termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

25-08-2019 09:41:32

Paula chyba nie swędzi bo nie próbuje się drapac i nie marudzi jakoś szczególnie smiling smiley a co do niemeza to temat nie został poruszony więc może śniła mu się jakaś inna z która chciałby się hajtnac? LOL

Osa narazie temat zamknięty smiling smiley jesli zobaczę zmiany na lepsze u niemeza to wtedy może się zdecyduje smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

25-08-2019 15:48:37

Łomża
U nas w piątek byli znajomi. Pół soboty mąż się leczył i przez to nie posprzątałam. Jego zagoniłam do odkurzacza jak już wstał. Nie będę naginać ze szmatą i opiekować się małym jednocześniewinking smiley. Później zaciągnęłam go na lody, bo on najchętniej by się z domu nie ruszał. Dziś też leniwy dzień. Byliśmy jedynie w kościele i mały przespał całą mszęeye rolling smiley. Miałam zrobić porządek z ciuszkami, bo z większości wyrósł, ale zaczął marudzić. Pośpiewałam mu i zasnął pierwszy raz w nowym łóżeczkusmiling bouncing smiley. Oczywiście w swoim stylu: trzymany za rączki i z kocykiem pod sam nosLOL [link widoczny po zalogowaniu]. A jest niemiłosierny upał. Dobrze, że tylko jest w samym pampersie, bo by się ugotował. A tak się fajnie bawi eye rolling smiley [link widoczny po zalogowaniu]. Jak wstanie to zrobię z mężem przemeblowanie w jego pokoju, bo chcę mieć dostęp do łóżeczka z dwóch stronwinking smiley
Paulaklara mój mały strasznie cuduje przy cycu. Wygina się we wszystkie strony, płacze. Nawet czasem mąż go za rączkę trzyma, żeby był spokojny. Teraz karmienie to dla mnie koszmar. A już dłuższy czas było przyjemnością. Czasem zje więcej czasem mniej. Nie martw się. Ważne, że przybiera. Zamiast butelką spróbuj podać łyżeczką.

Natka2505 (offline)

25-08-2019 20:54:26

Rafael słodziak z niego eye rolling smiley i jaki zadowolony na brzuszku leży eye rolling smiley

Mój właśnie leży w łóżeczku i jakaś awanturę prowadzi sam ze sobą LOL raz krzyczy, raz się śmieje, pozniej piszczy i czasami mruczy... Może jak się wykloci to zaśnie grinning smiley

Dziś kupiłam sobie chipsy Lays i jak miałam na nie ochotę w sklepie tak teraz leżą w szafce i straciły moc zachciankową...

Powiem wam że ten tydzień to mi minął nawet nie wiem kiedy eye popping smiley zaraz koniec wakacji i znów zaczyna się szkoła :confused: i znów wstawanie aby wyszykować starszego...

Osa (offline)

25-08-2019 22:36:21

Rafael ale kochany Franiu smiling smiley
My dziś śpimy pierwsza noc u siebie w mieszkaniu , ale nie zostajemy tu jeszcze na stałe. Byli u nas dziś znowu teście. Mały nie lubi teściowej a ona chce go ciagle nosić i zabawiać ... nie lubię ich wizyt pomimo tego ze dużo mu kupują jednak widzę ze nie może się do nich przekonać bo na innych ludzi czasem za pierwszym razem reaguje śmiechem i jest zachwycony ich obecnością. Czy Wasze maluszki tez już jednych lubią bardziej innych mniej?
Dziś cały dzień układałam w szafkach kuchennych bo mąż przyniósł z piwnicy dwa wielkie kartony naczyń ze starego mieszkania i musiałam posegregować , nogi mnie bola i jestem dziś taka zmęczona ... i mój mąż mnie wkurza bo wszędzie tak bałagani ze dziś jiz kilka razy mu się oberwało , nie znam człowieka który by robił większy bałagan od niego. Wszędzie wszystko rzuca , a potem pol dnia sprząta zamiast trzymać porządek od razu ehhhh

Rafael (offline)

26-08-2019 09:56:17

Łomża
Natka mi te 4 miesiące z małym przeleciały sama nie wiem kiedysad smiley. W szafce leżą chipsy, ale póki nie są otwarte to mnie nie kusi. A jak mąż nie zje całych to ja później dochodzę tyle razy póki zjem wszystkosad smiley. Franio jak robi takie awanturki to ja zaraz do niego lecę i już chłopak obczaił to i jak chce do mamy to zaczyna marudzić. Próbowałam kilka razy przeczekać i nic z tego. Nawet jak sam się bawi to lepiej wychodzi mu to jak jestem obok. Nie muszę nic robić. Oby mnie widział. Jak znikam mu z zasięgu wzroku to maruda z niego się robi.
Osa to nie dawaj małego na ręce teściowej. Po co on ma się męczyć a ty przejmować. Tym bardziej, że wcześniej pisałaś, że boisz się zostawić małego sam na sam z nią a ona do tego dąży. U mnie mały na większość ludzi reaguje obojętnością. Poważna mina w stylu: noś mnie łaski nie robiszLOL. Na kilka osób zareagował śmiechem a na dwie osoby płaczem. Na siostrę męża: ona boi się dzieci a jak się odważyła to mały w ryk i jej partnera: zaczął warczeć do Frania, bo wszystkie dzieci się śmieją jak tak robi ( ale nie mój synLOL). Mnie wkurza jak teściowa trzepie zabawkami przed oczami małego. Zamiast podać mu i pokazać to zmienia te zabawki i trzepie z prędkością światła. Następnym razem zwrócę jej już uwagę. Nawet jej mąż zaczął gadać, żeby przestała, bo rozproszy nam małego a ona dalej swoje. Co do bałaganiarstwa to nie mam swojej rady, ale mąż mojej ciotki rozrzucał ciągle skarpety. Jednego razu skończyła się jej cierpliwość i następnego dnia wsadziła te skarpety wujkowi do kanapek do pracy. I od tamtej pory ma spokój. Jak rozmowa nie pomaga to może coś w tym stylu? Brutalne, ale może zadziałatongue sticking out smiley

