termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

14-01-2019 12:07:30

Dusia ja dziś zamierzam się zabrać za listę dopiero. Będzie mi łatwiej bo już wiem co było zbędnie nakupowane w pierwszej ciąży smiling smiley także jak już skończę to wstawię to co zamierzam kupić smiling smiley myślę że do wieczora się wyrobię.

[link widoczny po zalogowaniu]

dusia30 (offline)

14-01-2019 12:09:05

Gliwice
miałam z ikei tylko takie w kurki ale juz ich nie ma ale jest inny wybor i w lepszej cenie niz te rozki

cos takiego polacam smiling smiley u mnie sie sprawdzilo

Rinka (offline)

14-01-2019 12:41:23

Janówek
Dusia,sa listy na stronie szpitala czasem,ja z takiej skorzystałam.
nożyczki,lub cażki
oliwka tłusta Linomag(bdb)
gaziki, sol fizjologiczna
gruszka
puder
chusteczki
wkladki
podklady
nakładki sylikonowe na piersi
pampersy
płyn do mycia ciała od pierwszego dnia życia
majtki jednorazowe siateczkowe
smoczek
laktator+/-
chusteczki nawilżające
krem na odparzenia
body,lub kaftanikibi spioszki rozpisane z przodu(sa najwygodniejsze)
pasta do zebow, szczoteczka, szampon i mydło w plynie
octanisept
koszule rozpisane z przodu i staniki do karmienia,klapk
łapki niedrapki
czapeczki
ręczniki

Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-14 13:51 przez Rinka.

kathrin (offline)

14-01-2019 13:03:06

Szczecin
Ja do karmienia yzywalam poduszki ciazowej- tzn tego rogala.

Dziś u mine deszcz zamienił się w grad.Muszę jeszcze dziś podjechać do ZUS, wogole w tym tygodniu sporo spraw do załatwienia. Właśnie przyjechała paczka ze smyka smiling smiley))

Angelisia446 (offline)

14-01-2019 13:34:27

Ja jeszcze nie mam wszystkiego. Muszę spisać właśnie czego mi brakuje. Stwierdzam że teraz jestem wylajtowana aż za bardzo żartowniś nie to co z córką. Jestem niespakowana, dla siebie do szpitala nie mam jeszcze nic- dla dziecka muszę uprac ubranka- ostatnio znalazłam śpiochy po córce te uniwersalne kolory i stwierdziłam że nie kupuje nic. Nie są zniszczone więc do szpitala też będą ok.

Rinka (offline)

14-01-2019 13:55:47

Janówek
Mi dużo brakowało w pierwszej ciąży,nie miałam pojęcia o niektórych rzeczach...ciagle trzeba było coś dokupić...i dokupic

dusia30 (offline)

14-01-2019 14:53:09

Gliwice
do mnie tez dzisiaj dotarła paczka ze smyka ale tylko z jedna rzecza a kupilam dwie jeszcze musi przyjsc kocyk ale jest nadzieja ze przyjdze winking smiley

musze zrobic na spokojnie tą liste tych rzeczy potrzebnych - nie chodzi o szpital tylko juz jak maleństwo bedzie w domu winking smiley

dzisiaj mamy ksiedza ciekawa jestem czy wogole tutaj trafi winking smiley hehe bo do naszej "twoerdzy" ciezko sie dostac

Osa (offline)

14-01-2019 16:03:27

Przymierzam się do kupna upatrzonej wanienki shnuggle tylko zastanawiam się czy kupić ja ze stojakiem czy bez ? Jak to jest w praktyce jak się kapie maluszka ? Taki stojak się przyjadę czy i tak stawia się wanienkę gdzie indziej ? Jakie macie doświadczenia ?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-14 16:03 przez Osa.

Natka2505 (offline)

14-01-2019 16:07:00

Stojaka nie miałam więc wanienke kładłam na stole w pierwszych tygodniach. Później jak Mikołaj byl troszkę większy to wkładałam do wanny.

Myślę że stojak to fajna sprawa. Mnie bolały bardzo plecy pod koniec ciazy i jakiś czas po porodzie więc o schylaniu się nawet nie myślałam, tym bardziej jak trzeba było takiego maluszka podtrzymywać smiling smiley

Rinka (offline)

14-01-2019 17:25:51

Janówek
Lista nie dotyczy tylko rzeczy do szpitala Dusia.Ale fakt,nie wiedziałam jaka listę masz na mysli
Napewno komuś się przyda.

W aptece dzięki liście już wszystko kupilam, moze o czymś nie pamietam...smiling smiley
O potyczkach do uszuuu...

Wannę używam bez stojaka, tak bezpieczniej .Blizej do podłogi xD
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5289, Posty: 1333194, Użytkownicy: 73138.
Ostatnio dołączył/a KarolinaLilka.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.