Pokoik dziecięcy

Wysłane przez Rockefeler 

Rockefeler (offline)

09-09-2018 23:35:19

Poznań
Witajcie kochane kobitki

Jako, że 24tc postanowiłam już większymi kroczkami zająć się myśleniem nad pokoikiem dla małej. Dlatego mam w sumie do Was pare pytań praktycznych i może dekoracyjnych smiling smiley

Kupiłam już łóżeczko w miodowym odcieniu (olcha złota) bo nie wyobrażałam sobie innego strasznie się zakochałam :p Tylko bez materacyka czy umiecie mi doradzić jaki materacyk byłby najlepszy? Naczytałam się na internecie i nie jestem mądrzejsza a wręcz przeciwnie czuje się bardziej zagubiona w temacie. Poradzono mi materace kokosowe (?) co myślicie ?

A i dekoracyjne pytanie - bo zatrzymałam się przy brzoskwiniowych ścianach albo błękitnych (bardzo delikatych) ale może Wasza wyobraźnia umiałaby mi podpowiedzieć czy jeszcze jakiś kolorek pasuje do tych mebli i co myślicie o błękicie w pokoiku dla dziewczynki ?? Bo mówi się, że róż dla dziewczynek a niebieski dla chłopca ale to dla mnie chyba przesada.

Dziękue !

Evii91 (offline)

10-09-2018 08:46:26

Tychy
Ja miałam materacyk gryka kokos i głównie od strony kokosu układała dzieci. Wydaje mi się że taki powinien być dobry. Moje dzieci dobrze spaly. Co do koloru, to ja nawet niebieskie ciuszki ubierają dziewczynka, a nawet eleganckie bawełniane koszulki w kratę do spódnic smiling smiley fajnie wyglądała taka ledwo chłodząca dziewczynka w koszuli smiling smiley a kupowałam na dziale chlopiecym, tylko bez nadruków typowo chłopięcych. Tylko nie mogę wyobrazić sobie jak niebieski kolor pasuje do tego łóżeczka.
Ja mimo, że mam dziewczyny to pokój nie jest różowy, tylko zielono biały smiling smiley

magdalenka84 (offline)

10-09-2018 10:27:23

Zakrzewo
Ja slyszalam ze lateksowy albo piankowy jest dobry. To moje 1 dziecko i tez szukam informacji na ten temat. Slyszalam ze w gryce czy kokosie moga zamieszkiwac jakieś robaczki. Tez chetnie poslucham opinii.

Magda, lat 34
Ok. Poznania
Termin: 21.12.2018r. smiling smiley

Evii91 (offline)

10-09-2018 10:53:14

Tychy
Magdalenka też się naczytalam o tym, mój teraz leży już półtora roku na szafie. Rozebrałam go całego, przeswietlilam, i jest czysciutki. Wydaje mi się że te osoby co miały robaki kupiły już taki, więc przed zakupem warto zajrzeć pod pokrowiec. Czasem w jakiś magazynach dziwnych trzymać mogą. Albo poprostu gdzieś w piwnicy przechowywaly przed użyciem. Jest też możliwość, że w domu mieli pluskwy i o tym nie wiedzieli.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4774, Posty: 1157774, Użytkownicy: 71326.
Ostatnio dołączył/a ang00.

Statystyki tego forum
Wątki: 581, Posty: 120944.