Ewa89k (offline)

26-08-2019 10:51:52

Kuźnia Raciborska
Rafael słodki ten twój maluch. I też tak do jednej obcej osoby się uśmiechnie a na inna reaguje płaczem. Ja ostatnio miałam taką sytacje że Maja zasnela to ja poszłam szybko się wykąpać i umyć włosy i jak wyszlam z łazienki to się obudziła i jak mnie zobaczyła z ręcznikiem na głowie jak zaczęła płakać po prostu mnie nie poznała więc zdjelam recznik a ona dalej widzi we mnie obca babe i co na mnie spojrzała to jeden wielki płacz. Dopiero jak rozczesalam włosy to mnie poznała i stwierdziła że mama wróciła :confused:
A ja byłam dzisiaj z Mają u lekarza bo przez weekend zaczęła kaszlec, na szczęście bez gorączki i kataru. Dostała kropelki na kaszelek i mam nadzieję że jej przejdzie bo za tydzień mamy szczepienie, jak nie to trzeba będzie przełożyć na inny termin

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-26 11:30 przez Ewa89k.

Kasiula357 (offline)

26-08-2019 12:04:28

Hej w tej słoneczny dzień smiling smiley

U nas Maja wymusza udawanym kaszlem taka cwaniara zniej smiling smiley
A co do ludzi to do większości sie śmieje oprocz jednej sąsiadki smiling smiley

Moja kluska waży 7460 g i ma teraz okres, ze nie śpi mi w nocy budzi sie co godzine wtedy musze dac cyca i znowu usypia.. O położeniu do kolyski nie ma mowy bo odrazu ma oczy otwarte i zaczyna sie płacz sad smiley

Rafael (offline)

26-08-2019 12:57:10

Łomża
Kasiula u mnie mały się wierci jak odłożę w nocy do łóżeczka. Zaśnie oczywiście, ale po 40minutach trzymania za rączki więc odpuściłam ten temat całkowicie i śpi ze mną. Wtedy ciumknie parę razy cyca i zasypia. I się właśnie zastanawiam czy on jest głodny czy chce się przytulić. Żeby laktator ściągał mi normalnie pokarm to sciagnelabym na noc, żeby sprawdzić ile on zjada tak naprawdę. W dzień bez problemu śpi w łóżeczku. W nowym również. Teraz akurat zasnął w bujaczku. W dzień zero przytulania, bo niewygodnie mu na rękach. Leżałby tylko na brzusiu przy mamusi. W dzień problem z karmieniem, bo się wierci i płacze w każdej możliwej pozycji. Chyba że jest pora na jedzenie zaraz po przebudzeniu to wtedy ładnie zjada na pół śpiący. Kasiula a może małej zęby idą? Agnieszzz też narzekała na nocki i za chwilę ząbki małej wyszły.
Od 2 tygodni próbuje zapisać małego na szczepienie. Albo brak terminów na sierpień albo brak grafiku na wrzesień. Zawsze coś. W środę mamy kontrolę u lekarza ze względu na te strupki na ciele małego. Może od razu zważa mi małego.

kathrin (offline)

26-08-2019 16:01:11

Szczecin
Moja śmieje się do wszysrkich.
Dziś pół dnia spędziłam w kuchni bo wczoraj przywieźliśmy cukinie od teściów i dziś to prZerabiałam na leczo. Wyszło z 20 obiadów.!

Co dobszzepien, byłam przekonana że mamy 29 następne, sprawdzam dziś w książeczce na która godzinę a tam data 23.08 !
Zadzwoniłam i okazało się że kolejny termin jest na 13 września dopiero. Na szczęście mamy jezcze umówione pneumokoki na 6.09, to zrobimy wtedy wsztsrkieh razem.

Musiałam kupić Marysi buty - wyszło aż 5 par, bo cały czas nosiła 27, aż w końcu jej noga troszkę urosla.

kathrin (offline)

26-08-2019 16:01:47

Szczecin
Rafael jakie strupy? Coś przeoczyłam ?
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243856, Użytkownicy: 72438.
Ostatnio dołączył/a Klaudynx.

Statystyki tego forum
Wątki: 722, Posty: 146246.