termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Delibird (offline)

12-02-2019 08:45:34

Hej. Ja nie miałam jakoś czasu i weny wchodzić i pisać. Widzę że wy już rozpędzone na maksa grinning smiley Byłam w sobotę na usg prywatnie, lekarza tego widziałam po raz pierwszy. I ostatni! Straszny dziwak grinning smiley Ale jąderek i siusiaka wciąż brak, młodej 30 gram brak do 2 kilo grinning smiley A lekarz uparcie twierdzi że przytyłam 5 kilo przez karmienie starszaka tongue sticking out smiley To straszne, tylko 5! grinning smiley
Zrobiliśmy przemeblowanie tak żeby syn miał swój pokój, liczyłam na to że to tam będą się rozgrywać najbrutalniejsze sceny brudu w domu grinning smiley
Ale jak to moje dziecko, wszystko jest wszędzie. Teściowa zabiera go na 2 dni. Krzyżyk na drogę, wróci z płaczem tongue sticking out smiley
Generalnie to nie mieliśmy auta, i fotelika, i miała pożyczyć. Nie dała rady, no to kupujemy! Ona już już da nam na porządny fotelik! Da! 400 złotych!
O mały włos śmiechem kobiety nie zabiłam. Tak dzisiaj po Axkid Move jedziemy, 1000 znowu nie nasze. Ale niechże małe jeździ bezpiecznie. I tak mieliśmy go w planach.
Oczywiście już biadolił facet o miejsce na nogi, wkurzyłam się i zdjęcia 5-latka w tym pokazałam grinning smiley Bo to fotelik tyłem rzecz jasna. Jeszcze teraz wybór fotelika dla małej smiling smiley Torbę do szpitala mam praktycznie gotową.

Rinka (offline)

12-02-2019 10:35:01

Janówek
Gotuje dziś barszcz.Czemu tak cicho dziś?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-12 12:06 przez Rinka.

Agnieszzz (offline)

12-02-2019 12:32:13

Lubelskie
Ja gotuję kaszotto i pije herbatkę smiling smiley)

[link widoczny po zalogowaniu]

Natka2505 (offline)

12-02-2019 12:37:31

Ja wczoraj robiłam ryż Po chińsku z kurczakiem i na dziś jeszcze zostało.

Ogólnie to pogoda piękna a ja mam jakiś dzien depresyjny sad smiley jestem zmęczona, płakać mi się chce bez powodu... Brzuch mi przeszkadza i się ułożyć wygodnie nie mogę, nawet jak siedzę to mi źle... Mały mi nogę wbija chyba w żołądek bo czasami poczuje ukłucie w tych okolicach...

Starszy syn zaraz wróci ze szkoły to zje obiad, pomogę mu z lekcjami a ja leje wodę do wanny i zamierzam się wylezec w wodzie z oliwką...

Evii91 (offline)

12-02-2019 13:00:17

Tychy
Natka ja tak samo jak ty mam dzień depresyjny. Mam dola i chce mi się płakać. I już zauważyłam, że nie pierwszy raz w tym samym dniu mamy takie dni. Do tego chyba choroba mnie łapie. Na razie tymczasowo jestesmy u teściów, więc trochę odpocznę. Teściowa dba o mnie jak o córkę. Mile uczucie.

Osa (offline)

12-02-2019 13:04:56

Mi tez dziś nic nie idzie odczuwam jakieś takie przesilenie wiosenne? Najchętniej poszłabym spać ale nie idę bo później noce zarywam , muszę jakoś wytrzymać .
Dziś pozamawialam znów kilka rzeczy , już resztę z apteki , prześcieradła do łóżeczka gondoli , przewijak miękki bo będę miała na komodzie a takimi osłonkami , dziś pewnie kilka razy odwiedzi mnie kurier może przyjdzie już łóżeczko , dziś tez z mama puścimy jedna pralkę ciuszków , małymi krokami do przodu , postanowiłam sobie ze w ciągu 2 tygodni już chce skończyć przygotowania wraz z pakowaniem torby do szpitala

Agnieszzz (offline)

12-02-2019 13:44:16

Lubelskie
U mnie za oknem drobny śnieg pruszy.. Ale było trzeba wyjść z domu bo przegląd w samochodzie się skończył i już na mus było trzeba zrobić. Ale już na szczęście wszystko załatwione obiad ugotowany. Chwilę odpocznę i może posprzątam trochę :pp i ja też oczekuje na kuriera łóżeczko ma przyjść plus materac smiling smiley

Natka2505 (offline)

12-02-2019 13:47:22

Dziewczyny może to faktycznie jakieś przesilenie wiosenne, tyle że zimą... profesorek

Wykąpałam się, włosy umyłam i siedze już w sumie z piżamie. Coś bym dobrego zjadła ale na sama myśl mam wyrzuty sumienia, że tyle utyłam już i nie powinnam sobie dokładać do sadła. W piątek wizyta u gin i znów będę musiała wejść na wagę i wiem że znów będzie waga wyższa płacz wszystko się kumuluje w tym tygodniu jakoś.

Nic mnie nie cieszy sad smiley

Myślałam że niemąż teraz jakos na dniach wróci a się okazuje że może za tydzień może za 1,5 tygodnia dopiero. Bo on tylko wiecznie KASA KASA KASA...

Kasiula357 (offline)

12-02-2019 13:55:55

Ja dzis sie obudziłam z bólem brzucha wzięłam tabletke i minęło dobrze ,ze dzis usg bo zaczynam się martwić;(
Teraz wstawiłam pranie małej wiec juz tak powoli szykuje bym chciala do konca lutego miec spakowaną torbę

Mi dzis przyszlo łóżko do sypialni winking smiley

kathrin (offline)

12-02-2019 13:58:27

Szczecin
Czesc, ja spalam od 11 do 13:30:dziś tak mnie w pachwinie bolało i plecy że ledwo córkę odwuozlam do prZedszkola u mnie za oknem słoneczko ale jakoś nie mam weny wychodzić. Może jak będę Marysia odbierać to trochę pospacwrujemy
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243648, Użytkownicy: 72437.
Ostatnio dołączył/a Klaudynx.

Statystyki tego forum
Wątki: 722, Posty: 146234.