termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

21-11-2018 10:07:06

Osa ja o syna się starałam prawie rok. Więc teraz byłam przekonana że zaczynamy się starać i może za kilka miesięcy w tą ciąże zajdę. Tak sobie zaplanowałam że skończymy remont, przeprowadzimy się i wtedy akurat pojawi się ciąża tak na spokojnie już po całym zamieszaniu tym, a tu psikus niespodzianka radość

[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

21-11-2018 10:10:17

Tychy
Matko dziewczyny jak jakaś młoda tu mnie wkurza, narzeka że musi czekać dłużej w kolejce. Już się odezwałam, że niech się cieszy ze moze mieć usg przy każdej wizycie. Partnerka od brata może mieć Za granicą tylko 2 razy usg i prywatnie nie ma jak się dostać. Wkurza mnie, nie dość że ma za darmo to narzeka wrrr

Natka2505 (offline)

21-11-2018 10:10:45

Angelisia moja mała główkowo, na wypisie ze szpitala wyczytałam winking smiley i nawet jak miałam USG w sobotę to jak mi pani doktor pokazywała na USG gdzie mam szyjkę to zaraz obok szyjki była główka małej winking smiley ale jeszcze tak czy siak to się zmienia bo jednego dnia czuję że młoda kopie w podbrzuszu a drugiego dnia kopie gdzieś przy pępku smiling smiley chyba że to główką swoją uderza od dołu wielkie oczy jednak wydaje mi się że miejsca jeszcze mają dzieciaki na tyle że mogą się swobodnie obracać i kręcić...

Angelisia446 (offline)

21-11-2018 10:13:27

Evi spokojnie smiling smiley Chociaż mnie też denerwują takie. A już mam totalne nerwy jak czekam na badania a się wpychaja przede mnie na pobranie bo a to do pracy im się spieszy, a to emerytom na serial, a to on tylko mocz a przy okazji krew itp.I wypychają CIę z drzwi praktycznie jak masz wejść i wskakuja przed Tobąangry smiley Nawet te dziadki z laską się żwawi robią.

Natka2505 (offline)

21-11-2018 10:14:49

A najlepszy tekst: JA TYLKO PO RECEPTĘ LOL

Rinka (offline)

21-11-2018 10:16:03

Janówek
Pamiętam jak glaskalam brzuszek w pierwszej ciazy.Myslalam, ze po główce,a lekarz powiedział, nie proszę Pani,dziecko jest odwrócone to pupkagrinning smiley.
Kajtek mój syn do dziś się wypina śmieszna jakby chcial żebym glaskala go po pupie.xD
Czekam na swoja kolej w przychodni do 12.45.Juz nie chce chodzić ,zajmować sobie czas,najchętniej bym odespała wszystko.Łamie mnie w kościach.
Poszukam jakąś stronę z akcesoriami dla dzieci.Może uda się cos zamówić dla Felka za jakiś czas.Będę się przyglądać.
Zależy mi aby kupować ubranka zapinane z przodu,strasznie nie lubię przez głowę dziecku ubrań wpychać.Tez tak macie?

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-21 10:27 przez Rinka.

Evii91 (offline)

21-11-2018 10:21:07

Tychy
No i do tego tekstem że co ma brać wolny dzień od pracy, a ja mówię co to jest te 9 razy w ciągu ciąży to ona ze musi częściej. Ze ona nie może bo musi zarabiać na dziecko. To ciekawe co zrobi po porodzie. Do żłobka odda noworodka..? . Ehh wkurzają mnie takie.

Ja kiedyś w szpitalu dostałam ochrzan od lekarza, że glaszcze się po brzuchu, ponoć to wywołuje skurcze.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-21 10:21 przez Evii91.

Natka2505 (offline)

21-11-2018 10:29:27

Evii nigdy nie słyszałam o tej hipotezie eye popping smiley ale może i coś w tym jest...

Chociaż ja tam normalnie głaskałam i 11 dni po terminie urodziłam :confused:

Rinka (offline)

21-11-2018 10:30:47

Janówek
A ja może dostaje kopniaki od Felka za to i niepotrzebnie się ciesze pomysł

Natka2505 (offline)

21-11-2018 10:32:37

Rinka on ci te kopniaki z miłości daje poszłooo!

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1244085, Użytkownicy: 72441.
Ostatnio dołączył/a 6artosh.

Statystyki tego forum
Wątki: 722, Posty: 146265.