Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

luna_ula (offline)

10-05-2019 18:21:51

Jastrzębie-Zdrój
TAK ! grinning smiley i wszystkie w grudniu grinning smiley

Marchewka3 (offline)

10-05-2019 18:37:40

Braciejowa
Hej kochane Mamusie, nie było mnie 2 tygodnie a tu tyle nas przybyło

Aguska94 (offline)

10-05-2019 19:55:51

Poznań
Po to jesteśmy tu razem żeby wiemianiac się doświadczeniami i się wspierać nawzajem :*

[*]8tc 16.06.2015 Aniołek
[*]7tc 30.05.2016 Aniołek

Marchewka3 (offline)

10-05-2019 20:48:45

Braciejowa
Masz racje Agusia , aż miło patrzeć jak rośnie to forum
Buziaczki ❤️

Paskuda (offline)

10-05-2019 21:08:23

Sokoły
Izulka87
Tak się cieszę że mogę w końcu cieszyć się moim szczęściem z innymi przyszłymi mamusia i. Uwielbiam odwiedzać to forum i czytać Wasze wpisy... Dziękuję Wam dziewczyny!
Ja tez zaluje ze dopiero teraz tu trafilam smiling smiley kurcze mi suwak nie dziala sad smiley nie wiem dlaczego

Izulka87 (offline)

11-05-2019 09:43:14

Chojnów
Hej dziewczyny!
Wczoraj pisałam że brzuch mnie pobolewa i dzisiaj w nocy dostałam plamien. Myślałam że zawału dostanę, bardzo się przestraszyłam bałam się że to najgorsze... Rano zadzwoniłam do mojego gina i powiedział że takie plamienie nie musi oznaczać najgorszego, że mam obserwować czy plamienie zanika czy wręcz przeciwnie nasila się...jak narazie po plamieniu ani śladu... Oby to oznaczało że wszystko jest w porządku... W poniedziałek pojadę do gina na kontrolę to dam znać co i jak. Tak się boję że mogę stracić mojego maluszka...

Paskuda (offline)

11-05-2019 17:51:11

Sokoły
Izulka87
Hej dziewczyny!
Wczoraj pisałam że brzuch mnie pobolewa i dzisiaj w nocy dostałam plamien. Myślałam że zawału dostanę, bardzo się przestraszyłam bałam się że to najgorsze... Rano zadzwoniłam do mojego gina i powiedział że takie plamienie nie musi oznaczać najgorszego, że mam obserwować czy plamienie zanika czy wręcz przeciwnie nasila się...jak narazie po plamieniu ani śladu... Oby to oznaczało że wszystko jest w porządku... W poniedziałek pojadę do gina na kontrolę to dam znać co i jak. Tak się boję że mogę stracić mojego maluszka...
Hej moge Cie pocieszyc ze ja w poprzedniej ciazy dostalam sporego krwawienia doslownie ze mnie sie wylalo... myslalm ze juz po wszystkim. Pojechalam z mezem do szpitala i okazalo sie ze serduszko jeszcze nie bije (dzien wczesniej bylam na pierwszej wizycie w 6tyg i tez nie bylo jeszcze serduszka) na szczescie mam zdrowa coreczke smiling smiley

Paskuda (offline)

11-05-2019 17:53:08

Sokoły
A i u mnoe lrwawienie trwalo ok 1,5 tygodnia wiec uszy do gory pamietam ze bralam duphaston? Jakos tak..

Izulka87 (offline)

11-05-2019 18:58:19

Chojnów
Dzięki dziewczyny za słowa otuchy... Biorę duphaston i luteine dopochwowo... Boję się bardzo ale staram się być dobrej myśli... Jak narazie nie mam plamien ale ten ból brzucha mnie niepokoi. Może nie jest jakiś bolesny ale jest... I dodatkowo pobolewaja mnie plecy w okolicy krzyża...

Izulka87 (offline)

12-05-2019 07:23:14

Chojnów
Cześć Mamuśki
Wstałam rano i bólu brzucha już nie ma, plamien ani śladu... Myślicie że wszystko wróciło do normy i jest ok z moim okruszkiem w brzuchu? Wizytę u gina mam jutro więc muszę wytrzymać do jutra... Czy któraś z was tak miała jak ja ze przez półtora dnia miała bóle w podbrzuszu jak na okres i klucia no a do tego delikatne plamienie a na drugi dzień jak ręką odjął?

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5054, Posty: 1234479, Użytkownicy: 72396.
Ostatnio dołączył/a Ulta.

Statystyki tego forum
Wątki: 715, Posty: 145440.