Sierpniówki 2019 ❤

Wysłane przez Lililo 

Lililo (offline)

29-07-2019 08:23:58

Kraków
Agaa81 rany ale Cię wymęczyło.. a jesteście już w domku? Gratuluję Ci maluszka!!! smiling smiley napisz coś więcej o nim, jak się ma, ile waży itd smiling smiley

Agaa81 (offline)

29-07-2019 08:41:56

Ścieżki
*hipotrofik

Agaa81 (offline)

29-07-2019 08:46:38

Ścieżki
Z tych mniej fajnych rzeczy jest to, iż wyszły mu niejasne wyniki na cytomegalie. Robili mu w szpitalu badanie z moczu i za tydzień ma wyniki. Przestał rosnąć w trzecim trymestrze. Tzn rosnal i miał dobre przepływy, ale było to mało. Urodził się z wagą 2865 i ma 49 cm. Nie mam pokarmu chociaż dwoje się i troje, więc przy pierwszym ubytku i wadze jaka mierzyła położna środowiskowa w domu miał 2740. Jest taki malusi ale tak kochaniutka, ze moje serducho należy całe do niego. Boję się tylko tej cytomegalii sad smiley

Agaa81 (offline)

29-07-2019 08:55:58

Ścieżki
Tak jestem w domku już od srody smiling smiley Mały jest glodomorem i wcina takie ilości mleka, że za głowę się łapie. Ogólnie łapie już kontakt z nami. Nie śpi już od razu po karmieniu tylko chce leżeć z nami. Jest taki rozkoszny, że brak mi słów ❤️

Lililo (offline)

29-07-2019 10:15:39

Kraków
A co to jest ta cytomagelia? Nie martw się na zapas, może badania się nie potwierdzą i wszystko będzie w porządku smiling smiley takiego fajnego misiaczka do kochania już macie smiling smiley człowiek pewnie zapomina o tym całym bólu jaki przeżył jak bierze na ręce taką kruszynkę smiling smiley niech rośnie zdrowo! Przetarłaś nam szlaki to teraz pora na nas winking smiley

Agaa81 (offline)

29-07-2019 10:35:47

Ścieżki
O bólu nie zapomnę, bo skurcze z oksytocyna są tak straszne, że nie do opisania. Modliłam się o rozwarcie aby zrobili znieczulenie. Cesarka i ból po cesarce to nic w porównaniu ze skurczami po oksutocynie i to trzech butlach. A ta cała cytomegalia to wirus, który powoduje straszne rzeczy w organizmie o ile kobieta zarazi się w ciąży sad smiley Małemu wyszło że w jego organizmie są przeciwciała czyli musiał się bronić bo ja musiałam mieć. Pytanie czy i on ma.... Trzymajcie kciuki, aby było wszystko dobrze.

Lililo (offline)

29-07-2019 11:28:45

Kraków
O kurczę to nie słyszałam o takim wirusie... trzymamy oczywiście kciuki żeby wszystko było dobrze smiling smiley ja się strasznie obawiam tej oksytocyny, mam nadzieję że obędzie się bez i wszystko pójdzie naturalnie smiling smiley nad znieczuleniem też się zastanawiam ale chyba zdecyduje się na domięśniowe rozkurczowe jeśli dam radę zamiast zewnątrzoponowego

wera10212 (offline)

30-07-2019 16:42:15

Kirchol
Rzeczywiscie przeszłaś przy tym porodzie ,ja jutro ide do szpitala i tez sie boje jak cholera ,mój syn tez bedzie hipotrofikiem ,czy rzeczywiscie moze byc tak źle jak prognozuja ? W moim przypadku tez syn zaczął nie przybierać na wadze w 3 trymestrze ,patrzac po wynikach ok 32 tc a zatrzymal sie w 34 tc ,aktualnie jutro jeszcze mam usg zobacze moze troszke sie cos zmienilo ,jesli u Ciebie to przez cytomegalie to ty nie miałas zadnych objawów ? U mnie wina łożyska chociaż obwiniaja takze toxplazmoze którą wykluczyli na poczatku ciazy ,ale nigdy nie wiadomo ,modle sie by oprócz hipotrofii nie doszło nam cos innego ,bo juz mam synka po przejsciach tym razem chcialabym tego uniknąć ,powodzonka dziewczyny

Lililo (offline)

30-07-2019 17:08:29

Kraków
Wera będzie dobrze! Trzymam kciuki i daj koniecznie znać jak się sprawy mają

Agaa81 (offline)

31-07-2019 07:53:07

Ścieżki
Do chwili usłyszenia o cytomegalii w szpitalu, ja nie bardzo wiedziałam co to jest. Żadnych objawów - kompletnie nic. Nie martw się na zapas, może być tak, że dzidziuś jest po prostu z natury mniejszy - nie wszystkie rodza się małymi smoczkami. Każda ewentualność później będziesz rozważała, teraz bez stresu ciesz się i przygotowuj do porodu, bo stres dzidziowi nie potrzebny.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5061, Posty: 1242416, Użytkownicy: 72430.
Ostatnio dołączył/a oladawid.

Statystyki tego forum
Wątki: 721, Posty: 146130.