Październikowe Szczęście ciąża

Wysłane przez Kami1988 

Kami1988 (offline)

28-02-2019 20:22:22

Piła
Czułam się świetnie i tego mi było trzeba.. oderwania myśli od fasolki...
Robiłam porządki z głową :-) caly tydzień sama... to człowiek na głowę dostaje..
Już morze łez wylalam przez ostatni tydzień... tak się stresuje...
Byle do wtorku.. moj przyjezdzs jutro więc ten weekend jakoś minie.. potem poniedziałek przeżyć- chyba go prześpię.. i wtorek o 9 wizyta..
Nie wiem jak przetrwam.. naprawdę...
Ja jeszcze moim rodzicom ani partnera rodzince nie mówiliśmy.. poki co udaje mi się utrzymać w tajemnicy..

Kami1988 (offline)

28-02-2019 20:23:41

Piła
Kasiu bardzo się cieszę Twoją wizytą! :-) super! :-)
Czyli Twoj gin i mój myślą tak samo- jak w przedszkolu to zasuwac na l4 smiling smiley

kasia_ska (offline)

28-02-2019 20:36:00

Widziszów
Kami będzie dobrze, widzę że w ogóle dużo nas łączy grinning smiley jak jakieś przeznaczenie. Ja tak samo leżałam i czekałam, dzisiaj przed wizyta płakałam z nerwów.. także rozumiem i trzymam mocno kciuki jeszcze tylko pare dni.. ja następna wizyte też będę brała na wcześniejsza godzinę bo czekać do 17 jak dziś to był koszmar tongue sticking out smiley

Kami1988 (offline)

28-02-2019 20:52:00

Piła
Też to zauważyłam :-)
Musi być dobrze bo zwariuje.. Mój mi też właśnie napisał, że bardzo sie martwi i stresuje ale mocno wierzy, że wszystko jest okej.

Kami1988 (offline)

28-02-2019 20:53:10

Piła
Za 24 godziny będę miała go już przy sobie :-)
Jutro jak będę miała znowu przypływ energii upiekę rogaliki :-)
Kasia to na kiedy masz termin dokładnie? Wg usg i om sie zgadza Ci?

Kami1988 (offline)

28-02-2019 20:55:35

Piła
Ja mam nadzieję że nasze bobo nadrobilo, pojawiło się i urosło i jednak ustalony termin z usg bedzie zbliżony do tego z om.
Na poprzedniej wizycie mowila, że na kolejnej ustalimy termin bo wtedy byl tylko pecherzyk chyba mial 10mm. Nie zapamietalam z tych nerwów .. :-)

kasia_ska (offline)

28-02-2019 20:57:20

Widziszów
18/19 październik zgadza się według om i usg chyba też bo nic nie mówił

Paula020304 (offline)

28-02-2019 22:16:39

Władysławowo
O matko,ale zazdroszczę tej energii na mycie okien i sprzątanie

Paula020304 (offline)

28-02-2019 22:18:56

Władysławowo
Ja od dwóch dni mam takie mdłości że wszystkiego się odechciewa,a w domu 4-latka która chyba na złość przechodzi jakiś buncik.
Może Wy dziewczyny macie jakiś magiczny sposób jak sobie choć trochę pomóc ?

Kami1988 (offline)

28-02-2019 23:06:02

Piła
Mi pomaga woda jak mnie weźmie..
Wczorsj wieczorem straszne mnie dopadły ale zjadlam jogurt i przeszlo... może banan?? Migdały?? Herbata z imbirem??
Powiem Ci, że sama nie wiem skad we mnie tyle e energii..
Choć teraz na koniec dnia strasznie sie rozloscilam...
Moja dyrektor to specyficzny typ- kobieta w ciazy jest zla a bedaca na l4 od poczatku największy wrog - sama jest matka gromadki dzieci. Jedna z kolezanek na biezaco mnie informuje co tam gada, co sie dzieje.. wszystko bylam w stanie zniesc...ale dzisiaj przegiela... powiedziala, że powinnam do pracy chodzic a nie na l4 siedziec - ona za to musi placic... uwaga.... że wymyslam..ze na tym etapie ciąży nie powinno się ingerować... jak poronie to poronie trudno.. widocznie zarodek za slaby..a nie jakies siedze ia w domu, dmuchanie, leki... że bzdura, że ona uważa, ze takim pracowac się nie chce...
Jestem poruszona.. jak może powiedziec tak kobieta..matka dzieci...
Dodam, że przex ciąża miałyśmy super relacje.. nagla zmiana...ale o tyn wspomniałam wyzej ciezarna to wrog.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5088, Posty: 1252891, Użytkownicy: 72501.
Ostatnio dołączył/a Natusia121.

Statystyki tego forum
Wątki: 729, Posty: 146727.