Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

Paskuda (offline)

12-05-2019 07:24:38

Sokoły
Izulka87
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy... Biorę duphaston i luteine dopochwowo... Boję się bardzo ale staram się być dobrej myśli... Jak narazie nie mam plamien ale ten ból brzucha mnie niepokoi. Może nie jest jakiś bolesny ale jest... I dodatkowo pobolewaja mnie plecy w okolicy krzyża...
Tez mialam takie bole, okropnie mnie bolalo... spac nie moglam w nocy bo mnie ze snu wyrywalo ale przeszlo po jakims czasie. Wiem ze latwo powiedziec ale musisz teraz dla maluszka wziac kilka glebokich wdechow i nie stresowac sie gorzkie slowa to takie ze i tak nic nie mozesz zrobic tak samo jak lekarz. Wiec nie stresuj sie bardzo Cie prosze jak wiadomo stres nie pomaga a tylko.... no wiesz.

Paskuda (offline)

12-05-2019 07:25:26

Sokoły
A kiedy sie bedziesz z lekarzem widziala?

luna_ula (offline)

12-05-2019 10:14:38

Jastrzębie-Zdrój
Izulka87
Cześć Mamuśki
Wstałam rano i bólu brzucha już nie ma, plamien ani śladu... Myślicie że wszystko wróciło do normy i jest ok z moim okruszkiem w brzuchu? Wizytę u gina mam jutro więc muszę wytrzymać do jutra... Czy któraś z was tak miała jak ja ze przez półtora dnia miała bóle w podbrzuszu jak na okres i klucia no a do tego delikatne plamienie a na drugi dzień jak ręką odjął?
Ja myślę że wszystko jest ok smiling smiley

Izulka87 (offline)

12-05-2019 12:16:07

Chojnów
Do lekarza idę jutro, dam znać jak będę już po wizycie... Staram się być dobrej myśli! Dzisiaj dobrze się czuje więc jakoś tak łatwiej jest mieć pozytywne podejście. Buziale

Paskuda (offline)

12-05-2019 12:50:11

Sokoły
Izulka87
Do lekarza idę jutro, dam znać jak będę już po wizycie... Staram się być dobrej myśli! Dzisiaj dobrze się czuje więc jakoś tak łatwiej jest mieć pozytywne podejście. Buziale
Koniecznie daj znac! Ale tez jestem mysli ze wszystko jest ok! Duzo kobiet ma takie plamienia w 1 trymestrze trzymaj sie cieplo i tak tez mysl !smiling smiley

luna_ula (offline)

13-05-2019 18:21:20

Jastrzębie-Zdrój
Izulka87

Hej, i jak lekarz ? smiling smiley

Izulka87 (offline)

13-05-2019 18:29:22

Chojnów
Hej dziewczyny!
Właśnie wróciłam od lekarza, moje dzieciątko ma się dobrze! Kica, tańczy, skacze. To już 10 tydzień. Lekarz powiedział, że to plamienie to nic strasznego że czasami tak się dzieje no macica się rozrasta. Tak się cieszę że wsyztsko ok z moim okruszkiem! Jupi Jupi ciąża

luna_ula (offline)

13-05-2019 18:51:31

Jastrzębie-Zdrój
Izulka87
Hej dziewczyny!
Właśnie wróciłam od lekarza, moje dzieciątko ma się dobrze! Kica, tańczy, skacze. To już 10 tydzień. Lekarz powiedział, że to plamienie to nic strasznego że czasami tak się dzieje no macica się rozrasta. Tak się cieszę że wsyztsko ok z moim okruszkiem! Jupi Jupi ciąża

SUPER ! :**
ja mam wizytę za dopiero 2 tygodnie .. dobrze że do pracy wróciłam bo nie wiem co bym z sobą zrobiła przez te 2 tygodnie .. :O

Aguska94 (offline)

13-05-2019 19:27:10

Poznań
Hejka ja dziś robiłam potrzebne badania na wizytę i w środę na 9:20 idę podglądać fasolke smiling smiley

[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek

luna_ula (offline)

13-05-2019 19:28:38

Jastrzębie-Zdrój
Aguska94
Hejka ja dziś robiłam potrzebne badania na wizytę i w środę na 9:20 idę podglądać fasolke smiling smiley

toksoplazmoza, hiv, mocz itd ? grinning smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5054, Posty: 1234479, Użytkownicy: 72396.
Ostatnio dołączył/a Ulta.

Statystyki tego forum
Wątki: 715, Posty: 145440.