Październikowe Szczęście ciąża

Wysłane przez Kami1988 

32nika (offline)

03-03-2019 09:07:56

Łódź
Ewelina to dobrze ze krwią się bezpiecznie usunął. Będziesz spokojniejsza i oby juz innego nie było i cudownie ze juz widziałaś serduszko. Kasia_ska oj spać to mi się tez chce bo za mało w tygodniu śpię i w pracy momentami jak siedzę przy biurku to mi się oczy zamykają. Niestety na l4 ciążowe narazić iść nie mogę ale może rodzinna by mi inne dala chociaż na tydzień jakbym ja zagadać ze kiepsko się czuje.
Ja jutro mam wizyte na Nfz i zastanawiam się co powiedzieć lekarze bo o ile accard to ona mi sama mówiła ze mam zacząć brać od pozytywnego testu to nie wiem co powie o tych zastrzykach i czy się nie wkurzył ze będę chodziała tez prywatnie, jak myślicie?

Ewelina91 (offline)

03-03-2019 09:11:49

Hutna Wieś
Kasiu zazdroszczę że nie masz objawów smiling smiley ale w sumie mi się troszkę mdłości uspokoiły, dzisiaj nawet zjadlam śniadanie o normalnej porze a nie po 14 jak w ostatnie dni smiling smiley tak się cieszę że wreszcie się wszystko zacznie normowac i wkoncu będę mogła zacząć cieszyć się ciąża a nie tylko leżeć i czekać na najgorsze.
Moja rodzinka cała się już domyslila, nie ma mnie na imprezach rodzinnych ostatnio. Luty u nas w rodzinie zawsze obfituje w takie imprezy, a mi już skończyły się wymówki i no musiałam już powiedzieć, wkoncu ile można mieć zapalenie oskrzeli i grypę smiling smiley

Kami1988 (offline)

03-03-2019 11:01:05

Piła
Hey kobietki!!! :-)
Mi weekend przelecial przez palce... choć miło bo luby na weekend w domu :-) niestety teraz chyba za 3 tyg.przyjedzie (umrę z tęsknoty)...

Monia witam Cię wśród nas! :-) dużo zdrowka dla Ciebie i fasolki :-)

Ewelina91 dobrze, że z dzidziusiem wszystko okej i, że serduszko uslyszalas!!! Super super!!!

Kasia A Ty jak tam?

Ja dzisiaj wstalam o 8, śniadanko i po nim poległam.. dopiero się obudziłam. Senność trzyma mnie okropna...

We wtorek wizyta... czekam mocno.. pomyslalam, że po wizycie skoczę po jakies śliczne małe spioszki , uloze na nich pierwsze wtorkowe zdj usg i wyśle mojemu z odpowiednią dedykacją :-)
A następnie wyśle mojej mamie niech się ucieszy :-)
Skoro taka jestem senna to jutro nie będę miała problemu pewnie z tym by cały dzień przespać;-)
Miłej niedzieli :-)

Kami1988 (offline)

04-03-2019 15:31:30

Piła
Hey Mamusie:-)
Jak tam u Was po weekendzie?
Mój wyjechał w delegację... :-( ciężko mi za każdym razem gdy wyjeżdża..
Jutro wizyta - strasznie się stresuje... nie pamiętam kiedy tyle obaw w życiu mi towarzyszyło- chyba w sumie nigdy..
Mam nadzieję, że jutro paraliż odpuści i odetchne z ulgą.
Od wczoraj wieczora męczy mnie kilka dolegliwości.. Biegunka- co zjem to idę... senność powróciła... a dzisiaj od rana dodatkowo mdłości i teraz po południu nadeszła zgaga... buuu... ale zniosę wszystko dla naszego dzieciątka- oby tylko prawidłowo się rozwijało!
Koniec narzekania... trzymajcie za nas jutro kciuki :-)
Wizyta o 9.

kasia_ska (offline)

04-03-2019 15:53:33

Widziszów
Kami tez czekam na Twoją wizyte smiling smiley ja przed swoją płakałam z nerwów, wiec wiem co czujesz chociaż teraz poleciłabym Ci raczej spokój to i tak wiem jak jest. Będzie na pewno dobrze, fajnie ze wizyta rano smiling smiley u mnie dziś lepiej, po wczorajszym poście gdzie napisałam ze nie mam objawów strasznie mnie mdlilo caaaaly dzień tongue sticking out smiley dzisiaj już czuje się dużo lepiej

Kami1988 (offline)

04-03-2019 16:26:14

Piła
No to super, że masz sie lepiej :-)
Ja jestem bez życia... mój dzisiejszy dzień to łóżko...toaleta... i tak naprzemiennie...
Mam nadzieję, że wszystko jest z dzidzi okej :-)
I, że jutro będę ronic lzy szczescia :-)

kasia_ska (offline)

04-03-2019 16:30:20

Widziszów
Już mało zostało smiling smiley koniecznie daj znać jak będziesz po

Aneczkaa25 (offline)

04-03-2019 16:38:20

Leszno
U mnie chyba sie polepsza ale nie chce zapeszać dzisiaj nawet u kosmetyczki wytrzymałam 3h!

Kami1988 (offline)

04-03-2019 16:56:37

Piła
Dam znac na pewno :-)

32nika (offline)

04-03-2019 17:04:06

Łódź
Kami na pewno będzie dobrze i serduszka posłuchasz. A ta toaleta to może z nerwów? Choć ja mam od kilku dni tez częste wizyty bo wcześniej to było z tym źle wiec w sumie to na plus. Ja dziś miałam urlop i czuje się słabo i śpiąca, chyba wezmę l4 od ogólnej na kilka dni.

Ja dziś byłam u gin na Nfz I się rozczarowałam. Porównując sprzęt u tamtego giną prywątpię a u niej to tragedia, stwierdziła że chyba widzi zarodek ale nie była pewna. Dała mi skierowanie ma morfologi, mocz i glukoze i kazała 29 przyjść... nic jej o tej prywatnej wizycie nie powiedziałam a jak zapytalam o tsh (bo miałam bardzo niskie przy poprzedniej ciazy) to powiedziała o endokrynologu ale skierowania nie dała tylko powiedziala aby iść do ogólnej... wiec chyba czeka mnie zmiana lekarza na Nfz.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5087, Posty: 1252277, Użytkownicy: 72498.
Ostatnio dołączył/a Mamassita.

Statystyki tego forum
Wątki: 729, Posty: 146712.