Sierpniówki 2019 ❤

Wysłane przez Lililo 

noreczka (offline)

02-08-2019 11:30:43

Ostrowiec Świętokrzyski
Aga trzymam kciuki zeby wszystko było ok. Wera za Ciebie i maleństwo też!
Ja wczoraj miałam wizytę. Mała miala przyspieszona akcję serca, lekarz kazał mi leżeć pod ktg az sie poprawi, a jak nie bedzie poprawy, to do szpitala i rozwiązanie ciąży... Bardzo się wystraszyłam, mała mocno się denerwowala tym lezeniem pod ktg. W końcu akcja jej serduszka w miarę sie ustabilizowala i lekarz pozwolił isc do domu z zastrzeżeniem liczenia ruchów i przyjazdu do szpitala jesli cos mnie zmartwi.
Mała ostatnio byla kiepsko zmierzona, jednak będzie odrobinę mniejsza ale całkowicie w normie. W poniedziałek mam kolejne ktg i dostanę skierowanie, prawdopodobnie na.czwartek do szpitala, a w piątek rodze. To już za tydzień! Trochę sie stresuje.
Pozdrawiam serdecznie

[link widoczny po zalogowaniu]

Lililo (offline)

02-08-2019 12:58:54

Kraków
Noreczka to trochę Cię mała zestresowała, ale wiesz co ta pogoda też może niekorzystnie wpływa na te maluszki. Wszystko będzie dobrze smiling smiley ja tet dzisiaj byłam w szpitalu na ktg bo na izbie była moja lekarka, Franek jak na złość prawie cały czas spał, obudził się jak zeszłam z kozetki i zaczął figlować. Tak samo ze skurczami, nic nie zapisało a teraz spina mi brzuch raz po raz. W środę pójdę na kolejne ktg do gabinetu lekarki.
Noreczka nic tylko się cieszy że już za tydzień będziesz miała malutką u boku smiling smiley dawajcie znać jak coś się będzie u Was zmieniać smiling smiley

Lililo (offline)

05-08-2019 18:15:08

Kraków
Hej Dziewczyny! smiling smiley co tam u Was, wszystkie jeszcze z brzuszkami?

noreczka (offline)

05-08-2019 23:06:45

Ostrowiec Świętokrzyski
Melduję, że brzuszek jeszcze na miejscu :-) w czwartek idę do szpitala, założą mi balonik, a w piątek kropkowka. Dziś ktg wyszło ok, usg też, szyjka delikatnie sie skrocila i zmiekla, rozwarcie minimalne mam. Trzymajcie kciuki za mnie i Basię :-)

Agaa81 (offline)

06-08-2019 00:10:04

Ścieżki
Zaciskam mocno kciuki ze Stasiem

Agaa81 (offline)

06-08-2019 00:10:07

Ścieżki
Zaciskam mocno kciuki ze Stasiem

Lililo (offline)

06-08-2019 06:03:33

Kraków
Noreczka pewnie, że mocno trzymamy kciuki! smiling smiley będzie dobrze i pójdzie gładko! Ja jutro wybieram się na ktg, zobaczymy jak tam Franek, bo ja już dwa tygodnie chodzę z 2 centymetrowym rozwarciem i szyjką skróconą na 1,5 cm a temu bąblowi nie spieszy się wyskoczyć z brzucha winking smiley

noreczka (offline)

07-08-2019 06:53:20

Ostrowiec Świętokrzyski
Agaa81 ja już w domu mam Stasia, super pięciolatka. Wybraliście śliczne imię :-)
Lililo az zazdroszczę Ci tego rozwarcia i krótkiej szyjki, mam nadzieję, że i Wy zaraz sie rozpakujecie z Frankiem.
A jak reszta?

Lililo (offline)

07-08-2019 10:03:00

Kraków
Noreczka ale co mi z tego rozwarcia jak Frankowi wcale się nie spieszy a skurcze momentami mam takie, że aż oczy wychodzą winking smiley

noreczka (offline)

15-08-2019 04:07:44

Ostrowiec Świętokrzyski
Dziewczyny moja Basia jutro kończy tydzień. Urodziła się 9.08. Po preindukcji balonikiem. Porod niecałe dwie godziny. Strasznie bolesny ale w sumie krótki to nie bede narzekać. Mała miała 3400 i 54 cm. Jest zdrowa i kochana. Wczoraj wrocilysmy do domu ze szpitala i po pierwszej super nocy zaczęły się schody. Mała do tej pory jadła bez problemu, teraz zanim złapie piers sa spazmy. Potrafi godzinę płakać a potem złapie i je. Wczoraj miałam zastój pokarmu, musiałam trochę odciągnąć zeby mogla złapać, trwalo to dlugo i kosztowało nas obie wiele nerwów. Teraz po godzinie walki je spokojnie.
Mam nadzieję, ze sie to unormuje.
Poza tym jest idealnie, brat się w niej zakochal, jak i my wszyscy.
A jak u Was?

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243969, Użytkownicy: 72439.
Ostatnio dołączył/a darciaa12.

Statystyki tego forum
Wątki: 722, Posty: 146259.