do myślenia... Chyba faktycznie zabiorę się za to szybciej. Ja tak ostrożnie do tej wyprawki podchodzę bo boję się że coś się może wydarzyć złego... Wiecie co mam na myśli... Pewnie dlatego mam takie myśli bo staraliśmy się z mężem o nasze maleństwo bardzo długo i boję się zapeszać... Owszem staram się myśleć pozytywnie i nie zawracać sobie głowy takimi negatywnymi myślami ale mimo wszystko z tyłu głowy cos mnie blokuje...

Marchewka3 (offline)

13-08-2019 15:41:08

Braciejowa
Izulka87
Dziewczyny ,a czy wy już kompletujecie wyprawki dla swoich brzdący? Nie wiem kompletnie od czego mam zacząć pomocy :confused:

Hej ja mam w planach poczekać do października z kompletowaniem wyprawki. Narazie oglądam sobie wózki i łóżeczka w internecie. Ostatnio nie wytrzymałam i kupiłam kilka rzeczy w 5.10.15 takie sweet były hihi. A wy kiedy planujecie kupić wózek, łóżeczko i inne rzeczy?
Izulka kochana , nie czekaj z wyprawka do października bo ciężko Ci będzie rozbić zakupy z większym brzuszkiem :-) wozek , łóżeczko owszem ja nawet kupuje w listopadzie bo mam upatrzone , natomiast ciuszki , kocyki, ręczniki wszytsko już mam, jeszcze tylko kosmetyki i koniec
Myszko❤️
16 tc już dawno minął , nic złego już się wydarzyć nie może Głuptasku , Twoja dzidzia jest zdrowa , duża i wszytsko będzie ok ❤️

Ulta (offline)

13-08-2019 17:00:39

Podkońce
Witam wszystkie dziewczyny, dołączam się do was ja mam termin na 02.12 i będzie to chłopak, Niestety muszę leżeć z powodu skróconej szyjki, jestem po szwie Macdonalda. Może są dziewczyny w podobnej sytuacji ?

Izulka87 (offline)

13-08-2019 18:11:41

Chojnów
Marchewka3

Myszko❤️
16 tc już dawno minął , nic złego już się wydarzyć nie może Głuptasku , Twoja dzidzia jest zdrowa , duża i wszytsko będzie ok ❤️

Dziękuję za te słowa! Ty to potrafisz podnieść na duchu! W takim razie i ja startuje z zakupami ;* buziale Marchewka3 ;*

Marchewka3 (offline)

13-08-2019 20:06:19

Braciejowa
Buziole Izulka i udanych zakupów ❤️

Paskuda (offline)

13-08-2019 22:48:21

Sokoły
Hej dziewczyny. Nie przejmujcie się tak!! Wszystko jest dobrze z bobasami i musi tak już zostać do końca. Głuptaski żadna wyprawka nie zmieni tego!! Cieszcie się ciąża tym że jest wszystko ok przecież to taki piękny okres. Jak przesiedzicie go tylko na myśleniu że coś MOŻE być nie tak stracicie coś pięknego... więc uszy do góry! Ja zaczęłam ubranka kupować już z miesiąc temu winking smiley wyprzedaż to mój żywioł: D A jeśli chodzi o podkłady, majtki wózek i łóżeczko to wszystko kupiłam w 8 miesiącugrinning smiley mamy małe mieszkanie więc nie chciałam miejsca zajmować ani żeby się kurzyło wszystko.

Kasiula91 (offline)

14-08-2019 10:44:14

Przepaść
Ulta
Witam wszystkie dziewczyny, dołączam się do was ja mam termin na 02.12 i będzie to chłopak, Niestety muszę leżeć z powodu skróconej szyjki, jestem po szwie Macdonalda. Może są dziewczyny w podobnej sytuacji ?

Moja znajoma tak miała, 3 miesiące przed porodem leżała w szpitalu a na koniec musieli jej wywoływać poród, mogła leżeć w domu ale ona bardzo panikowała to była jej pierwsza ciąża i wolała zostać w szpitalu, jak lekarz mówi że musisz leżeć to tak rób i napewno będzie dobrze

Ulta (offline)

14-08-2019 11:54:13

Podkońce
Miałam tak samo kiedy lekarze zdecydowali że mogę wyjść ze szpitala strasznie nie chciałam wyjść, wiem że to dziwne ale w szpitalu czułam się bezpieczniej. Byłam już dwa razy w szpitalu za pierwszym razem z płomieniem w 12 tygodniu i 20 z krwawieniem. Teraz w domu leżę ale nadal czuje strach
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5055, Posty: 1236286, Użytkownicy: 72401.
Ostatnio dołączył/a Klaudia15.

Statystyki tego forum
Wątki: 715, Posty: 145606.